Bulgaria - impresii: drum, hoteluri, statiuni,etc

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cl spune:

Revin, ca am o nelamurire. Cum e plaja de la Nessebar? Rodica, de ce nu ti-a placut plaja de acolo? Poti sa dai cateva detalii?

Claudia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MamaElei spune:

Buna fetelor!
Din pacate, se pare ca eram tare cind am scris mesajul si am confundat Nisipurile de aur cu Sunny Beach. Mii de scuze !!! Natasa, bine ca ai scris si m-am dumerit si eu ca ceva nu e bine
Am pus pozele in schimb ca sa va lamuresc in privinta Nessebarului. Vai, ce prost ma simt
Nessebarul arata ca o localitate, asa cu blocuri nu prea inalte, hoteluri, dar nu prea multe, pensiuni si desigur multe altele... Mai exista si Nessebarul vechi, spre el duce un drumusor, vedeti foto Si acolo exista multe hoteluri mici si ingrijite, dar nu exista plaja.
Noi am mers la plaja asta am mers la plaja de la Nessebar, deoarece mi s-a parut asa, mai salbatica, mai rece, nu stiu cum sa explic, asta era mai vioaie, mai populata, apa mi-a placut mai mult si era si mai aproape.
Pozele le puteti vedea aici


Rodica si PAULA (02.09.04)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielai spune:

Laura, multumesc.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns albinutza spune:

Buna fetelor !

MamaElei, ai putea sa-mi spui cate ceva despre Sanny Beach ? Noi intentionam anul acesta sa ajungem la hotelul RIU EVRIKA.
Multumesc !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MamaElei spune:

Albinutza, Sunny Beach e o statiune moderna, cu multe hoteluri si multi turisti, in speciali nemti. Seamana cu Mamaia, e tot asa intinsa pe plaja. Palja e de nisip, noi acolo am mers. E multa agitatie, multa lume de toate virstele si asta ce am vazut noi cind am mers in septembrie, cind deja sezonul era pe sfrisite. Si e bine ca se afla in apropiere de Nessebar, pe care, cred, il veti vizita foarte des. Exista autobuz, care circula regulat si faci vreo 20 min.




Rodica si PAULA (02.09.04)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina spune:

A stat cineva la Sunrise sau Excelsior din Nisipuri? Pls :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns albinutza spune:

MamaElei multumesc foarte mult !
Sper sa merite fiindca si pretul este marisor si distanta este mai mare fata de Albena si Nisipuri iar noi mergem si cu bebele de 2 ani dupa noi.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonai spune:

Cristina, eu am stat la Sunrise in Nisipuri. A fost totul super! Curat, placut, servicii bune, mancare foarte gustoasa si variata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns craciunitza spune:

Noi plecam vineri la Nisipurile de Aur, a fost cineva fara rezervare?, noi nu vrem sa stam intr-un singur loc. Preturile la cazarea fara rezervare sunt mai mari?
La Balcic puteti sa-mi recomandati o cazare ok?
Multumesc!

Nu certati copiii cand viseaza!
Copiii
Noi doi
Mitele iubitele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns boo lina spune:

Buna fetelor,
Ajutati-ma sa ma decid, pliiiiz
Trebuie sa alegem intre albena si nisipuri - am inteles ca albena e un fel de eforie fata de nisipuri dar ma intreb care e mai potrivita ptr o familie cu 2 copii. Eu as vrea ceva all inclusive - de Oasis, Kaliakra stiti ceva? Cum sunt ele comparativ cu un hotel 3-4 stele din nisipuri cu all inclusive? Ar merita o diferenta de cca 200 de euro?
Pliiz dati-mi niste sfaturi...

Mergi la inceput