Clubul nurorilor (25)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cherry22 spune:

Flavia, am inteles, sa traiti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nadia1976 spune:

Buna, norici! Mai e cineva pe aici? Ma bucur ca nu am fost in zona la eclipsa, ca la ultima... offff, Doamne, ce m-a chinuit. Nu stiu voi cum v-ati simtit, dar mie mi se facuse un raaaaauuu, sincer, sa cad din picioare! Nu aveam energie, nu puteam face nimic si tocmai ziua aceea avusesem un interviu ptr. un post la o banca din oras... sigur ca nu am obtinut postul. Uf!



Winners don't quit; quitters don't win.

Don't give me an attitude; I already have one!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinai spune:

da, nadia mai sunt io pe aici!!!

Lavinia: Sotie alintata.....

Nunta noastra (02.07.2005), nepotzica alexia si altele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cherry22 spune:

Nadia, scumpa de tine, imi pare rau ca nu ai obtinut postul. Lasa, gasesti tu altul mai bun.Si eu am avut azi dureri de cap si o stare mai proasta, dar acum sunt ok. Nu stiu daca eclipsa este de vina, cert este ca se petrec niste modificari in atmosfera, unii le simt, altii nu. Probabil ca tu esti mai sensibiloasa

Fetelor, unde sunteti, doar eu si Nadia mai bantuim pe aici?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cherry22 spune:

Lavi, cred ca am postat in acelasi timp
Abia astept sa plec. Ma duc sa ma tund si, daca mai am timp, trag o plimbare, ca tare mi-e dor sa mai merg putin pe jos.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nadia1976 spune:

Parca suntem doar noi doua pe tot forumul... nimeni nu scrie la nici un sub'ect. Asa ca, te invit la o , ca la mine e dimineata, ora 9:00am, si inca sunt la cafea.



Winners don't quit; quitters don't win.

Don't give me an attitude; I already have one!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Si eu bantui, si sunt la fel se sensibiloasa

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cherry22 spune:

Nadia, eu sunt la o cola, aici e ora 5 pm. La 6.20 pm o tai, ca ajunge pentru azi. E si Lavi cu noi, deci suntem trei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nadia1976 spune:

OOOOOOOOOK! Noi trei...; eu cred ca ar trebui sa ma apuc de citit ceva legi... ca in 13 apr. tre' sa merg la curte, apoi la sf. lui mai, apoi prin iunie; si e ceva proces de trafic (probabil viteza, sau alcohol) si eu nu prea stiu legile traficului... ca pan-acum n-am avut de-a face cu ele, doar cu Criminal Law... oooooooh, well! M-oi descurca eu cumva, da' cred ca mai bine, totusi, ma pun pe treaba.



Winners don't quit; quitters don't win.

Don't give me an attitude; I already have one!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cherry22 spune:

E si Flavia, suntem deja patru
Mai fetelor, zic eu ca sunt ok, dar ma simt cam . Eclipsa asta e de vina

Mergi la inceput