Clubul studentelor ( 5 )

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

Cine are ASTIGMATISM sau poarta lentile de contact si vrea sa participe la un training cu profesionisti in optimetrie la care u vei fi pacientul ,sambata 15.04.2006 sa trimita un mail la adelina_b_2000@yahoo.com .

Vei primii o pereche de lentile gratuite !!!
Adelina Badea
0740221685


www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank">6 ani - 14 februarie 2006




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_trend spune:

quote:
Originally posted by maggda

'neata studentelor!Fetelor sunt atata de neserioasa ca suntem acusi la jumatatea semestrului si eu am fost de 5 ori la scoala .N-am chef si n-am chef .Saptamana viitoare sunt libera si as merge dar e vacanta .Mai vorbesc eu saptamana asta cu colegele sa vad care e miscarea la scoala.Abia astept sa termin ca ma lasa nervii.Vreau sa vin de la servici si sa nu am alte ganduri in afara de familie .
pupici la toate

Magda si Bianca 7 anisori




http://community.webshots.com/user/danut1965





Aoleu... nu mai zice... ca si eu aproape termin semestrul si nici eu nu stiu daca am fost adunate 5 zile la facultate
Cred ca noi am luat-o razna .... eu zic sa ne trezim si dupa Paste sa mai mergem si noi pe la fac.


HAI STEAUA!!!!

Nunta noastra
Poze
Nu te ascunde in spatele unei imagini false: oamenii te vor iubi mai mult daca esti sincer

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_trend spune:

quote:
salut...

voiam sa va spun ca sunt happy...am trecut cu bine de sesiunea din modulul asta...mi-am luat toate examenele, doua dintre ele chiar cu note mari...am scapat si de o restanta pe care o aveam din anul 3...asa ca pana acum am scapat de restante in vara, inainte de licenta....sunt super happy, mai ales ca sesiunea a coincis cu un dezastru total la noi in casa...si nu prea aveam deloc chef de invatat cand vedeam casa intoarsa pe dos....dar a trecut si am scapat de toate examenele...

noapte buna...si mai vb....

Danutza



Felicitari Danutza...
Si ete-ne aici la cap. 5... nu mai scrie la cap 4... ca nu cred ca mai trece cineva pe la ala...


HAI STEAUA!!!!

Nunta noastra
Poze
Nu te ascunde in spatele unei imagini false: oamenii te vor iubi mai mult daca esti sincer

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BraveGirl spune:

Salutare gagicute!
Eu mai am doar 2 saptamani de facultate si apoi intru in ultima sesiune...am o groaza de examene si am cam o zi, doua intre ele.
Apoi vine partea cea mai grea:licenta...

==========
Corina
Albumul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a.cicel spune:

eu pe 3 iunie incep examenele. Si se intinde sesiunea pana pe 2 iulie. Am doar 6 examene, dar parca asa avea 20, asa lunga e sesiunea asta. Si unde mai pui ca intr-o zi am 2 examene Si iar au inceput cu referatele...cate 2 la fiecare examen. Asa ca iar ma apuc de umblat prin biblioteca, pe net....

Andreea 22+
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BraveGirl spune:

Sa inteleg ca v-ati apucat toate de invatat?Nu mai sta nimeni pe aici?
Am ajuns pe pagina 3...

==========
Corina
Albumul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

Nu de invatat, poate de curatenie sau cumparaturi.

www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank">6 ani - 14 februarie 2006




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a.cicel spune:

Corina eu m-am apucat de referate. Ca am destule de facut si vreau sa le termin din timp, nu ca in semestrul trecut. Si in plus de asta, mai citesc din cand in cand cate ceva pe la succesiuni. Profu' e teroare. Daca nu stii, mai bine nu mergi la examen. Da note de la 1 la 5. Cred ca e pe sistem rusesc inca. Cred ca va fi cel mai greu examen de pana acum.

Andreea 23+
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns voicu_bebi spune:

fetele,offf ca nu am mai intrat demult ce sa faci ocupata peste cap cu nunta si cu facultatea. mai sunt 4 luni pana la nunta ca am nunta pe 19 august. apropo sunt la facultatea de stiinte economice , anul 2.
pe aici sunt studente insarcinate sau deja mamici? offf...
cand ma gandesc ca in iunie incepe sesiune imi vine sa urlu. dar trece si asta. si am facut deja 2 restante de pe sem. 1 si mai am 2 de pe anul 1 pe care trebuie sa le dau.

ziua nuntii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BraveGirl spune:

Mai fetelor am ajuns pe pagina 4...pai e frumos?
Andreea-spor la referate!
Cristina-spor la curatenie/cumparaturi!

==========
Corina
Albumul meu

Mergi la inceput