Bulgaria - impresii: drum, hoteluri, statiuni,etc

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ramonai spune:

quote:
Originally posted by Bebe Beca

Cred ca ar trebui schimbat titlul subiectului

Ioana si Rebeca




Se face, se face!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Hai ca m-ati incetosat si pe mine completamente !
Dat fiind ca noi dorim sa mergem cu baietelul nostru (2 ani si 7 luni) ma gandisem initial pt Albena, care, ni s-a spus de la agentii, ca ar fi mai indicata familiilor cu copii.
Acum din ce ziceti voi, m-am derutat, ca se pare ca Nisipurile arata mai bine....insa vad ca si preturile sunt mai pe masura. Inca o chestiune: in Nisipuri sunt f putine hoteluri all inclusive asa cum am dori noi...nu prea ai de unde alege, fatza de Albena unde sunt minim 5-6 AI.
Pliiiz, ajutati-ma sa ma decid odata ca vine iunie acuma!
Apropos, prin balkanair.ro nu a mers nimeni? Ca i-am vazut cu stand mare si la targul de turism, pari f seriosi si in strinsa legatura cu bulgarii, au preturi mai bune parca si sunt pe zile n upe pachete de musai 7 nopti.


"Prietenii sunt aceia care te iubesc chiar si atunci cand te cunosc"

Dana mama lu'Radu Stefan (Fecioras de 2003)

Radu mamii (intre 0-2 ani) si Raduc de la 2 anisori :-)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elise spune:

eu merg des la Varna (si la Golden Sands) si o iau prin Giurgiu din 2 motive:

1 - e soseaua mult mai buna in BG, si merg cu masina mea
2 - fac mai putin timp, pentru ca pot sa merg mai repede, drumurile lor nu trec prin toate comunele, satele si satucele ca la noi.

Elise

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_tzuchi spune:

Apropos, prin balkanair.ro nu a mers nimeni? Ca i-am vazut cu stand mare si la targul de turism, pari f seriosi si in strinsa legatura cu bulgarii, au preturi mai bune parca si sunt pe zile n upe pachete de musai 7 nopti.

Eu am rezervat prin Balkanair, la Albena, Hotel Malibu 4 *, in perioada 9-15 iulie. Sper si eu sa fie seriosi, asa pareau


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geliza spune:

Bebe Beca si Cristina, am optat pentru hotelul Marina Grand Beach...ne-au mai placut Admiral 5* si Astera 4*...noi am vrut un hotel aproape de plaja ca vom merge si cu copilul
Cat despre impresii, Danielai, nu prea am ce completari sa fac fiindca noi am fost impreuna cu Laura T si a scris ea impresiile
Comparand Nisipurile cu Albena, noua impresia asta ne-a lasat-o...de o statiune noua, modernizata...Albena parea un fel de Eforie al lor

Eliza 25+si Mara (24 ian 2002)
ticker bebe

"Tot ceea ce se petrece are un anumit sens"(Gabriel Garcia Marquez)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bebe Beca spune:

Noi am vazut Admiralul, am vazut si o camera. Este absolut superb. Camerele frumoase, cu un miros... de 5 stele! Si este pe plaja (mai aproape decat Marina).

Dana, la Nisipuri sunt urmatoarele hoteluri cu All inclusive: Riu Arabella, Sunrise, Riu Bolero, Berlin Green Park.




Ioana si Rebeca

http://community.webshots.com/user/bebebeca

http://community.webshots.com/user/bebeca2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cl spune:

V-am urmarit si eu .
Va rog insa sa ma lamuriti si pe mine, cum este intrarea in mare la Nisipurile de Aur? Eu am vazut zona doar iarna, deci nici poveste sa stiu cum este. Va intreb pentru ca piciul meu sta numai in apa si daca intrarea e brusca si apa marisoara...ne orientam catre altceva. Multumesc frumos!

Claudia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bebe Beca spune:

Din cate am vazut noi, intrarea este lina ( nu am incercat pentru ca apa era rece).

Ioana si Rebeca

http://community.webshots.com/user/bebebeca

http://community.webshots.com/user/bebeca2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geliza spune:

Noi am ales Marina versus Admiral, ca Marina era mai scump cu cativa euroi

Eliza 25+si Mara (24 ian 2002)
ticker bebe

"Tot ceea ce se petrece are un anumit sens"(Gabriel Garcia Marquez)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MamaElei spune:

Claudia, noi anul trecut, la inceputul lui septembrie, am fost in Nessebar, dar la plaja mergeam la Nisipuri, ca era mai aproape. Intrarea in apa e foarte lina, apa curata si calda.
La toate fetele, va doresc de pe acum concediu placut!




Rodica si PAULA (02.09.04)



Mergi la inceput