Vacanta in Grecia

Raspunsuri - Pagina 29

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ana_maria222 spune:

simonab....preturile la biletele de avion se scumpesc in fiecare zi..dar trebuiau sa ramana la fel ca in ziua in care ai platit..daca se intampla ceva...agentia trebuie sa plateasca diferenta!!!
si noua ni s-a intamplat...la un grup de 97 de persoane care plecau in grecia..in excursia in care am fost si eu...sa se scumpeasca cu 15 euro/persoana. dar costul a fost suportat de agentie!
si inca un lucru..cei de la carpat air au intotdeauna escala la timisoara..asa ca ei stiau dinainte./ probabil nu au spus ca altfrel nu mai plateati!!

Pozeeee

Mancarica


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonab spune:

AnaMaria222,
Eu (pina acum !) nu am patit ca sa se scumpeasca biletul cu 30 euro (DE PERSOANA !!!!!!!!!). Totul a fost mult prea obraznic: ba scumpirea, ba modificarea si ba escala pe Timisoara deci multe ore in plus. Nu vreau sa fiu rea dar eu consider ca asta-i bataie de joc fata de oameni ! Rusine lor ...
Eu de aceea am scris ca lumea sa se fereasca si sa caste bine ochii cand cumpara bilete la munte/mare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Anda statiunea Leptokaria este langa munte (Olimp), Olympic Beach nu, se vad doar in departare, vre-o 30 km pana la munti.

Fla (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda141 spune:

Ancacezara si Impreuna , multumesc de raspunsuri.
Anca...inca nu am batut in cuie perioada, depinde unde vom gasi bilete si cum . Eu as vrea dupa 15 august ca pana atunci nu pot. Tu cu ce agentie ai discutat? Ce preturi ti-au spus??

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59001" target="_blank"> Salvati viata unui copilas oferind 5 euro la teledonul umanitar

Monica si ALBERT EDUARD
(19 ianuarie 2004 )
Album Albert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

eu am zburat cu Carpat Air (cu Marshal) si nu au avut nici escala la Timisoara si nici nu s-au scumpit biletele! este numai si numai vina agentiei ca nu a aranjat lucrurile cum trebuie, ca nu au un contract cu detaliile, ca nu au informat clientii.
Anda141, si Corfu are mare si munte, de fapt majoritatea insulelor mici sunt asa. dar precis sunt si statiuni in peninsula.

Roxana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bebe Beca spune:

Dragele mele, fac ultima strigare pentru biletele de la Lesse Hotel. Si poate avem mai mult noroc acum. Maine trebuie sa anunt agentia daca returnez biletele sau nu. Daca cumva nu v-ati cumparat un pachet, oferta asta este super faina, e hotel de 4 stele, cu demipensiune, pentru 2 persoane (+copil). Tariful este foarte bun, a scazut mult fata de cel cu care prietenii nostri l-au cumparat. Si pachetul este pentru 12 nopti.

Ioana si Rebeca

http://community.webshots.com/user/bebebeca

http://community.webshots.com/user/bebeca2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaiulie2009 spune:

Bebe Beca mie mi-ar placea , dar nu am concediu in perioada aceea !!! Daca se poate schimba perioada , cu placere mai discutam !!!

albumele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grati.ela spune:

Transport cu autoturismul personal,nu? Se poate plati diferenta pt transport cu avionul?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bufi spune:

Buna fetelor
Eu m-am intors din concediu si ceea ce va pot spune este ca in Grecia, Halkidiki, brat Sithonia, Hotel Anthemus Star a fost de vis.
A meritat totul, nu am nimic de comentat si numai de bine.
La dus am facut 13 ore, la intors 10 ore, nu am probleme in vama, totul a mers brici, nu ne-a intrebat nimeni nimic, nu ne-a verificat...super si vamesii bulgari si grecii
Hotelul este de vis, personalul la fel, 3 piscine, jacuzzi, masaj, teren tenis, tenis baschet, biliard, mancarea foarte multa si foarte buna-am avut demipensiune.
Am mers in excursie la Meteora, Man. Nicolae si Man. Varlaam, Man. Paraschieva, excursie la Porto Carras cu vaporasul cu fund de sticla, am vizitat orasul Afitos, si de cateva ori in Salonic, unde am cumparaturi la Mall Cosmos.
Plaja super, nisipul la fel, apa a fost de vis, calda si extrem de curata...

A fost o vacante de vis si sincer va doresc la fel.

Julia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaiulie2009 spune:

bufi ma bucur ca ai avut o vacanta de vis . Sper sa fie la fel si a noastra !!!

De curiozitate , care a fost pretul / persoana ???

albumele noastre

Mergi la inceput