Bulgaria - impresii: drum, hoteluri, statiuni,etc

Raspunsuri - Pagina 27

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns geliza spune:

quote:
Originally posted by diadaniela

fetele,am sunat azi la Eurotravel si mi-au spus ca dupa ce trimuit mailul pt rezervare si se face confirmarea trimit ei un agent la mine acasa pt plata.
asa procedeaza ei?
eu ma gandeam ca prin banca se face toata operatiunea asta.


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana

eu m-am intalnit cu agentul lor prin oras si i-am dat banii iar el mi-a dat voucherele








Eliza 30-si Mara (24 ian 2002)
ticker bebe

"Tot ceea ce se petrece are un anumit sens"(Gabriel Garcia Marquez)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crengu75 spune:

Geliza pleci vineri la Nisipuri , nu?
Sa ne aduci multe poze. Si fetele care mai pleaca, va asteptam cu vesti si poze. Burtica face bine? va suporta drumul?
Ramoss unde esti? nu ai mai scris nimic.Ce se intimpla?
crengu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Eliza,bine ca m-ai lamurit .
deci e ok asa!



,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ligia13 spune:

Velma, diana2004 am vazut ca v-ati rezervat la Kaliakra la Albena.
Si pe noi ne intereseaza sa mergem la Albena anul asta, si ne-au ramas ochii pe Kaliakra.
Intrebarea si nelamurirea noastra este : are parcare hotelul?
In oferta de la Brasov de la o agentie scrie ca nu are, pe siteuri bulgaresti si de la alte agentii , la unele apare parcare, la unele nu.
De explu citesc acu la Eurotravel TGV ca ar fi parcare.
Pe mine nu ma intereseaza sa fie gratis, dar sa fie.... , ca nu putem lasa mashina la dracu in prasnic, mai ales ca bulgarii tot ce stiu ei fac , adica sunt cam hotzi

Va rog , cine stie : are Kaliakra parcare??

Eu si Raducu (22.04.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ligia13 spune:

Si inca o intrebare daca nu e cu suparare:
camerele la Kaliakra au aer conditionat?

Eu si Raducu (22.04.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velma spune:

Ligia, eu stiu ca la Kaliakra exista parcare iar camerele sigur au aer conditionat. O sa ma mai interesez si daca mai aflu ceva iti scriu. Pe mine m-ar fi interesat in mod special locul de joaca si as fi vrut sa stiu daca au gradinita (deshi nu stiu daca Lau ar sta fara mine). In ce perioada mergeti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velma spune:

Inca ceva, imagini mai bune gasesti la www.beachbulgaria.com/albena/kaliakra.shtml

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina spune:

Fetele, azi am auzit o poveste horror cum ca atunci cand schimbi valuta, de obicei te trezesti cu mai putini leva. A patit careva?
Uh, si cica daca e sa te opreasca politia mai bine le dai cat cer si nu te iei in gura cu ei orice ar zice.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura T spune:

Cristina, multe sunt povesti...transmise din gura in gura si inflorite...probabil ca daca schimbi pe strada la oricine, poti pati si asa...dar la casele de schimb nu cred. Eu am schimbat in vreo 5-6 case de schimb (schimbam cate putin, cate 50 euro) si nu am patit nimic aiurea, mi-au dat si chitanta, totul ok.
Cu politia lor nu am avut de-a face, sper sa nu avem nici acum.

Laura si bebitele: Bianca (7 ani) si Ramona (4 ani)
poze_cu_fetele_mele
poze_noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana2004 spune:

Ligia ,noua ne-au spus ca are ''animatie '' in limba germana si ca hotelul e cel mai cel ,etc .De parcare nu am intrebat ,sotul meu a fost la agentie si el nu stie sa-i stringa cu usa sa spuna tot ;daca m-as fi dus eu la ei altfel decurgea discutia .
Nici nu ma mai simt in stare sa mai caut altceva ,daca vrei Kaliakra grabeste-te ca au multe rezervari pt hotel.

Mergi la inceput