Bulgaria - impresii: drum, hoteluri, statiuni,etc

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Bebe Beca spune:

quote:
Originally posted by geliza

Noi am ales Marina versus Admiral, ca Marina era mai scump cu cativa euroi

Eliza 25+si Mara (24 ian 2002)
ticker bebe

"Tot ceea ce se petrece are un anumit sens"(Gabriel Garcia Marquez)



m-ai convins!

Ioana si Rebeca

http://community.webshots.com/user/bebebeca

http://community.webshots.com/user/bebeca2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina spune:

Acum pentru Eliza si fetele din Ploiesti: la Oniro ati intrebat? Stiu ca in general au oferte bunicele :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cl spune:

Rodica, , multumesc frumos. Acum, scuze pentru insistenta, dar cum ma tenteaza si pe mine Nessebar-ul (mi se pare superba statiunea, sper sa si fie asa), poti sa mai dai cateva detalii: la ce hotel ai stat, cum a fost etc?

Claudia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MamaElei spune:

Claudia, sa stii ca mie mi-a placut extrem de mult la Nessebar. Am mai fost si in alte parti, asa ca sa vedem locurile si sa vedem daca am pierdut ceva, dar oricum Nessebarul e cel mai frumos, plus ca imbina trecutul cu prezentul, are acea insulita cu cetatea si partea noua, acolo unde am stat noi.
Din pacate acum am o saptamina mai agitata, saptamina viitoare sam sa am mai mult timp si am mai scriu. Am scris si la acest subiect http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=74442
Mai revin!




Rodica si PAULA (02.09.04)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geliza spune:

Cristina, eu am cautat pe net oferte pt bulgaria la agentii din ploiesti si nu am gasit...personal la ei n-am fost...ca m-am obisnuit sa fac totul de la birou

Eliza 25+si Mara (24 ian 2002)
ticker bebe

"Tot ceea ce se petrece are un anumit sens"(Gabriel Garcia Marquez)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cl spune:

Rodica, multumesc frumos. Inca nu m-am hotarat, dar alegerea va fi intre Nisipurile de Aur, Nessebar si Chaika.

Claudia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura T spune:

quote:
Originally posted by Cristina

Acum pentru Eliza si fetele din Ploiesti: la Oniro ati intrebat? Stiu ca in general au oferte bunicele :)

Cristina&Sanziana



Cristina, pe mine m-a "prins" microbul sa fac totul on-line, m-am lamurit anii trecuti ca agentiile din Ploiesti nu fac decat sa fie dealeri pentru pachete oferite la altii, contra unui comision (mai putin pt intern, unde au si ei personal contracte). Asa ca prefer sa merg direct la "sursa". Anul acesta am rezervat toate vacantele on-line...

Laura si bebitele: Bianca (7 ani) si Ramona (3 ani si 11 luni)
poze_cu_fetele_mele
poze_noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura T spune:

quote:
Originally posted by danielai

Laura, inca ceva te rog...La Ralitsa e aer conditionat? Ca acuma vad ca nu se specifica clar...

Daniela



Daniela, vezi ca exista Ralitsa 3* si Ralitsa Superior 4* (in acelasi complex, cu acelasi restaurant, aceeasi piscina), la cel de 4* e aer conditionat.

Laura si bebitele: Bianca (7 ani) si Ramona (3 ani si 11 luni)
poze_cu_fetele_mele
poze_noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura T spune:

quote:
Originally posted by MamaElei

Claudia, noi anul trecut, la inceputul lui septembrie, am fost in Nessebar, dar la plaja mergeam la Nisipuri, ca era mai aproape. Intrarea in apa e foarte lina, apa curata si calda.
La toate fetele, va doresc de pe acum concediu placut!




Rodica si PAULA (02.09.04)






Rodica, please, lamureste-ma si pe mine: ce distanta e de la Nessebar la Nisipuri? Ca ma uit pe harta si arata cam 80-100km, nicidecum aproape...
Nu de alta, dar as vrea sa mergem sa vizitam si noi Nessebar la vara, cand mergem iar in Bulgaria.

Laura si bebitele: Bianca (7 ani) si Ramona (3 ani si 11 luni)
poze_cu_fetele_mele
poze_noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Natasa spune:

Nessebar e departe de Nisipuri si nu este un drum pe care sa faci curse (este destul de aglomerat vara, cu o portiune de serpentine).

Mergi la inceput