Pestisori... pestisori... (19)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ank si bb spune:

buna pestoaicelor!!!
mai primiti inca una in cercul vostru?
eu sunt ank si sunt nascuta pe 20 martie 1977. am o bebitza mika si scumpa, karina se numeste. daca vreti sa o vedeti am link in semnatura.
maruta, tu vei avea un bb!!! felicitari si sarcina cat mai usoara! poti sa ma intrebi orice, daca te pot ajuta, o fac cu cea mai mare placere!
multi poopici la pestici!

ank & bb Karina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Bine ai venit ANK!Sa iti traiasca bebita !

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sephora spune:

Buna pestisori
Primiti-ma si pe mine la voi....
Sunt Ioana graviduza in 15 saptamani si nascuta pe 21 februarie 1976.


Io15+

http://it.pg.photos.yahoo.com/ph/angelsro2002/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

ooooo pestisori... pe pagina 3???
Loredana ma bucur taare mult pt tine!.... Sa dea Domnu sa ai parte de o sarcina usoara, un copil sanatos si tie personal muuuuulta sanatate!...
Noi am avut parte de multe evenimente, ultimul fiind faptul ca Mihai are piciorusele in gips (ne-am dus sa luam trimitere de la ortopedie pt ghetutze si ne-a pus piciorusele in gips...) Aveti si poze cu "cizmulitzele" lui Mihai in albumul aprilie 06

Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
ianuarie 2006,februarie 2006, motz, martie 06 aprilie 06
a adormit singurel
"Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic" Cicero

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

Bun venit noilor pestisori... SEPHORA, ANK, KITTY_NIC

NALLY... mi-e dor de tine... ce mai faci?

Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
ianuarie 2006,februarie 2006, motz, martie 06 aprilie 06
a adormit singurel
"Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic" Cicero

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns criss1902 spune:


Maruta - Ce vesti bune ne dai! Multa sanatate tie si lui bebe.

Ank, Sephora - Bine ati venit alaturi de noi

Felis - Cum va descurcati cu ghetutele? Din cate am vazut Mihai isi gaseste peste tot admiratoare. Cum v- ati distrat la ZOO?

Noi am stat aproape toata ziua pe afara , a fost foarte frumos si am profitat de asta . Ana a alergat aproape tot timpul asa ca sunt convinsa ca va adormi foarte repede in seara asta.
Voi cum ati petrecut in weekend?
O saptamana linistita si plina de bucurii!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

maruta sanatate multa si de la noi!
Felis am citit acum de mihaita.Ce s-a intamplat de a fost nevoie de gips?pupici lui mihaita!
numai bine!

www.babiesonline.com/babies/m/mariateodorag/" target="_blank">
patatina mea

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40902" target="_blank">File din povestea Mariucai





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

quote:
Originally posted by crig72

maruta sanatate multa si de la noi!
Felis am citit acum de mihaita.Ce s-a intamplat de a fost nevoie de gips?pupici lui mihaita!
numai bine!




Am fost la ortoped sa ne dea trimitere pt ghetutze si am ajuns cu piciorusele in ghetutze de gips... Are unele tendoane mai lungi si altele mai scurte. I-a facut radiografii la coloana, solduri, picioruse frontal si lateral... Nu are nici o deformatie osoasa, dar pt ligamente trebuie sa stea in gips...

Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
ianuarie 2006,februarie 2006, motz, martie 06 aprilie 06
a adormit singurel
"Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic" Cicero

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

quote:
Originally posted by criss1902

Felis - Cum va descurcati cu ghetutele? Din cate am vazut Mihai isi gaseste peste tot admiratoare. Cum v- ati distrat la ZOO?




Fetitza cu coditze... m-am trezit dintr-o data cu ea direct peste Mihai... il pupa si-l dragalea de nu se poate... si ce sa zic... si lui Mihai ii placea ... numai SIlviu era cel care urmarea faza cu un ochi critic... si cum l-a lasat tati lui din brate cum a pus mana pe carutul lui Mihai ca sa nu cumva sa mai atenteze cineva la prietenul lui...
Tare imi pare rau ca nu am ami avut baterii pt ca pe Mihai, in padure, l-a trezit din somn un catel de vreo... 65 kg... A venit, si-a bagat botul in carutz si probabil l-a atins cu botul umed pe mana ca s-a trezit imediat.. si ce bucurie pe Mihai cd l-a vazut... Numai intr-un ras a tinut-o LA un moment dat cainele (e al unei colege, il stiu de cand era pui) a inceput sa il miroase de la picioare pana la gura si s-a oprit cu botul lui la 2-3 mm de gura lui Mihai si au stat asa vreo 20 sec... timp in care se studiau unul pe altul: Mihai si cainele... Asteptam sa vad ce se intampla: urla Mihai sau ii da cainele o limba pe toata fatza (eram 5 oameni care priveam faza cu sufletul la gura)... Faza s-a terminat fara nimic asteptat de noi... Pur si simplu s-a retras cainele si Mihai era f fericit... ... Cert e ca de cate ori il vedea radea fericit... si sunt colegi de la servici care ingheatza numai cat il vad si nu au curaj sa se apropie de el... Are 7 ani cainele si eu il stiu de cand era de 3 luni... si stiu ca este extrem de bland, dar la aspect e tare fioros...
Tare rau imi pare ca nu am mai avut baterii la aparat

Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
ianuarie 2006,februarie 2006, motz, martie 06 aprilie 06
a adormit singurel
"Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic" Cicero

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

Pestisori... wow... tocmai pe pagina 4...

Mirela, Daniela, Elyanne, Emily, Salysa... si ceilalti pestisori... ce mai ziceti?

Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
ianuarie 2006,februarie 2006, motz, martie 06 aprilie 06
a adormit singurel
"Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic" Cicero

Mergi la inceput