help !!! suport picurator

help !!! suport picurator | Autor: adrianafedorca

Link direct la acest mesaj

poate ma ajuta cineva , ca sunt disperata

mi s-a rupt dupa 4 ani suportul de la picuratorul unde tin farfuriile, iar alt loc sa le pun nu am , am fost peste tot la brico store la practiker pe la cei care fac mobila la comanda...peste tot trebuie sa cumpar cu tot cu picurator...si e vreun milion si ceva si ce sa fac cu 2 picuratoare...aveti idee unde as putea gasi asa ceva ...sau unde as putea sa fac comanda?


Adriana si bb Cezarica 23 Aprilie 2005

Cezar,minunea mea

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ileana spune:

putin cam greu, ca s-ar putea sa nu se potriveasca....
Ce s-a rupt? Tavita?
De cat este picuratorul? de 600 sau 900?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_b spune:

picuratoarele astea sint de mai multe categorii, sint si mai ieftine daca le cumperi de la un furnizor direct ( 7, 8 sute de mii), dar daca imi spui ce dimensiune ai nevoie si se potriveste cu tava mea nefolosita ( m-am incapatinat sa-mi fac un corp pentru picurator de 550, pentru design......si iaca-ta ca n-am dat-o bine) ti-o trimit gratuit, daca suporti taxele postale! Doar sa se potriveasca ...masoara dimensiunea exterioara si interioara a corpului pentru scurgatorul de vase...o sa stiu eu daca ti se potriveste sau nu.

Pastreaza-ti inima calma in timpul actiunii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianafedorca spune:

am masurat acum are 22/85,
daniela_b mersi mult, dar tavita e buna nu s-a rupt, s-a rupt o chestie de plastic( chiar de ce oare le fac de plastic....???) pe care se monteaza picuratorul sau cum se numeste el...pe care pun farfuriile ...mai am un picurator pentru pahare ala e sub asta de farfurii si sub asta de farfurii tavita...si peste tot se vinde cu totul cu tavita cu suportul de plastic care de fapt sunt 2 su prind de mobila si pe acre se pune picuratorul ...offf ...nu cred ca gasesc...trebuie sa inventez ceva ...pe care sa stea ...

daca totusi s-a lovit cineva de problema asta si a rezolvat-o poate imi spuneti si mie unde ati gasit....

multumesc anticipat


Adriana si bb Cezarica 23 Aprilie 2005

Cezar,minunea mea

Mergi la inceput