In curand...

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

acum ceasornicul scrie ca mai sunt 4809 ore
Mai scrieti-ne cate sunt, ca eu nu ma mai bazez pe acela. Sa fie 48?

Mamica Ilincai Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Buburuza-shop spune:

In fiecare noapte o ia razna ceasornicul nostru .

Ei, nu chiar 48 de ore... da' cam pe-acolo. Nu mai e mult, oricum.


Buburuza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia_a spune:

V-ati pregatit bine pentru lansare? E plin depozitul??? Ca eu abia astept sa sparg niste banutzi in magazinul nou!
Sa nu care cumva sa se lichideze stocul repede la cat de asteptat a fost magazinul asta!

Pupici si haideti mai repede ....ca nu mai am rabdare pe ultima suta de metri.... sau scuze 19 ore 54 m....
Abia astept

www.babiesonline.com/babies/i/ioana%5Fnasturica" target="_blank">Ioana nasturica
Noi si Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Am intrat si eu pe www.buburuza si am vazut ca mai sunt cateva ore pana la deschidere (adica 18 si ceva). Abia asteptam!!! Sper sa nu se intample ceva sa nu deschideti maine!

Catalina & Andrei (3ani si jumatate)




"Imaginatia este mai importanta decat eruditia..."
(Einstein)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delia grozav spune:

Nu mai avem rabdare. Cat a mai ramas pana se deschide?
Cronometrul merge inainte acum.

http://photos.yahoo.com/ph/gdelia1313/my_photos

dede, Adi 4ani si Medeea 27.07.2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florypop spune:

Pe mine m-au cam dezamagit. Acum nu mai apare cronometru insa mai asteapta cateva pareri si abia in cateva zile se va deschide.

Cam multe pareri, parerea mea....sper sa nu supar pe nimeni.

Ar fi fost mai frumos ca azi de 8 Martie sa deschida magazinul in formatul pe care l-au ales si pe parcurs modificau ceea ce era necesar.

Flory 24+ si Andrei
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20721;104/st/20060624/dt/8/k/911c/preg.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Nu s-a deschis nimic... peste cateva zile ... M-ati dezamagit... din ianuarie am ajuns la 8 martie si de la 8 martie peste cateva zile... nu se stie cate si daca va fi peste cateva zile... Poate si atunci o sa mai gasiti ceva...



www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">S-a mai nascut o stea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Buburuza-shop spune:



Da. Nu pot decat sa pun capul in pamant si sa rosesc pana-n varful urechilor.
Dar de ceva vreme chiar mi se intampla niste chestii care l-ar face pe Murphy sa para cam naiv, iar legile lui simple glumite. Adica nu numai ce ar fi putut merge prost sigur a mers prost, dar si ce ar fi trebuit 99,9% sa mearga bine, tot prost a mers. Oi fi eu cea cu ghinioane. Si spun EU, fara sa implic restul echipei Buburuza. Pentru ca cele mai multe belele sunt din vina sau din ghinionul meu.

Nu scriu acest mesaj ca sa ma disculp ci ca sa imi asum in intregime ceea ce s-a intamplat. Am simtit pe pielea mea ca "mai binele" chiar este dusmanul "binelui" si ca drumul spre iad este pavat cu bune intentii.


Gabriela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura radulescu spune:

Impartirea "raioanelor" este excelenta, buburuzele sunt haioase foc, asteptam produsele!
pentru voi sa se sparga ghinionul!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Buna, Buburuzo, nu te mai vaita, cum am avut atata rabdare, mai rezistam putin! Oricum pagina pe care ai facut-o e super! E originala, iar desenele cu buburuze m-au dat gata!

Catalina & Andrei (3ani si jumatate)




"Imaginatia este mai importanta decat eruditia..."
(Einstein)

Mergi la inceput