Ce telefon aveti?

Ce telefon aveti? | Autor: gabriela_tutuianu

Link direct la acest mesaj

ce telefon aveti? care credeti ca este cel mai bun? de ce l-ati luat?

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iren spune:

Shi-acu sa vezi care mai de care ce-o sa se laude cu ultimele modele

Io shi plozii turbulentzi


In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns osna spune:

mobil?
eu am SIEMENS SI45 de vreo 4 ani cred.l-am luat ca a fost la oferta
si fix am un jaf cu vreo 5 euroi ca mereu trebuie sa-i trag cate un pumn sa nu se intrerupa cand vorbesc.

16+




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tessie spune:

Dupa mine,sint foarte multe criterii in alegerea unui telefon.Primul criteriu este bugetul.Al doilea criteriu este la ce vrea omul sa-l foloseasca:ca aparat telefonic doar,ca agenda,aparat foto sau ca omul sa dea bine in lume cu un aparat "tare".Noi avem Sagem myX5-2 si Alcatel 157.De Sagem sint multumita,mai putin calitatea imaginii foto,iar Alcatel-ul l-am primit facind abonament la Cosmote.Nu stie el,saracutul foarte multe,dar la cit imi trebuie mie,e O.K.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

Ahh,tre' sa recunosc iar:si-aici is plina de fitze.La mine cel mai mult conteaza cum arata!Si sa fie o firma mai bunicica,totusi;si sa aiba ecran color;radio,messenger,camere si alte minuni pe el nu ma intereseaza!Stiu ca suna superficial,da' nu folosesc prea mult mobilul asa ca nu-i cazu' sa ma gandesc la superdurabilitate.Oricum,asta pe care-l am,mi-l doream ca-mi placea cum arata si-am avut noroc de o oferta cu care am primit aparatul gratis,altfel n-as fi dat sute $$ numai sa am un bebelou frumos in poseta.E cu contract pe 2 ani,da' nu ma deranjeaza;oricum fara contract nu puteam lua.


www.danasoft.com/sig/airise.jpg" target="_blank">Irina,veve & croko
poze1,2,3,4,5,www.dotphoto.com/go.asp?l=airise&p=veve" target="_blank">6

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela_tutuianu spune:



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otilia spune:

io am un mitsubishi si l-am luat ca-mi place numele...
ca-ncepe cu mitsu-pisu


"La beauté est une demi-faveur des dieux, l’intelligence en est une entière."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elise spune:

Nokia 9300i, dar l-am primit, nu l-am cumparat.
In principiu, sint multumita de el.

Daca ar fi fost sa cumpar, probabil as fi preferat tot Nokia, dar ceva mai simplu. La care sa pot sa vb. si sa pot sa aud.
Pina la urma, asta inseamna telefon.

Elise

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristinutza_ale spune:

eu am un 6230i si sunt super multumita de el

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela_tutuianu spune:

felicitari!

ma bucur ca aveti telefonul care vi se potriveste.eu le tot schimb si inca nu am gasit unul care sa-mi placa.si am schimbat destule.
cum va alegeti telefonul?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angy11 spune:

Eu sunt fan Nokia,am inceput in 99 cu 5110,apoi am avut 3210,apoi 8210,apoi 6100,iar acum am 7270,de care sunt incantata,criteriile au fost camera foto incorporata,multiplele functiuni care le are si nu in ultimul rand aspectul.

Mergi la inceput