Clubul nurorilor (21)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Raza de soare spune:

quote:
Originally posted by cherry22


Razuca, te lamuresc eu imediat unde e biserica Sf.Maria, caci acolo m-am cununat si eu.


Noi stim unde e ! Invitatii nu stiu... si ma gandeam sa-i ajut.
Ne-a palcut f mult cum arata, plus k e in parc...
oricum, salvez si explicatiile tale, sa am pt mai multe zone... k pt mine, dupa ce ma ia de la mama, e usor, in 10 min sunt acolo, din Aviatiei...
Multumesc !

AMR 2 luni + ... pana la nunta

Foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Of Andreea ce peripetii ai avut, bine ca a trecut si speram sa fie ok in continuare. si ai grija de tine. Nu te stresa prea mult ca nu-i place la bb.
Eu in sarcina aveam tensiunea 90/60, sa nu zic cum ma simteam...
Deci acum stai acasa in concediu medical?

Cherry de distrat m-am distrat, doar ca m-am bucurat mai mult cand am vazut meciul, ca numai acolo imi era gandul:)

SunSmile ce-mi place semnatura ta:)

Raza mai este o harta pe google, "google earth", dar nu stiu cum se gaseste, eu o am instalata in calculator.

Alynutza tre sa-i arat sotului meu ce ati patit, ca el imi tot spune ca in Cj nu se fura Sorry pt cumparaturile voastre, da bine ca n-a fost ceva mai de valoare.

Nadia multa sanatate soacrei tale, si tie putere si rabdare

Fetelor, aveti careva din voi asigurare Aviva sau AIG?

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinai spune:

buna dimineatza, fetele frumoasele!!!!!
m-am trezit si io.... ca tre' sa plec la faculta, ca altfel......mai dormeam!!!
raza frumos model la verighete, bine ai facut ca nu le-ai facut combinatii , aur alb cu galben ca, cum ti-am mai spus am vazut cum se fac dupa o perioada de timp!!!!
andreeea ai grija de tine si de bb!! sa te faci bine!!! uite o pt tine si inca una pt bb!!!
nadia, multa sanatate la soacra!!! si frumos din partea ta ca o ajuti si stai langa ea!!!

Lavinia: Sotie alintata.....

Nunta noastra (02.07.2005), nepotzica alexia si altele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Flavia, pana la urma tot erau vreo 700 de mii in pungile alea... Din pacate se fura peste tot, nu poti fi niciodata prea precaut. Culmea e ca in timp ce eram in Metro stateam cam cu inima stransa ca avem aparatul digital in masina (bine, nu expus la vedere, dar totusi). Adevarul e ca se putea si mai rau. Totusi, eu zic ca ar trebui sa puna astia de la supermarketuri si ceva paza in parcari, la Billa cel putin e vesnic plin de tiganusi care vin sa cerseasca.
Asigurare AIG s-ar putea sa aiba iubi. El si-a facut o asigurare, pensie privata combinata cu ceva asigurare de viata/sanatate si cred ca la AIG, dar trebuie sa-l intreb sa fiu sigura.

Nadia, multa sanatate soacrei tale si pentru tine, e admirabil ce faci pentru ea.

Miresica de 15 iulie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a.cicel spune:

quote:
Originally posted by impreuna

Of Andreea ce peripetii ai avut, bine ca a trecut si speram sa fie ok in continuare. si ai grija de tine. Nu te stresa prea mult ca nu-i place la bb.
Eu in sarcina aveam tensiunea 90/60, sa nu zic cum ma simteam...
Deci acum stai acasa in concediu medical?




Da, acuma sunt acasa in concediu medical. Si dupa supararile de ieri am si o bucurie pe ziua de azi. L-am simtit pe bb cum misca. Daca ati stii ce danseaza...

18+
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cherry22 spune:

Andreea, doamne, prin ce ai putut sa treci. Ai mare grija de tine, stai acasa, linistita, nu te enerva si nu fa nici un fel de efort. tie si lui bb

Alynutza, imi pare rau de ce ti s-a intamplat,din pacate, cam asa stau lucrurile prin romania. Bine ca paguba nu este foarte mare. Uite niste , sa mai uiti de necaz

Flavia, si eu abia asteptam meciul. A fost super tare, nu ma asteptam sa joace asa bine. Bravo lor, au facut fericiti milioane de romani. Sa speram ca vor trece si de sferturi.

Razuca, nu stiu cum de nu m-am gandit ca voi stiti unde este biserica, ca doar bate nunta la usa. In ultimul timp sunt cam aeriana, poate din cauza ca sunt foarte entuziasmata ca ne-am pus pe facut si, culmea, eu cred ca va aparea "din prima".
fata frumoasa





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SunSmile spune:

IUPIIII!!! Vezi, mititelu incearca sa te faca bine! Ce dragut trebuie sa fie! Sa fiti sanatosi si fericiti toti 3!

quote:
Originally posted by a.cicel

quote:
Originally posted by impreuna

Of Andreea ce peripetii ai avut, bine ca a trecut si speram sa fie ok in continuare. si ai grija de tine. Nu te stresa prea mult ca nu-i place la bb.
Eu in sarcina aveam tensiunea 90/60, sa nu zic cum ma simteam...
Deci acum stai acasa in concediu medical?




Da, acuma sunt acasa in concediu medical. Si dupa supararile de ieri am si o bucurie pe ziua de azi. L-am simtit pe bb cum misca. Daca ati stii ce danseaza...

18+
POZE




Milioane de inimi - 2 culori, o întreaga natiune - o singură iubire,58 de ani de glorie - legenda trebuie să continue!
7 MAI 1986-SEVILLA
10 MAI 2006-Eindhoven
CAMPIONII, CAMPIONII, OLE, OLE, OLEEE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raza de soare spune:

quote:
Originally posted by cherry22

Razuca, nu stiu cum de nu m-am gandit ca voi stiti unde este biserica, ca doar bate nunta la usa. In ultimul timp sunt cam aeriana, poate din cauza ca sunt foarte entuziasmata ca ne-am pus pe facut si, culmea, eu cred ca va aparea "din prima".
fata frumoasa








Las' k m-a amuzat faza... zambeam singura in fata monitorului.... Sa fie asa cum ne dorim !
Aly, Andreea, sa treaca supararile...

AMR 2 luni + ... pana la nunta

Foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Raza, Cherry, mersi de pupicii de consolare si da, sa fie asa cum va doriti cu .

Andreea, cred ca trebuie sa fie o senzatie tare faina sa-l simti pe bb...

Miresica de 15 iulie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Andreea,ai grija de tine!
Data viitoare cand mergi la medic ai grija sa nu mai astepti la rand.Trebuie sa ai prioritate.Ti-am mai povestit cum am procedat eu.Oamenilor nu le pasa ca esti insarcinata si te simti rau ,asa ca trebuie sa scoti tupeul la inaintare.


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput