Scandinavii stiu DC... (111)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lilanda spune:

quote:
Originally posted by Adela99

'neatza!

se pare ca Bush are radacini www.aftonbladet.se/vss/nyheter/story/0,2789,803619,00.html" target="_blank">suedeze



Deci suiedejii e de vina, aaa??? Io crez ca radacinile astea or aparut dupa ce a fost publicat clasamentul IQ pe tari

Bre, pe mine subiectul ala de la ZZ m-a amuzat, iar xeno o demonstrat ce-a avut de demonstrat ...asta daca nu vroia sa faca vreun surveille cu simpatizanti

Vazurati www.guardian.co.uk/germany/article/0,,1745711,00.html" target="_blank">stirea??? Ciudat e ca nu se precizeaza nicaieri numarul victimelor...ori nu se cunoaste???

Va pupez...mai viu :-))


vik si pe-aci se iti soarele, asta dupa ce dimineata a plouat cu galeata...uufff, sper sa fie frumos, asta ca sa poci face nestingherita mititeii aia

pozulici si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=24607&whichpage=4" target="_blank">calatoria lui Ilie spre tara lui Hamlet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Ce stire Lil? Si care-i subiectul la generale, Lena?gata fug la gratarVikinga& micul viking Aldo(15noi2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilanda spune:

rectificai....dupa ce incurcai optiunile

pozulici si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=24607&whichpage=4" target="_blank">calatoria lui Ilie spre tara lui Hamlet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lena spune:

vik subiectul era www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=72653" target="_blank">asta
lilanda wow...groaznic, adica sa inteleg ca le-au platit cu aceasi moneda, oribil, sincer!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cataghe spune:

Mie chestiunea asta cu asa-zisul "elitism" mi se pare o fitza care e tot "la moda" de vreo 50 de ani, si care se contracareaza cu neaosismul si alte asemenea. Cum refuzi sa te scalzi in subiecte placide care iti lasa neuronu' sa hiberneze (in continuare), gata, punct ochit - punct lovit! - esti "elitist", nene!! Chiar am devenit curioasa, pana la urma, sa inteleg de unde se trag conotatiile peiorative ale termenului "elitist" si daca ele se extind (sau urmeaza sa se extinda) si asupra termenului "elita".

Orice asemanare cu persoane sau intamplari din realitate (fie ea si virtuala) este pur intamplatoare. Urmeaza statia "sufrageria", cu peronul dupa usa.

Pupe la poienari, cu drag.

_
"The reports on my death are greatly exaggerated." (Mark Twain)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doruletz spune:

naseara
in sfarsit, stiri proaspete p'acilea!

imi placu asta a lu'adelucci cu Bushu suedez... io in locul lor n-as fi marturisit de buna voie asa ceva, valeu, le scade drastic media la IQ-ul suedez!

Lilanda, ba se stie cate victime au fost, www.liberation.fr/page.php?Article=372093" target="_blank">spusera aci: 372 barbati si 44 femei torturati in campul de la Bad Nenndorf dupa modelul...Gestapo-ului.

lena, hehe, pacat ca nu vazui si io ce scrisasi acolo.
Io atata am de spus in legatura cu subectul dezbatut: bine ca umorul nu poate fi de firma ca unii ar fi putut chiar sa se sparga de râs!

PS Iete si pe Gepetutza culpabilizatoare

mai viu io

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arboria spune:

ce inceput incins de saptamana! ufff, frige!

lilanda si vikinga ciocnire exceptionala, va doresc (de oo rosii, evident)

annitzo, tot in dungeon esti?

cat despre luatul la misto, eu as zice ca unii se iau prea in serios pe ei insisi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

neatza!!!!!!!


ei bine, da eu sunt o elitista.
merg la biblio si citesc Heidegger.
daca nu stiati, Dasein-ul este:

"Aceea fiintare care in fiinta ei este preocupata de fiinta insasi"

Mai vreti?




in rest, toate bune, azi sunt singura cu fata, fun, fun,. fun!!!



Sabina si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia



Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

catalina, poti sa treci pe la clinica virtuala, am pus o intreb acolo(nu va speriati, in afara ca sunt sanatoasa, nici macar nu e pt mine info)



Sabina si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia



Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xenocid spune:

Aloha

Ca de obicei, ieri si azi iar am pacatuit cu nenumarate de 12* la adresa celor din cauza carora Romania nu este inca in UE alaturi de Slovacia, Slovenia, Malta, Cipru si altele trecute pe orice atlas decent la rubrica ETC, motiv pentru care noi stam frumos asezati la coada o zi, doua cat e nevoie pentru un permis de sejur in timp ce locuitorii "tarilor" mai sus mentionate sint liberi sa zburde prin Europa mai ceva ca gripa aviara.

Dar si asta vine cu partile ei bune. Eu de exemplu ajungand cu 2 ore mai devreme la oficiul pentru straini, desi eram o pata de culoare m'am integrat destul de repede ajungand dupa 10 minute sa vorbesc cu ei de ma dureau mainile. Doua doamne, una in sclipici albastru si celalata in sclipici rosu, ambele cu un fel de hartie creponata concasata pe cap mi-au aratat cateva figuri de voodoo de incepator urmand ca la cursul de avansati sa vin cu gaina neagra de acasa, am inceput sa rup primele cuvinte pe turbanistana, iar o fata super-simpatica m-a invitat la ea in banlieu sa'i numar coastele de fildes.

Acu', ia gata cu mistocareala asta dimboviteana ieftina trasa la quai. N'apucara oamenii sa'i faca lui Pusy nici macar de 7 zile si noi ne hlizim acilea in loc sa ne exprimam :

cele mai fffff sincere insotite de deja traditionalul cutremurator

Acu trecand la lucruri serioase, una din sondele spatiale de care scriam noi acilea asta toamna - Venus Express urmeaza sa ajunga saptamana aceasta la destinatie.
Astronomii asteapta cu deosebit interes primele imagini de la fata locului cu Muntele lui Venus.

Alin

---
12. Am injurat. Si de cele sfinte am zis (Grijanie, Biserica, icoana, candela, Dumnezeu, Hristos, tamaie, morti etc.)

*segmentation fault*

Mergi la inceput