SA VA POVESTESC CATE CEVA DESPRE DARIA ANA-MARIA

SA VA POVESTESC CATE CEVA DESPRE DARIA ANA-MARIA | Autor: ROZY

Link direct la acest mesaj

am gasit-o la spitalul unde eu lucrez (asta a fost un avantaj lucrez chiar la ginecologie) s-a nascut la 11 02 2006 si dupa trei saptamani am reusit sa o i-au acasa . la nastere a avut 2900kg si 48 cm iar acum la o luna si jumatate avem 3780kg si suntem bine si pot spune ca este si cumintica . mancam lapte praf NAN IMBOGATIT CU FIER SI HIPOALERGIC ( asa se numeste ) si ne descurcam foarte bine . va multumesc tuturor de mesaje si incurajari si scuzati-ma dar eu inca nu ma pricep foarte bine la calculator . v-as trimite si poze dar nu stiu cum sa fac , dar sper sa invat si sa va trimit . salutari si inca o data va multumesc pentru tot.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Briantis spune:

Mimi sa-ti traiasca fetita ,sa fie sanatoasa .


Ps:nu mai deschide cate un subiect nou de fiecare data cand vrei sa ne spui ceva despre copilul tau .Scrie ori la subiectul tau initial ,unde te-au intrebat fetele despre bebita sau pe "M-am hotarat ...adoptie "

Mama lui Andreiutzu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ROZY spune:

scuze nu prea ma pricep prea bine si incerc pe cat posibil sa invat sa umblu . sper sa nu va suparati pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Nu se supara nimeni, stai linistita.
Cum zicea si briantis, intra la "M-am hotarat...adoptie" si acolo ne gasesti pe toate.
Pupa fata!

Cristina si Ale (30.09.2004)

Mergi la inceput