CARACTERIZARI

CARACTERIZARI | Autor: dinah

Link direct la acest mesaj

Fetelor va multumesc in primul rand ptr tot, caci datorita voua am reusit sa ma hotarasc, prin ceea ce ati scris voi si vazandu-va micutii vostri care sunt minunati, am reusit sa inving prejudecatile si iata-ne acum in curs de atestare. Am la voi o mare rugaminte (si cu siguranta de acum inainte o sa va mai solicit ajutorul:
- spuneti-mi cum arata acele caracterizari de la locul de munca
- mie nu mi-a cerut HIV (pe lista nu era decat RBW)
Va multumesc. Multi pupici tuturor Dinah

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns o mamica fericita spune:

dinah ma bucur mult ca ai venit printre noi iti doresc un drum cat mai usor in ale adoptiei si asteptam sa ne scri la despre adoptie.....
bineinteles ca te vom ajuta cu cea mai mare placere.
in ceea ce priveste caracterizarile credema ca nu trebuie ceva pompos acum depinde cine ti-a zis tie sa iti faca caracterizare (seful, coleg de servici?). la mine una din caracterizarile facute de sefa mea suna ceva de genul:
,,doamna.... este angajata in cadrul unitatii noastre din data de...la directia....pe durata desfasurarii activitatii a dat dovada de responsabilitate in atributiile ce ii revin, dovedind un real interes in rezolvarea tuturor problemelor de servici. totodata da dovada de creativitate, spirit de initiativa bla, bla, bla.usurinta in comunicarea cu oamenii si spontaneitatea o fac un om si un coleg pe care te poti bizui in orice situatie etc etc"

nu trebuie sa fie cine stie ce credema. pana la urma partea asta cu atestatul (in ciuda emotiilor noastre) este cea mai usoara.
daca te mai putem ajuta cu ceva suntem aici. pupici si tutun (vroiam sa zic rabdare)

Lorelei si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela_tutuianu spune:

multa bafta si felicitarile mele.

eu m-am cam hotarat spre adoptie dar sotul meu e de parere ca ma cam pripesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

si "Nimic nu'i imposibil!!!"

multa bafta!!!!!

olteanca


Gabitza

"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput