Ce telefon aveti?

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns liliac1 spune:

Nokia 6101. Dar mi se pare ca are o memorie interna cam mica...In rest e oki!


Liliana& Andra-Maria

Andra - Mai 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Artemis1578 spune:

Nokia 6230i, il iubesc insa va trebui sa ne despartim sau sa gasim o solutie. l-am scapat pe holul blocului si s-a facut praf display-ul........ pacat. il iubesc tare mult pt ca e destept chiar asa urat cum e el cu forma de caramida.

Anka si Ubitu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DANA26 spune:

eu imi doresc un motorola v3 ,dar deocamdata nu-mi permite bugetul.Acm am un jaf de alcatel153
imi doresc un tel cu camera sa pot face poze la puiutzul meu


DANA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corinadana spune:

Cu manivela!Din aia de tr sa tot dai la ea sa functioneze.

corinadana mama Ralucai
The mother's heart is the child's schoolroom.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna75 spune:

Eu am un Panasonic,nu stiu ce serie,ce numar.Eu sint ciudata rau,cand vine vorba de cumpararea unui mobil,nu ma intereseaza marca,cat de destept e,ce calitati are etc.
Cand ma hotarasc sa schimb telefonul,urmaresc oferta si o cumpar pe cea care ma atrage in primul rand (deci designul).



Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lili81 spune:

Moniqque, si eu am Nokia 6170. Sunt f multumita de el si cred ca o sa-l tin muuult timp. Nu sunt genul ca sa schimb telefonul cum apare unul mai nou, am avut inainte un SonyEricsson T100, la care am renuntat pt ca se auzea ecoul atunci cand vorbeam si pt ca se descarca bateria fff repede. I l-am dat maica-mii si tot mai ma joc cu el din cand in cand, mi-a fost f drag, pt ca e mic si finut.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

quote:
Originally posted by catalinalupu

un motorola v3 desi multa vreme am avut mai multe tipuri de ericson

mama lui Andreiutzu



catalina



Vreau si eu V3, imi place mult cum arata,dar deocamdata nu prea am motiv sa-mi schimb Sagem-ul meu MyX5-2. Poate de ziua mea!!

Catalina & Andrei (3ani si 9 luni)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyalo spune:

Eu am un LG 8330 sunt multumita..dar nu ma incanta.L-am primit de ziua mea... de la sotz!! eu imi doresc un sagem my Z 5 cred ca nu am gresit! Stiu ca e mai slab calitativ dar mie ala imi place. La tel actual imi place si mie un lucru..ma tine bateria f.f.f. mult..asa ca nu stau toata ziua sa-l incarc!!
Dany

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanik spune:

Eu am avut un motorolaV220, dar care s-a stricat la nici un an...:(

Acum m-am "pricopsit" cu unul nou, sony Ericsson V660i care imi palce la nebunie. Cel mai mult cred ca ma bucura faptul ca pot sa imi pun ca ringtone melodii romanesti.:)

Specificatii si alte alea;) puteti gasi la umratorul link:

http://onlinestorez.cingular.com/cell-phone-service/cell-phones/cell-phones.jsp?source=INC230056&q_deviceId=cdsku9870093&WT.svl=img

Convorbiri placute la toata lumea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanik spune:

Numele corect este Sony Ericsson W660i. Scuze pentru greseala

Cateva specificatii:

memorie:256mb
camera: poze+filmulete
walkman
radio
lanterna
internet
speed dial
speakerphone
bluetooth

Mergi la inceput