Ce telefon aveti?

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Chantal spune:

Nokia 6310. Il am de 4 ani si nu m-a dezamagit niciodata. Merge ca nou, semnalul e foarte bun si bateria tine o saptamna. Eu cred ca e unul dintre cele mai reusite telefoane dupa Nokia 5110.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SARILLA spune:

Eu am tot Nokia...sunt fan Nokia,si am tot avut mai multe modele,in functie de ce mai apare mai ...potrivit pentru mine,mi-l schimb si eu...asta se intampla la vreo 2-3 ani,nu in fiecare saptamana asa cum apar ele..acum am un N71, ca are tot ce am vrut eu..inclusiv sistem Symbian,asa ca e super ok,...bateria tine mult,ca la toate tel Nokia,deci...

SARILLA si RAZVAN, bebe perfect

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crykett spune:

eu am samsung

cristina de Antonio 20-11-2006 Andrei 31-08-2004 POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alias spune:



Nokia, categoric Nokia.........e cel mai bun....cu cel mai simplu meniu...

O primavara fumoasa tuturor!

Alias

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doradora spune:

2 x nokia si o nenorocire de la zapp, mi-a mancat zilele, am ajuns in service de 2 ori si data urmatoare nu ma mai misc de acolo daca nu mi-l schimba; teoretic e destul de nou ca model, dar practic se pare ca este dintr-o serie cu probleme. ideea e ca ma oftic ca naiba ca am 1000 de minute si ca nu le pot vorbi, dar nici nu mi se pare normal sa iau un telefon si dupa o luna sa imi cumpar altul in aceeasi retea pt ca respectivul nu merge.iar angajatii de la zapp mi-au raspuns extrem de nonsalant cand m-am dus cu scandal ca ii pot reclama ca nu au rezolvat-o din prima, cum sa nu, imi dau si nr de fax, sa imi iau ceva sa notez ...

chris + alexandra
varsta alexandra
poze bebe alexandra

bebeii nostri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilina spune:

eu am avut asa:
1. alcatel one touch easy - l-am luat ca era frumusel si ieftin
2. nokia 3310 - bun, atunci m-am indragostit de nokia
3. samsung cu clapita - ca era la moda, dar am cam regretat
in afara de faptul ca arata bine, avea menu-ul tare ciudatzel
4. nokia 6101 - f.bun, tot cu clapita, desi mi-a dorit glisant
dar i-am spart fata, l-am prins in usa de la masina
p-asta il am in prezent
imi doresc f.f.f.f tare (desi nu sunt modele noi) www.handys-mobile.de/img/nokia_7380.jpg" target="_blank">nokia 7380 sau www.handys-mobile.de/img/nokia_7280.jpg" target="_blank">7280

I know, I'm a snoooooob
anyway - Nokia is the best

sotul meu a avut numai Nokia, acum si-a luat blackberry si e extrem de multumit

Lilina si Vlad - Alexandru (23 septembrie 2006)

cum s-a nascut bebe site-ul lui bebe varsta lui bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rhoneea spune:

In fiecare an schimb mobilul.Acum in prezent am motorola pebl u6.E super.Nu le cumpar eu ci mi le face sotu cadou..

irina mami de Pierre-Sebastien

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Eu il am pe acesta: http://www.google.ro/search?q=Nokia+6280&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-a

Crinuta si Rayan



Fara Dumnezeu nimic nu e.
http://www.jnsr.be/ro.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gaviotita spune:

NOKIA 3220,dar pozele facute cu el sunt cam slabute...deci ar trebui schimat,ca i-a cam facut datoria (3 ani)!!!

angishor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana0204 spune:

LG Cherry Chocolate -imi place foarte mult, sunt multumita de el, mai ales ca are si mp3 player. Are tot familionul asa ca impartim acelasi plan si ne-am cumparat toti ciocolate, diverse culori-2 cu 100$- oferta la reinoirea abonamentului

Oana D & Andrew- 1 sept 2005Foto si iaraFoto

Mergi la inceput