Bulgaria - impresii: drum, hoteluri, statiuni,etc

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Hmmmm, cum eu nu cred nici in persoana pe care o vad dimineatza in oglinda, ma cam pui pe ganduri.....ca si mie mi-au recomandat sincer, cu mina pe inima, tot Malibu....
INSA: si eu, dand un tur virtual al hotelului pe net, mi-a cam placut. Asta a fost primul pe care l-am vizionat virtual si mi-a placut. Acum nici nu mai stiu ca de multe ori mi-a mers ok daca m-am luat dupa primul feeling.
(Ce ti-e si cu vacantele astea cu bebe....zzzzau daca m-ar fi interesat atit de mult inainte....dar uite ca omul e nevoit sa se perfectioneze in viatza! Traiasca copilasii!!!! )



"Prietenii sunt aceia care te iubesc chiar si atunci cand te cunosc"

Dana mama lu'Radu Stefan (Fecioras de 2003)

Radu mamii (intre 0-2 ani) si Raduc de la 2 anisori :-)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns craciunitza spune:

Primul pas, a venit biletul: 4 persoane, Admiral *****, demipensiune, 5 milioane lei vechi. Wow!
Cu banii astia nici la Cheia nu reuseam sa mergem :)

Nu certati copiii cand viseaza!
Copiii
Noi doi
Mitele iubitele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonzca79 spune:

helloooo everybody!!!

va rog, ajutati-ma!!!azi am citit pe acest topic parerile voastre despre nisipuri respectiv albena si am ramas blocata....nu stiam ca e diferenta asa mare intre ele...saptamana asta am facut rezervare la hotel Laguna Garden **** din albena (all inclusive) pentru august si eram cat de cat incantata insa acum....sunt posomorata..dupa ceea ce am aflat de la voi as vrea sa schimb rezervarea si sa iau ceva in nisipuri...noi vom merge cu masina si logodnicul spune ca ne vom plimba peste tot si ca nu e cazul sa schimbam insa eu...

am studiat putin hotelurile din nisipuri si am gasit 4 care -mi plac si la care ne-am incadra cu banii ...e vorba de BERLIN GREEN PARK ****, BERLIN GOLDEN BEACH**** , LILIA**** SI MIMOZA****....VOI CARE ATI FOST ACOLO SI LE-ATI VAZUT...CE MI-ATI RECOMANDA DINTRE ELE????

SI APOI CE ATI FACE IN LOCUL MEU...ATI SCHIMBA REZERVAREA???

VA ROG RASPUNDETI-MI....AM INTRAT INTR-O STARE NASPA INCAT IMI VINE SA MA JELESC......SINCER

( E VB DE LUNA DE MIERE...SI INCA CEVA...NU MA INTEREEAZA DISCOTECILE...ASTA CA SA TINETI CONT IN "SFAT")

ramosss

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geliza spune:

Danat, pentru Laguna garden am vizitat si noi Albena de 1 mai....este aproape de plaja, cu piscine dragute...hotelul este renovat parca...despre malibu nu stiu nimic
Craciunitza, noi am platit ieri, pentru Hotel marina Grand Beach *****, 5 nopti, 3 pers, MD 1077.55 RON

Eliza 27+si Mara (24 ian 2002)
ticker bebe

"Tot ceea ce se petrece are un anumit sens"(Gabriel Garcia Marquez)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bebe Beca spune:

Craciunitza, buna alegere ati facut cu hotel Admiral. Excelent!

Ioana si Rebeca

http://community.webshots.com/user/bebebeca

http://community.webshots.com/user/bebeca2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Fetelor super hotelurile acelea de 5 * !!! Parca sunt pentru cupluri in love , nu pentru familisti cu catzel si purcel
Iar despre preturi...mi-e si rusine sa vorbesc, atita vreme cat la noi, la un hotel mediu, te costa mai mult decat la cel de 5* bulgaresc. RUSINICA Romania !

Intrebare pt fetele care au fost anul trecurt si probabil ca stiu: cat costa inchirierea unei umbrele si sezlong pe plaja? Ca eu cred ca pe plaja vom sta, atit timp cat piticul trebuie sa se faca ca in nisip...

Craciunitza petrecere frumoasa si sa aveti vreme buna (cred ca va fi dupa cum anunta astia) si plizzz daca poti ceva poze
Oricum poate ajungi si prin Albena sa vezi Malibu si Laguna Garden-ele mele

Hai pupe si mai vbim noi...

"Prietenii sunt aceia care te iubesc chiar si atunci cand te cunosc"

Dana mama lu'Radu Stefan (Fecioras de 2003)

Radu mamii (intre 0-2 ani) si Raduc de la 2 anisori :-)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns craciunitza spune:

Pun si poze, luni.
geliza, super pret, in ce perioada mergeti?
ramonzca79, eu nu as schimba, la Nisipuri e inghesuiala mare in sezon.
Bebe Beca, nu am ales noi, acolo au ales prietenii cu care trebuia sa mergem, noi ne-am luat dupa ei si in final mergem singuri, ca am incurcat perioadele :))
Am incercat anul trecut sa stam la ***** in Mamaia, fara 200EUR/noapte nu te puteai apropia. De zece ori mai scump ca la Admiral
Dana, eu am putine emotii pentru ca mergem singuri si am auzit tot felul de povesti, nu am spus nimanui pana acum despre asta, sper sa ne fie bine, o sa ma uit si dupa lagunele tale :))



Nu certati copiii cand viseaza!
Copiii
Noi doi
Mitele iubitele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonzca79 spune:

craciunitza multumesc de raspuns!!!!mai vreau si alte pareri....pleaseeeee

ramosss

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonzca79 spune:

craciunitza, ai niste pisici superbe....am si eu una..chiar azi am mers cu ea la vet...i-a facut o injectie ...imi venea sa plang de mila ei...

ramosss

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonzca79 spune:

helloooooooooo....unde sunteti????

ramosss

Mergi la inceput