Ce telefon aveti?

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

Eu am primit un motorola. Imi place. Pana la el avusesem doar Nokia. Ultimul Nokia l-am scapat din mana si praf s-a facut, si era destul de nou.

www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank">6 ani - 14 februarie 2006




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jocelyn spune:

Motorola desi teoretic imi place mai mult Nokia

It is not enough to be good. You must be good for something. You must contribute good to the world. The world must be a better place for your presence. And the good that is in you must be spread to others. In this world so filled with problems, so constantly threatened by dark and evil challenges, you can and must rise above mediocrity, above indifference. You can become involved and speak with a strong voice for that which is right.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_maria222 spune:

eu am un nokia 7260...am dat o carutza de bani pe el dar mi-a placut f mult la momentul respectiv(acum vreo 6 luni)! dar te atunci ma tot mustra constiinta ca puteam sa imi iau ceva mai ieftin..

Ce straniu lucru: vremea! Deodata pe perete
Te vezi aievea numai in stersele portrete
Te recunosti in ele, dar nu si-n fatza ta,
Caci trupul tau te uita, dar tu nu-l poti uita!


http://community.webshots.com/user/ana_maria222[/b] poze noi....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisuca spune:

Hop si eu!
Am inceput cu Nokia 5100 si cu o mica abatere (Alcatel OTE), am continuat cu Nokia, pentru ca, nu-i asa, exista telefoane si Nokia. Desi la un moment dat am avut un 6600, acum am telefonul viselor mele: www.nokia.ro/nokiaweb/jsp/page.jsp?cid=23750&lid=1" target="_blank">Nokia 1101. O sa radeti, dar chiar nu vreau mai mult decat atat la un telefon: sa sune tare ca sa il aud cand dorm, sa tina bateria mult si sa fie mic mic. Asta e.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns peti spune:

Am avut Nokia. Sotul s-a gandit insa ca a cam sosit momentul sa-l schimb. Asa ca, de ziua mea, mi-a facut cadou un telefon inteligent, marca orange SPV500. Si de atunci sunt nedezlipita de el...(de telefon evident)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Klaus29 spune:

nokia... mi se pare cel mai tare...

Claudia si bebe Andrei (13martie2004)
http://community.webshots.com/user/klaus29100
si
NOUTATI 2006
http://community.webshots.com/album/547409738gamZWG

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalinalupu spune:

un motorola v3 desi multa vreme am avut mai multe tipuri de ericson

mama lui Andreiutzu



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaDo spune:

SAMSUNG E530 pentru ca e mumos, face pozici faine si filmeaza intr-o memorie de 90 mega

Oana

"Tragedia vietii consta in ceea ce moare intr-un om in timp ce traieste"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

Eu am un Siemens CF 65 si un Samsung V 10.
Primul l-am cumparat ca era in oferta, la 60 de eru cu 100 in convorbiri, iar al doilea la contract la Vodafone, ca pentru un 3G era 29 de euro, si era chiar ieftin pentru ce poate face.Cumpar telefoane in general care imi plac ca aspect si sunt in oferte.Nu sunt adepta telefoanelor scumpe.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moniqque spune:

am un nokia 6170 si sunt foarte multumita de el. nu e mare, tine bateria mult si face si poze.....si cateva filmulete daca vrei.


Mergi la inceput