insigna despre copii

insigna despre copii | Autor: megbeng

Link direct la acest mesaj

mai exista? cum putem intra in posesia ei? ne-am identifica mai usor prin parcuri, la servici... prin locurile in care ne intersectam fara sa stim ca suntem membri ai acestei comunitati minunate?!

"Cand timpul masoara cu anii pacatul/in el e sentinta, nu-n judecatori!" (Vali Sterian)

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Buburuza-shop spune:

Aaaa... acum nu o avem. O sa intreb Desprecopii.com si va dau un raspuns cand aflu ceva despre asta.

Buburuza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Buna, pentru cine NU stie, magazinul Buburuza nu mai este in posesia lui desprecopii.com

Este insa adevarat ca buburuza ramane insa rezultatul acestui site si - pentru ca ii dorim o evolutie de succes - o sa incercam sa dam clietilor buburuzei - gratis- acest cadou de la noi.





Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amaya spune:

Daca faceti acest efort deosebit pentru noi, in primul rand, va multumim, apoi vin si eu cu o sugestie: eventual sa se faca o contabilizare a clientilor si sa se primeasca aceasta insigna doar la prima comanda nu la fiecare comanda, fiindca astfel cat mai multi pot primi insigna si nici nu abuzam de bunavointa voastra. Vin cu aceasta sugestie fiindca la inceput, cand s-a deschis buburuza, am comandat de cel putin 3 ori si de fiecare data am primit insigna si m-am gandit ca este totusi o risipa.

Oana si nazdravanul Andrei (18.02.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns megbeng spune:

quote:
Originally posted by Amaya

Daca faceti acest efort deosebit pentru noi, in primul rand, va multumim, apoi vin si eu cu o sugestie: eventual sa se faca o contabilizare a clientilor si sa se primeasca aceasta insigna doar la prima comanda nu la fiecare comanda, fiindca astfel cat mai multi pot primi insigna si nici nu abuzam de bunavointa voastra. Vin cu aceasta sugestie fiindca la inceput, cand s-a deschis buburuza, am comandat de cel putin 3 ori si de fiecare data am primit insigna si m-am gandit ca este totusi o risipa.

Oana si nazdravanul Andrei (18.02.2005)



pai "excedentul" poate fi oferit unor alti membri care si-o doresc..tot o sugestie e si asta...astfel am ajuns si eu in posesia unei insigne, de la o membra care a primit mai multe si mi-a trimis una prin posta

"Cand timpul masoara cu anii pacatul/in el e sentinta, nu-n judecatori!" (Vali Sterian)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_maria222 spune:

mi-ar placea sa fie un alt mod pentru a cumpara insignele si tricourile DC! Eu mi le doresc f mult dar de pe buburuza.com nu are rost sa cumpar doar pt asta..tinand cont ca nu imi trebuie nimic pt copii!

Ce straniu lucru: vremea! Deodata pe perete
Te vezi aievea numai in stersele portrete
Te recunosti in ele, dar nu si-n fatza ta,
Caci trupul tau te uita, dar tu nu-l poti uita!


http://community.webshots.com/user/ana_maria222[/b] poze noi....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Buburuza-shop spune:

Hm... De cateva luni bune, magazinul virtual www.buburuza.com este o afacere independenta si nu mai apartine desprecopii.com.
Sigur, relatiile de stransa colaborare si de prietenie intre Buburuza si Desprecopii.com sunt neschimbate, insa sunt doua treburi total diferite. Totusi, pentru ca Buburuza a fost initial conceput si construit cu drag si speranta de catre Desprecopii, vom incerca sa gasim o metoda prin care tricourile si insignele DC sa fie disponibile (si) in magazin.

Cu drag,
Buburuza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_maria222 spune:

Multumim frumos!!

Ce straniu lucru: vremea! Deodata pe perete
Te vezi aievea numai in stersele portrete
Te recunosti in ele, dar nu si-n fatza ta,
Caci trupul tau te uita, dar tu nu-l poti uita!


http://community.webshots.com/user/ana_maria222[/b] poze noi....

Mergi la inceput