Iasule, mandra cetate! (28)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns GabrielaG spune:

Buli, nu era site...pur si simplu asa se cheama. Am vazut in zona Metalurgie si de aia intrebai.
Eu cat am fost insarcinata am fost doar la maternitate la control si imi facea echo in fiecare luna...nu am platit nimic oficial, dar la 2 luni, macar asa o atentie.
Alipiticot ne pare rau ca sunteti bolnaviori...in lega tura cu cineva pt 3 ore te pot ajuta eu. Astept un mesaj pe pm sau un mail.
Pupici la TOATA LUMEA SI TINETI-MI PUMNII ASTAZI, CA-S PUSA PE FAPTE MARI.
pUPICI,
GABRIELA SI BAIETII
(Scuze...au iesit cu litere mari, zau ca n-am vrut)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lacri spune:

eu tot la Mihalceanu am fost si fina mea tot la ea.
eu ii duceam cate un buchet mare si frumos de flori.stiu ca-i plac tare mult.si nu ma mai punea sa mai platesc eco
poate cate o data sa-i bage si cate ceva in buzunar sau sa-i duca cate o mica atentie (un pachet de cafea....)ca tine minte.
multa bafta Gabi.tinem pumnii.
va pup



Fabian si mami Lacramioara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns herra spune:

Paula, multa sanatate Stefanei! de ce ati stat in spital?

Never underestimate the power of human stupidity. - A. Einstein

Cristina & Vladwww.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59172" target="_blank">cel mai iubit dintre pamanteni
www.desprecopii.com/forum/log.asp?log_id=70977" target="_blank"> caietel de amintiri
www.desprecopii.com/forum/log.asp?log_id=70976" target="_blank"> jurnal de copil cuminte

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

salut, gagici...
adi, astept vremuri mai bune, adecalea sa ai muult timp liber...
io am platit echografiile in spital, nu tot timpul, da` stiu ca era acolo o tipa care taia si chitanta pentru banii aia...
paula, ce-ati patit? ufff, sanatate multa
subscriu la micile atentii la dr.mihalceanu

Carmen,Ilinca&Ionut
tzucurei de tzucurei 1, 2, 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

aoleuuuuu, cristino, imi pare tare rau... si cum e rares acu?

quote:
Originally posted by palmyrah2002
dar RAres a facut varsat de vint.Aseara i-au iesit primele bubitze.
Visam degeaba....
O zi frumoasa![/blue][/b]



Carmen,Ilinca&Ionut
tzucurei de tzucurei 1, 2, 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns herra spune:

hihi, m-am uitat la eclipsa! printr-un disc dintr-o discheta sfaramata - la indicatia colegilor de la IT!

Never underestimate the power of human stupidity. - A. Einstein

Cristina & Vladwww.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59172" target="_blank">cel mai iubit dintre pamanteni
www.desprecopii.com/forum/log.asp?log_id=70977" target="_blank"> caietel de amintiri
www.desprecopii.com/forum/log.asp?log_id=70976" target="_blank"> jurnal de copil cuminte

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alipiticot spune:

Multumim frumos tare de urari.
A facut o pneumonie interstitiala dar eu banuiesc ca fiind dupa o sapt de la vacc de un an,cu ror si dtp si ap a fost f urata,cu insuficienta respiratorie,a ajuns in perfuzii ca nu manca,i-au pus oxigen....urat tare.Dar a trecut.Acum am venit de la Dr ,si are rosu in gat,mi-a dat antibiotic,nu stiu daca sa-i dau sau nu,dar parca nu m-as risca sa se complice sa ajunga la plamani sa mai patesc ce am patit....
fetelor eu am uitat de eclipsa si culmea am fost afara tot timpul cu fata.....
In legatura cu atentiile pt dr ,a fost numai vointa mea,niciodata nu mi-a cerut bani sau sa se poarte urat sau altceva.Mi-e mi e draga,e un medic f bun si fiind multumita de ea,asa am considerat eu ca pot sa i multumesc oarecum.Cu toate ca mai are si ea minusuri,dar nimeni nu e perfect.
gabriela i-ti trimit msj diseara ca acum ma duc sa fac mancare la fata ca am culcat-o si asa am si eu timp sa gatesc cate ceva.Multumesc mult.

Paula 7 sapt si minunea Stefana Raisa(d.n. 11.02.2005)

poze noi
http://pg.photos.yahoo.com/ph/paula_paduraru/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns acvi spune:

Salutare fetelor!!!Maaammmaaa ce vreme e afara..noroc ca am fost pe faza si mi-am cules rufele de pe sirma..dupa ce am vazut cum vecinului de vis-a-vis i-a zburat haina de piele pusa la aerisit..
Multa sanatate puiutilor bolnaviori!!
Miercuri seara vin la raport cu verdictul:surioara sau fratior pt ALex.Am cam gresit ca i-am spus "fratior"de la inceput si acum constat ca nu prea agreaza ideea de surioara,daca-i cazul va tb sa ducem o lupta crincena pina la marea intilnire.
Oana, felicitari pt reusitasi mult succes in noua cariera!!!
Lacri bine ai revenit printre noi ,Fabian mai are cirliontii aia frumosi??Te-ai acomodat in noul cartier?Ca eu tare tinjesc dupa el.
Aaaaa..si veste importanta ..de la 1 mai ALex va merge la gradinita...a devenit interesat doar dupa ce i-am spus ca si la gradi au calculator..si imediat "Si ce jocuri are d-na educatoare??"
Pupici tuturor!!
Gabi 21+ si Alex.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nora__ spune:

Neatza fetele!

Harnice mai sunteti,sta omul sa bea un ibric de cafea pana citeste tot.

Sanatate la copilashii bolnaviori si tinem pumnii la cei sanatosi sa nu ia boli.

Sarcina usoara la gravidutze si asteptam vesti!

Daca nu ploua,poate mergem la concertul de vineri seara de la Moldova.Care se mai inscrie?

In rest,fetelor...cum se zice,am pus-o!Io tot ziceam ca ma doare spatele de la rinichi si de fapt am discopatie si probleme si la coloana lombara,ca dumneaei s-a gasit sa se faca dreapta,sa nu mai stea curbata ca la tot omul.In concluzie,fac fizioterapie zilnic si n-am voie cica, sa fac nik:sa nu ridic,sa nu ma aplec,sa nu fac efort...eeeeeeeeee...pai asta e alint...drept urmare,am rasturnat balconul ieri Cica nici copilul sa nu-l ridic.Ha!S-o vad si pe asta!

Poate dupa ce se incalzeste bine si trec bolile la copii,poate facem si petrecerea aia,ca io inca mai sper

Deci va tzuc pe ochisori!

Nora

Comorile Norei


Costume carnaval


Noi doi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanabandol spune:

mai fumez o tigara cu voi si fug la nani....
sanatate multa la puiutii bolnaviori si muuuulta rabdare mamicilor!!!
nora, ai grija mare cu spatele si incearca sa respecti macar o perioada ce-ti spune medicul.eu am avut soldul drept deplasat de la nastere, am facut fizio, masaj si gym, dar sa stau cuminte, ioc!!!!rezultatul?????????vreo saptamana ma ducea sotul meu in brate de baie si tot el venea si ma culegea.daca apucam dupa indelungi chinuri sa ma asez in pat intr-o pozitie....asa ramaneam pana venea sa ma intoarca sau sa ma ridice.si aveam ceva kg....asa ca nu te juca!!!!
somnic pufos!!!
pupici,
oana

i would rather die of thirst than drink from the cup of mediocrity

Mergi la inceput