Ce telefon aveti?

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns CataDariRodi spune:

NOKIA - it's the best!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alyna24 spune:

Eu sunt fan Nokia.Acum am un 7370 de 1 an si cevasi sunt f multumita!
Dar sincer as vrea sa-l schimb cu ceva mai nou!


Alyna cu pitik de Davidik (22 Aprilie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ligia1112 spune:

Eu am tot Nokia; fara camera foto sau alte MP3-uri, dar cu radio. are fix ce imi trebuie in drum spre serviciu si ma tine si bateria destul de mult.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulicutza spune:

Am primit cadou de la mama acum 1 an si jumatate de ziua mea un sony ericsson k750i si la inceput faceam poze in fiecare zi cu el,parca eram un copil de gradinita inebunit dupa poze.Sunt multumita pentru ca ma tine bateria destul de mult,chiar si 6 zile cateodata,dar cred ca in curand il voi schimba.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns redai spune:

Si eu sunt fan Nokia, dar cel pe care il am acum (6120c) m-a dezamagit total.Nu tine bateria,pozele nu ies foarte cla...uffffffffffff

David
www.hi5.com/friend/video/7575382--158238046--David--view-html" target="_blank">Stam in picioare
www.slide.com/r/apEL0g0A5D_U7dssiCq374cG4Bx9PB2y?view=original" target="_blank">Montaj David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisix spune:

Pentru persoanele mai practice, HTC.
E un mini-calculator la purtator

PisiX,
Viitoare Mami (O data si-o data)
Cel mai tare film !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_bunica spune:

Eu sunt de parere ca NOKIA e cea mai buna firma de telefoane mobile!!Acum am un NOKIA 7390 roz si sunt foarte multumita de el!Are si camera,video conferinta,mp3.....mess si etc chiar foarte multe!In general imi aleg telefonul dupa aspect........ma intereseaza foarte mult sa fie cool

Totul e bine cand se termina cu bine!!!http://www.flickr.com/photos/24984384@N08/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miruna22 spune:

Nokia 6280

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cllaudia spune:

Nokia 6500 si Sony Ericsson K750i

http://b1.lilypie.com/CAyRp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mhldvrc spune:

Nokia 1600
Pentru mine telefonul trebuie sa fie rezistent, cu baterie cat mai buna(sa tina cat mai mult, in stare de functionare) si cam atat. Restul sunt de fitze.

Mihaela, Tatiana(20.09.1991) si Mihai(1.08.1995)

mhldvrc

Mergi la inceput