Clubul studentelor ( 5 )

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andreea_trend spune:


Fetelor... noi suntem duse rau
Acum ne plangem ca nu ne-am apucat de invatat... da sa vedeti ce-o sa plangem noi in sesiune... si mai rau pe la licentza...
Deci intru si eu in clubul puturoaselor...... nici eu nu m-am apucat de invatat... dar poate ne trezim si noi dupa Paste... ca trebuie sa invatam....


HAI STEAUA!!!!

Nunta noastra
Poze
Nu te ascunde in spatele unei imagini false: oamenii te vor iubi mai mult daca esti sincer

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BraveGirl spune:

Eu mai am doua saptamani si incep sesiunea....si sa vedeti atunci ce o sa intru in priza cu invatatul.

==========
Corina
Albumul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danutza_s spune:

daca exista clubul puturoaselor hai sa intram si acolo, daca nu exista hai sa deschidem noi subiectul.....dar mai putem sa intram si in clubul optimistelor, ca asta sigur exista, dar nu stiu despre ce se scrie acolo, ca n-am intrat niciodatata....ca optimiste suntem, cel putin eu sunt optimista : ca mai imi iau si cele 3 exam de pe modulul asta si la licenta vreau cel putin nota 9....vedeti ce optimista sunt !!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_trend spune:

Pai sa stii ca suntem optimiste... ca altfel nu-mi explic de ce nu ne apucam noi odata de invatat... ideea e ca mai suntem si constiente ca TREBUIE sa invatam....

P.S... si eu sunt modesta... nu vreau decat un 9 la licentza


HAI STEAUA!!!!

Nunta noastra
Poze
Nu te ascunde in spatele unei imagini false: oamenii te vor iubi mai mult daca esti sincer

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_trend spune:

Gata Danutza... te astept sa intrii si tu in Clubul Optimistelor


HAI STEAUA!!!!

Nunta noastra
Poze
Nu te ascunde in spatele unei imagini false: oamenii te vor iubi mai mult daca esti sincer

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BraveGirl spune:

Cata modestie pe aici....eu ma rog sa-mi iau licenta pt ca nu stiu ce o sa fac la proba practica...

==========
Corina
Albumul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

Eu nu vreau decat sa ma plang ca mai am doar licenta....

www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank">6 ani - 14 februarie 2006




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns voicu_bebi spune:

eu mai am vreo luna asa si intru in sesiune asa ca sunt destul de optimista,din 4-5 examene sper sa le iau pe majoritatea . offf,sincer m-am cam saturat de viata asta de student. mai am 4 luni pana la nunta ,dar asta e.
poate ma voi apuca si eu sa invat.
mai am pana la licenta un an si ceva ,sper sa iau si licenta . Doamne ajuta!

ziua nuntii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_trend spune:

quote:
Originally posted by BraveGirl

Cata modestie pe aici....eu ma rog sa-mi iau licenta pt ca nu stiu ce o sa fac la proba practica...

==========
Corina
Albumul meu



Bey... era o gluma...cum dracu sa iau eu 9 cand nu am invatat nimica pana acum... ce sa mai zic de lucrarea practica...
Da visez si eu... dc de invatat nu ma apuc


HAI STEAUA!!!!

Nunta noastra
Poze
Nu te ascunde in spatele unei imagini false: oamenii te vor iubi mai mult daca esti sincer

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

4-5 examene??? am 6 sau 7 plus 2 din anul 1 la care voi fi singura in sala!!!!!!!! Eu am invatat si cica le-am picat ca n-am stiut si eu credeam ca iau intre 7 si 8

www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank">6 ani - 14 februarie 2006




Mergi la inceput