Vacanta in Grecia

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adiutza spune:

Salutare!

Mai pleaca cineva cu auto propriu pe 01 iulie, in Grecia? Noi nu am mai fost pana acum si am prefera sa ne mai intalnim la drum cu cineva...




Don't walk in front of me, I may not follow... Don't walk behind me, I may not lead... Walk just besides me and let's be friends...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi_2005 spune:

Pana la urma ne-am luat si noi cazare tot prin mareea.ro , dar printr-o agentia din Cluj, Unita Tour parca.Am optat pentru Halkidiki, Psakoudia, Philoxenia Bungalows. Am citit pe internet numai lucruri bune despre aceasta locatie, mergem la inceputul lunii septembrie. O sa va spun cum a fost la intoarcere.
Silvi

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns briza_marii spune:

quote:
Originally posted by silvi_2005

Pana la urma ne-am luat si noi cazare tot prin mareea.ro , dar printr-o agentia din Cluj, Unita Tour parca.Am optat pentru Halkidiki, Psakoudia, Philoxenia Bungalows. Am citit pe internet numai lucruri bune despre aceasta locatie, mergem la inceputul lunii septembrie. O sa va spun cum a fost la intoarcere.
Silvi

poze



Hihihi, si noi de pe 1 Sept, prin Cardinal Travel, tot acolo!!!!


briza_marii
ziua nuntii; una alta pt nunta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi_2005 spune:

Noi mergem din 3 septembrie, sigur ne intalnim...ma bucur. Daca vrei iti dau adresa unui forum sa vezi ce lucruri frumoase am citit despre aceasta locatie. Trimite-mi PM daca vrei adresa.
Silvi si bebe Alain

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

Fetelor,
am si eu o mare problema, vacanta in gecia, anul trcut am fost in halkidiki- Kassandra si mi-a placut ffff mult- daca vreti va dau amanunte.

Revin la problema mea: sa plec pe o insula greceasca ,imi poate recomanda cineva un hotel de 4* cu ALL, linistit, romantic, intim pe malul marii.............. Sau spre ce va-ti hotarat voi

Mesi frumos

PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris78 spune:

Pussi unde a-ti stat in Kassandra?
Noi plecam pe 05 iulie in Kriopigi si vom sta la hotel Palladium. Stii ceva de zona asta? Este prima data cand mergem in Grecia.
Ce obiective sunt de vizitat pe peninsula? Orice detalii sunt binevenite.

Mersi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melina34 spune:

pussiyi+mi si mie despre kassandra, eu merg anul asta acolo;unde ai stat, ce obiective turisice sunt de vizitat, distractii?

M.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris78 spune:

Pussi
Noi plecam in iulie pe Kassandra, in Kriopigi la hotel Palladium.
Este prima data cand mergem in Grecia. M-ar ajuta informatii despre obiective de vizitat, plaja, daca ai trecut prin Kriopigi cum este?
Orice informatie e binevenita.

Cris

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

cris78 + melina34, eu am stat in Kalithea la HOTEL ATHOS PALACE, a fost super, un vis.......va recoand cu caldura hotelul, nu am avut nicio problema de nicio natura.

In ceea ce priveste excursiile optionale, noi am fost :
- cu vaporasul pana la poalele Muntelui Athos, unde e centrul ortodoxismului, merita mers, recomandabil sa aveti la voi binoclu sau aparat foto cu zoom.........
- Meteora, e obositor, dar chiar merita, se merge cu autocarul, sa fiti imbracate cu umerii acoperiti si picioarele acoperite, sa va lase sa intrati in manastiri - sa aveti si bani la voi pentru cumparaturi, la poalele Meteorei e un magazin cu iconite ff frumoase si cu bijuterii(aur+titan cred la un pret ff bun) daca va intereseaza.

Despre hotel Palladium nu stiu sa-ti zic prea multe!!!

Noi inca mai studiem si Antalya, pe acolo a fost cineva?

PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amik spune:

fetelor, cele care sunteti mai umblate spuneti-ne de Creta!
cum e?plaja?apa?mancare?taverne/restaurante?
plec doar eu cu sotul, deci ma intereseaza ceva intim, roantic, linistitor-ca suntem persoane foaaaaarte linistite...



Alexandra mare si Alexandra mica(10 iulie 2003)

Mergi la inceput