Harry Potter - trecere nivel

Harry Potter - trecere nivel | Autor: stoichitescu cristina

Link direct la acest mesaj

Stie cineva jocul Harry Potter ? Cum se trece de nivelul cu Fluffy, ciinele cu trei capete. Copilul meu nu stie cum si ma innebuneste sa-l ajut. Habar nu am si va cer ajutorul.Please!!!!!! Ma toaca in fiecare zi la cap .....



Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns svety spune:

Eu sunt master la jocul asta...
trebuie adormiti toti trei deodata. se butoneaza repede. am jucat anul trecut si stateam noptile...ori se da o vraja lunga (stie pustiu') ori trebuie sa fuga de la unul la altul repede repede cu vraja sa-i adoarma. Pricepi? daca nu incerc sa-ti mai zic.
Baga mare pustiule ca-i fain jocu'.

mami de dani (26 iulie 2005)


albumul nostru
Piticii lui Danutz


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stoichitescu cristina spune:

Svety, multumesc! Dupa trei zile de incercare si enervare , am reusit.L-am adormit pe Fluffy, motiv pt care am capatat un pupic lung de la cel mic. Mi-a sarit de git si mi-a zis "Mami esti tare!"
Cite nivele are jocul. De la nivelul acessta, ar mai fi mult?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns svety spune:

Sincer, nu stiu sa-ti spun. Nici eu nu aveam notiunea nivelului, dar ma luam dupa film. Vezi de la caini cat mai este. Mie acum mi s-a parut inebunitor jocul, eram stresata...ma mir ca nu am nascut mai repede

mami de dani, cici cochet baiat(26 iulie 2005)


albumul nostru
Piticii lui Danutz


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lona spune:

Am si eu un mare fan HP in casa, dar nu stiu acest joc. Noi le avem pe cele cu Prizonier...si Camera secretelor, cred.
Aveti idee cum as putea sa-l capat pe cel despre care vorbiti? Contra cost, evident.
Multumesc, si succes!!!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stoichitescu cristina spune:

Fetelor, va naunt ca am terminat jocul! De la Fluffy nu mai sunt de cit vreo trei-patru nivele si gata!Acum cel mic il joaca singur din diverse puncte pe care le-a salvat.

Lona, nu stiu de unde sa-ti spun sa iei jocul. Eu de cele care zici tu, nu am auzit. Acesta pe care il joaca micutul meu l-am primit pe un dvd de la cineva impreuna cu alte jocuri. Nu este cumparat , nu este codat. Incearca sa-l descarci de pe Strong DC ++, eu am incercat si cred ca merge .Daca nu da-mi un pm si poate reusesc sa ti-l trimit prin posta. Ce zici?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lona spune:

Multumesc, asa voi face, poate-mi spui cum se numeste jocul.
Daca vrei, ti le trimit si eu pe celelalte doua.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stoichitescu cristina spune:

Jocul se numeste Harry Potter -Sorcere's Stone - nu stiu daca asta este numele corect al jocului dar asa este intitulat folderul care il contine.

Mergi la inceput