Ce telefon aveti?

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns SAMURAYJACK23 spune:

Am inceput cu un Philips Diga si acum am un Nokia 6230i.Nu-l mai schimb curand-poate sa schimb bateria peste ani.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yank spune:

Sint de acord ca trebuie sa iti cumperi unul care sa acopere cit mai mult din nevoile tale de comunicare,transfer date,manevrabilitate.Camera foto e un accesoriu,de care cel mai mult cred ca se folosesc ziaristii,cei ce lucreaza in media.
Momentan m-am oprit la un 9300i,dupa ce am schimbat vreo 3-4, care pe linga functiile comunicatorului mai beneficiaza si de wireless si ptr mine e un avantaj.Nu mi se pare ca telefonul e o fitza,sau un element definitoriu dupa care se apreciaza bunastarea individului.Ma rog,poate eventual daca ar avea un Vertu sa ma gandesc ca e vreun milionar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zina23 spune:

Mova P506iC nu e cine stie ce..l-am luat (TADA) fara sa platesc nici macarun Yen pentru ca mi-am facut abonament la firma respectiva....iar fix-ul e un junghi care daca vb mai mult de 15 minute se descarca bateria, iar cand mi-e lumea mai draga se inchide.

Georgy & Roberto-Akira

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns april spune:

Sony-Ericsson K500i si l-am ales dupa indicele SAR. E criteriul care ma intereseaza in primul rand. Apoi sa arate cat de cat bine.

Fericirea e alcatuita din lucruri marunte.
"And in the end, it's not the years in your life that count. It's the life in your years" Abraham Lincoln

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabibarta spune:

Nokia 3220. Sunt multumita, doar ca pozele nu-s cine stie ce calitate, dar ca sa fac instantanee, cand nu am cu ce sa pozez, e perfect.

Gabi+Robert 20.05.1997Lili 17.05.2002
pozici poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutza00 spune:

noi avem videotelefoane LG u8330 si nu le am luat de fitze, mai ales ca nu au fost scumpe...cand au intrat astia de la 3 pe piata aici in italia au avut o oferta, 2 telefoane din astea 200 euro, iar videochiamata intre noi ne costa doar 5 centi
na, suntem multumiti de ele, le am luat mai mult ptr pitic sa il vada pe tati cand plec la sora mea ce locuieste in alt oras sau am eu treaba toata ziua pe undeva si vrea piticul sa ma vada...

uitasem...le am schimbat ptr ca aveam pb cu tel...al meu pierdea semnalul, iar pe el il lasa mereu bateria(asa se intampla mereu la nokia)...altfel nu cumparam altele

alinutza si david nazdravanul (11 mai 2004)
http://community.webshots.com/user/alinutzza77

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dante01 spune:

l-am mutat aici, nu prea avea ce cauta la know how on line...


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=69040" target="_blank">d'ale calculatorului


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=70980" target="_blank">IN MEMORIAM LAURA STOICA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryP spune:


Sa ma laud si eu: Samsung E 530. L-am luat fiindca e frumos si are o gramada de functii...

NUNTA NOASTRA

POZICI

Maria si Razvan Mihai in burtica (30 saptamani)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madonna spune:

Eu am Sony Ericsson K 750I, mi la dat sotzul meu pt. ca nu mai facea fatza nevoilor lui.El si-a luat un Sony Ericsson W900I pentru video conferinte, etc.Cand am vazut cat costa am crezut ca leshin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EmmaT spune:

[quote]Originally posted by gabibarta

Nokia 3220. Sunt multumita, doar ca pozele nu-s cine stie ce calitate, dar ca sa fac instantanee, cand nu am cu ce sa pozez, e perfect.
la fel si eu....

Mergi la inceput