Mamici casnice (19)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ange spune:

somn usor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Buna dimineatza :)

Mersi Adriana Pune si tu poze cu voi

Hai ca e pt toata lumea :)

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela amalia spune:

'Neataaaa!!!

Poftiti fetele, e asa cum va place...
Nici eu nu am avut pofte de nici un fel cat am fost gravida, in schimb am mancat de am spart tot ce vedeam...si uite asa la 9 luni de sarcina aveam mai bine de 25 de kg in plus ...de la 55 de kg ajunsesem la 83

Flavia sanx de aprecieri.Pasarelele respective sunt canari, masculul canta super.Si mai am o canarita, dar la aia nu i-am facut poza ca e urata, a naparlit cam mult si acum e cheala .
Se vede ca piticotii s-au distrat si Sara a fost o gazda super



www.tickercentral.com/view/4ufc/3" target="_blank">Mihaela si bbwww.tickercentral.com/view/4ufc/4" target="_blank"> Amalia

SITE AMALIA

Sa nu traim spunand ca nu se poate, trebuie sa ne pastram speranta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns symaco spune:

neatza!
se intampla,flavia,si la´´case mari`´!
nici eu nu am fost sau sunt pofticioasa....mancacioasa daaaaaa,dar nu am avut pofte de-alea ciudate!o prietena de-a mea imi zicea ca nu se poate abtine si mananca castrevete cu nutela,sau povestea cum ca ar pofti si la varul de pe perete!
cu sybille am mancat fooarte multe fructe si baut lapte,cu bebitza 2 pap foarte mult dulce si destui castraveti murati!mi-am schimbat putzin meniul!dar dupa nastere o sa-mi revin!
forumul merge foarte bine,probabil a avut ceva timp adminul si a muncit din greu,dar din pacate chatul tot nu merge!
la noi a anuntat ca in urmatoarele zile o sa ploua...bine ca nu ninge!.ma duc repede sa iau paine si revin pe baricade!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Buna dimineatza.
Beut cafea de la voi, multzumesc.
Cetit tot ce atzi scris, admirat poze cu Sara, mai ales in aia care se odihneste e smechera tare. Flavia pupici pentru scumpica de Sara.
Dispar, vreme beton de frumoasa la mine, imbrac Isa, ies in gradina sa dau cu aspiratorul , ca soata n-are timp sa curate gradina.
Pupici multi si dulci de la mine si o zi buna

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Povestea nasterii principesei noastre

Daniela si principesa ISABELLA (5 iunie 2005)

Poze cu ingerasul lui mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anculina spune:

Buna fetelor !
Noi mergem in Halkidiki, pe bratul din mijloc, Sithonia, la acest hotel www.philoxenianet.gr
Va duceti pe Welcome pt info in lb. engl.
Conditii : 3 stele ( AC, TV, balcon ) demipensiune ( mic dejun + cina ) 23 EU /nopate / pers.
Da, desigur ca o luam si pe asta mica cu noi !
Inca nu am stabilit in detaliu cum vom face cu papa, etc..mai cer sfaturi pe-aici pe la Calatoriile sufletului...
Asta mica are gratuit si pat suplimentar in camera!
Pup.


Speranta e un lucru bun. Iar lucrurile bune nu dispar niciodata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Celelalte fete pe unde sunteti, ca e cal niniste pe aici :)

Va si revin, k nu ma simt prea bine, dorm si eu pana doarme Sara.

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns malla spune:

Flavia, eu nu stiu sa pun poze, dar daca ma inveti tu,... poate reusesc sa le pun, insa cum sunt eu tare de cap...
Salutare la celelalte fete...Fug la Andrei ca iar a inceput concertul!

adriana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns osna spune:

buna dimineata fetelor!
pina acum am stat la bucatarie sa termin mancarea.e nasol ca sotul vine la 11.30 la pauza de masa si cum ma trezesc tarziu nu stiu pe ce sa pun mana mai intai sa fac.am facut repede niste cartofi cu pulpe si un spanac.

adriana sa-ti traiasca feciorasul!!!poate ne facem neamuri.am fost la eco,merg de 2 ori pe luna la medic dar nu s-a vazut inca,poate in 30 luna asta cand merg din nou sa ne poata spune ce este.mi-as dori fetita dar pina la urma nu mai conteaza,sanatos sa fie!

afara este soare si e asa placut.stau cu usa la balcon deschisa sa respir aer proaspat.




15+




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andora spune:

Fetele mele puteti sa ma trageti si-n teapa (daca ma mai tineti minte), cam asta merit ca n-am mai dat pe aici atatea zilisoare . M-am luat cu una cu alta, ba n-a mers netul ba treaba ba afara ba adormeam seara franta si iaca a trecut vremea. De cand cu timpul asta frumos mai mult plecate am stat. Asta e, imi fac mea culpa
Sper ca sunteti bine. Burticile ce mai fac? Noi suntem ok, ne dor caninii care nu mai ies si cam plangem noaptea, ziua suntem alintate nevoie mare. O sa merg la sala de sapt viitoare ca asa nu se mai poate. Cam astea-s noutatile....
Hai ca va pupacesc muklt de tot pe voi si mai ales copilasii scumputii

Who looks outside, dreams; who looks inside, awakes - Carl G. Jung www.andora.bravehost.com/" target="_blank">
site,www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=64304&whichpage=2" target="_blank">nunta,www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51645" target="_blank">nasterea

Mergi la inceput