Racusori, la apel! (12)

Racusori, la apel! (12) | Autor: MirelaV

Link direct la acest mesaj

va astept cu drag

*24/06 - iren - sotul taur
*25/06 - MirelaV - (ascendent in Fecioara)
*25/06 - Crenick - sotul scorpion
*27/06 - monagan - (ascendent in Leu) - sotul scorpion
*28/06 - Lucia_B - sotul taur - bb Balanta
*28/06 - axia -(Ascendent in Balanta)- sotul capricorn, bb gemeni
*28/06 - aniast72 (ascendent in Rac)- sotul Fecioara
*29/06 - Preda_vicky - (Ascendent in Rac)- sotul rac - peste & sagetator
*29/06 - Pdelia-(Ascendent in Balanta) - sotul peste
*29/06 - paula2003 - sotul taur - bb capricorn
*29/06 - Adrianai
*29/06 - Georox - sotul varsator
*02/07 - july_g - sotul taur
*02/07 - anasebe - (ascendent in Scorpion) sotul rac - bb capricorn
*03/07 - ionella3003 - sotul taur, fecioara
*04/07 - bombonik - (ascendent in Rac)
*04/07 - cookie - (Ascendent in Fecioara)- sotul scorpion, bebe capricorn
*06/07 - Caprioara - (Ascendent in Berbec) - sotul sagetator, capricorn
*07/07 - dananita - [size=1](Ascendent in Balanta) - sot gemeni
*08/07 - cori
*09/07 - GabrielaG - sotul fecioara
*10/07 - bonita - sotul balanta - bb sagetator
*10/07 - Menna
*14/07 - mav-sotul leu, varsator
*15/07 - Cosmi-sotul rac - *2 balante
*15/07 - Violetik - sotul rac
*15/07 - ramonaa
*16/07 - Claudelu - sotul peste, berbec
*17/07 - arinna - sotul fecioara
*19/07 - AlinaN
*21/07 - dana210773

www.zodii.ro/index.php?unde=ascendent" target="_blank">Aici va puteti calcula ascendentul

Aici gasiti capitolele anterioare:
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40379&SearchTerms=racoaice,la,apel" target="_blank">1, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43219&SearchTerms=racoaice,la,apel" target="_blank"> 2, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=46967&whichpage=1" target="_blank"> 3,www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=56528&whichpage=1" target="_blank"> 4, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59447&whichpage=1" target="_blank"> 5, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62428" target="_blank">6, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=64893" target="_blank">7, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=66885" target="_blank">8, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=68443" target="_blank">9, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=70092&whichpage=1" target="_blank">10, 11

Asteptam fotografiile voastre pentru albumul foto racusori de DC la racusori_dc@yahoo.com

Album foto

Daca vreuna din fetele active nu se regaseste pe listuta, am rugamintea sa ma traga de maneca si se rezolva. Am scurtat putin lista si ma gandesc sa nu fi facut vreo greseala.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MirelaV spune:

fetele..vin cu niste propuneri si vroiam sa va dati si voi cu parerea.
1 - ma gandeam sa mai scurtam listuta asta. sa trimit cate un pm la cele ce sunt pe lista la noi sa le invit p'aciulea. poate multe nu mai sunt membre active
2 - sa trecem si anul nasterii langa ziua si luna nasterii?
3 - fetele active, poate reusiti sa va calculati ascendentul
4 - sa facem un cont comun unde sa punem cate o pozica de-a noastra
astept parerile voastre si poate si alte propuneri????


MirelaV
pupicei pe burticei

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=70092" target="_blank">Racusori


Calitati: cea mai mare calitate a mea este aceea ca nu am decat un singur defect. Defecte: defectul meu (singurul de altfel) este acela ca nu am nici o calitate..., dar ramane intre noi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Menna spune:

Mire io's de acord cu toate,mai putin cu anul nasterii ce naiba, imi place sa-mi dea lumea 19 ani
Irecuperabile Mire ?! Ti-am mai raspuns azi pe mess,dar tu vrei sa vada si fetele ce ti-am raspuns : asa deci, noi suntem irecuperabile de mumoase
July lasa modestia la o parte si da-ne iute niste poze cu tine vopsita
Mona esti totala ! Tu vrei sa-mi rastalmacesti fiecare vorba,ai ?!
Ana nu spera , ci fii sigura ca ai dat peste cea mai tare trupa
Ramona nu e nevoie sa ca sa fii de'a noastra.Tb sa fii desteapta,frumoasa si devreme acasa si daca esti rac,sigur te mulezi perfect descrierii
Sorooooo M daca ai nevoie de ajutor la actiunea ta de strangere a randurilor, fah un semn discret (nu asta! ) si viu sa te ajut
all

Ma intorc la meci Hai

Menna

"I am still determined to be cheerful and happy, in whatever situation I may be; for I have also learned from experience that the greater part of our happiness or misery depends upon our dispositions and not upon our circumstances..."

www.animapro.org/" target="_blank">Intra aici si alegeti catelusul spre adoptie - SI EI AU DREPTUL LA VIATA!!!
"Sacrificarea oricarui animal care nu este absolut necesara, precum si orice decizie care duce la un asemenea act constituie o CRIMA." - Articolul 7 din Declaratia Universala a Drepturilor Animalelor, Paris 1978.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iren spune:

Dau shi io cu subsemnatu, nu de alta, da sa nu ma shtergetzi de pe lista Intrebare: Tania, vazui ca shi tu eshti tot pe 24-6 nascuta, ce an?

Io shi plozii turbulentzi


In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MirelaV spune:

am mai modificat putin lista. anumite fete nu mai erau membri dc. asteptam si alte raspunsuri

MirelaV
pupicei pe burticei

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=72407" target="_blank">Racusori


Calitati: cea mai mare calitate a mea este aceea ca nu am decat un singur defect. Defecte: defectul meu (singurul de altfel) este acela ca nu am nici o calitate..., dar ramane intre noi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns july_g spune:

'Na seara fetele!
Mire, eu is de acord cu toate. Deci la mine trece o babatie care va face 30 de ani anul asta, deci 1976. Ascendentul nu il stiu ca nu stiu ora nasterii. Nu tine minte mama.
Menna, iar ma faci sa rosesc! N-am ce poza sa pun, ca tot roscata m-am facut, da intr-o luna ma fac bruneta, asa ca mai vedem.
Fetele, io tot cu carceii de mi-s noaptea pe aici. Cred ca tre sa-mi fac curaj sa ma duc la medic. Da mi-e asa de urat! Ca-mi da medicamente care ma transforma in zombi!
Hai va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cookie spune:

'Neata!
Mirela, io-s de acord cu orice...da' vorba Mennei...ma de anul nasterii...Ce ziceai, July, de babatii?
Eu am trecut de 30 de multa vreme...

Fetelor, ma simt de parca m-a calcat tractorul, ma doare gatul ingrozitor si cred ca am si febra...azi nu-s buna de nimic...
Va !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GabrielaG spune:

Neata Racusori...imi place sa va alint...
Fac si eu parte din categoria, destepte, frumoase si devreme acasa, am...putini ani si doi baieti scumpei de 4 si 8 ani. Cand m-am inscris pe forum imi arata de la ei ca am vreo 13 ani, acum cred ca am vreo 19, asa ca mi-s tanara.
O zi frumoasa,
Gabriela si baietii
P.S. Menna, astept un raspuns oficial de la tine...Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns preda_vicky spune:

Buna, Racusoarelor.Eu sunt membru DC, intru zilnic, dar sunt lenesa la scris (din lipsa acuta de timp).
Deci, Mireluta: sunt nascuta in 29.06.1967, ascendent in Rac, cu viitor sot tot Racusor, cu ascendent in Taur.
Si pastrati-ma pe listuta, please!



Miresica de 23 iulie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns axia spune:

Mirela, multumesc pentru wake-up call
Adevarul este ca intru foarte putin in ultima vreme pentru ca de la serviciu e mai dificil, iar acasa ajung in jur de 8.
Nu ma stergeti de pe listuta ca va mai vizitez, promit

Eu sunt nascuta in '74 si am ascendent in Balanta.

Am si eu o intrebare : fetelor, cum tratati voi insomniile cauzate de stres. Eu una mai am un pic si o iau razna.....

O primavara frumoasa va doresc

Andreea, mama lu' Tiberiu
Micul Print

Uita-ti intotdeauna dusmanii - Nimic nu-i enerveaza mai mult.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MirelaV spune:


ma bucur k initiativa reactualizarii listutei da rezultate. menna..esti mandra de mine?
bine ati revenit fetelor si va asteptam cu mare placere cand vreti voi, fie si mai rar.
eu va doresc o zi minunata si ma apuc de treaba k azi tre sa plec ma devreme si parca vad k nu apuc sa termin ce am de facut.
modific listuta mai tarziu, poate cand ajung acasa.
va pupacesc
july, ti-o transmis sau nu?

MirelaV
pupicei pe burticei

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=72407" target="_blank">Racusori


Calitati: cea mai mare calitate a mea este aceea ca nu am decat un singur defect. Defecte: defectul meu (singurul de altfel) este acela ca nu am nici o calitate..., dar ramane intre noi.

Mergi la inceput