Bulgaria - impresii: drum, hoteluri, statiuni,etc

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crengu75 spune:

Ramos, unde ti-ai luat bilet? Ti-am scris azi de la serviciu, eram cam stresata si grabita ca ma vedea sefa, mi s-a blocat calculatorul deci nu stiu daca ai vazut ce ti-am scris. Ti-am dat apoi pe mail 2 mes. Unde ai gasit mai ieftina cazarea la marina? si e doar cu mic dejun. Astera pare frumos, are piscina pe acoperis din cate am vazut in poze.Dar poate nu renunti la Berlin, ti-am scris mai mult pe mail. Nu insist, tu alegi. Sper sa te bucuri de luna de miere.
Cat despre umbrele pe plaja, stiu ca se platesc.
La all inclusive ai umbrela doar la piscina Simona. La ce hotel ai bilet?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonzca79 spune:

quote:
Originally posted by simonasirbu

Buna! Ma intereseaza si pe mine subiectul, ca ne-am facut si noi rezervare la Albena pt 20-27 iunie. Intrebase cineva saptamina trecuta cit costa inchiriatul sezlongului si umbrelutei pe plaja...daca stie cineva, ma intereseaza si pe mine, please. Oare la all inclusive sint si astea incluse? Chiar daca hotelul nu e chiar pe plaja? Mersi anticipat...va urmaresc cu interes, chiar daca pina acum nu am scris
Simona, mamica de Andrei Mihai




din cate stiu eu se dau doar la piscina...la ce hotel mergeti??

ramosss

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonzca79 spune:

quote:
Originally posted by crengu75

Ramos, unde ti-ai luat bilet? Ti-am scris azi de la serviciu, eram cam stresata si grabita ca ma vedea sefa, mi s-a blocat calculatorul deci nu stiu daca ai vazut ce ti-am scris. Ti-am dat apoi pe mail 2 mes. Unde ai gasit mai ieftina cazarea la marina? si e doar cu mic dejun. Astera pare frumos, are piscina pe acoperis din cate am vazut in poze.Dar poate nu renunti la Berlin, ti-am scris mai mult pe mail. Nu insist, tu alegi. Sper sa te bucuri de luna de miere.
Cat despre umbrele pe plaja, stiu ca se platesc.
La all inclusive ai umbrela doar la piscina Simona. La ce hotel ai bilet?

ciao crengu!!!nu am primit nimic de la tine!!sorry...daca ai mess adauga-ma ramonacoman2000 e id-ul....




ramosss

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonzca79 spune:

am facut deja rezervarea...sper sa se confirme maine..m-am consultat cu cei de la agentie si am ramas la Astera...prin www.vacanteinbulgaria.ro de fapt cred ca agentia lor se numeste Altours Romania...de pe mail-ul asta primesc de la ei raspunsuri...costa 419eu/pers cu demi...

ramosss

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Eu am sapat ce am sapat si cred ca ne-am hotarit (mai ales sotul m-a impins de la spate) la hotel Helios Spa 4* cu vedere la mare si all inclusive din Nisipuri. Pare ca intruneste majoritatea pretentiilor noastre...si e orishcat mai normal si ca pret.



"Prietenii sunt aceia care te iubesc chiar si atunci cand te cunosc"

Dana mama lu'Radu Stefan (Fecioras de 2003)

Radu mamii (intre 0-2 ani) si Raduc de la 2 anisori :-)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonzca79 spune:

quote:
Originally posted by danat

Eu am sapat ce am sapat si cred ca ne-am hotarit (mai ales sotul m-a impins de la spate) la hotel Helios Spa 4* cu vedere la mare si all inclusive din Nisipuri. Pare ca intruneste majoritatea pretentiilor noastre...si e orishcat mai normal si ca pret.



"Prietenii sunt aceia care te iubesc chiar si atunci cand te cunosc"

Dana mama lu'Radu Stefan (Fecioras de 2003)

Radu mamii (intre 0-2 ani) si Raduc de la 2 anisori :-)





danat, cat costa...eu pe oferta am vazut Helios numai cu mic dejun...

ramosss

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crengu75 spune:

Danat, cat ai platit pentru copil?
Ramos, ai ramas la Astera? Cand pleci? In ce perioada?
Cand ai nunta?
Scuze daca sunt prea curioasa. Mi-ar place sa ne intalnim pe acolo.Poate vb pe mes.eu nu prea am timp. Doar seara.
Va pup pe toti. Mi-auplacut pozele postate de Craciunita. Si,apropos, frumoase pisici ai.
Crenguta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

ramonzca, paa preturile sunt, asa cu mstii si tu, dupa perioada. Noi optand pentru intervalul pina in 15 iunie avem pret de 22 euroi/ camera/ persoana, copilul neplatind nimic la cazare.
Separat platim diferentza de bani pt masa in sistem all inclusive, adica 15 euroi / adult/ zi si 8 euro/ copil/zi.
Preturile sunt pentru 4 * si sea view.

Oferta cu toate mesele o gasesti la agentia balkanair unde am avut onoarea sa vorbesc chiar cu un bulgar



"Prietenii sunt aceia care te iubesc chiar si atunci cand te cunosc"

Dana mama lu'Radu Stefan (Fecioras de 2003)

Radu mamii (intre 0-2 ani) si Raduc de la 2 anisori :-)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rozi spune:

Eu m-am hotarat!

Vom merge la Albena, undeva pe la mijlocul lui august, la Laguna Beach.
Mergem cu baietelul de aproape 2 ani, cautam liniste si spatiu.

Mai merge cineva cu noi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Natasa spune:

Craciunitza, spune-mi, te rog, pina la urma, pe unde e mai bine, prin Vama sau pe la Giurgiu? Ma refer la timp, taxe, calitatea drumului... Noi am iesit doar prin Vama Veche pina acum.

Mergi la inceput