Evaluare Dacia

Evaluare Dacia | Autor: Candy

Link direct la acest mesaj

Aveti idee cam cat ar valora o Dacia 1310 de 1600 cmc, fabricatie 1999, cu 25.000 km la bord, culoare gri metalizat, cu verificarea tehnica la zi?
Tatal meu, pensionar, are probleme cu vederea cu n-o mai poate conduce, insa m-a rugat pe mine sa "sap" ca sa se orienteze cat ar putea cere pe ea.
Orice parere e binevenita.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns delsim spune:

Socrul meu a vandut-o pe a lui tot din '99, fara accidente, in buna stare, cu radioCD sony cu fata detasabila, cam cu tot atati kilometri la bord , cu 85 de milioane (in orasul Giurgiu).Se poate sa mai varieze preturile si in functie de oras.Pune si pe forumul www.daciaclub.ro intrebarea asta, sigur vei primi raspunsuri mai in cunostiinta de cauza.Sau intra pe masini.ro si orienteaza-te dupa ofertele de la second hand.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns koalitza spune:

Eu am vandut un break, 1999, 40000km-deci mai mult!, gri metalizat si cu mici probleme sau scartaieli-tipice oricarei dacii, cu 74 mil. Cred ca masina voastra se va da cu 80mil cel putin. Cel mai bine se va vinde intr-un targ saptamanal de masini(daca esti din buc, incearca in Vitan).

Mergi la inceput