Ghici cine suna la usa?

Ghici cine suna la usa? | Autor: Buburuza-shop

Link direct la acest mesaj

Suntem noi, buburuzele!

Incercam sa aflam cat mai multe detalii despre ceea ce va doriti si de aceea va propunem o serie de sondaje de opinie:

Prima intrebare: www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=63651" target="_blank">Pret sau calitate / pret si calitate?
A doua intrebare: www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=63765" target="_blank">Super-ofertaaaa!!!
A treia intrebare: www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=64076" target="_blank">Cu marca, fara marca...


Seria sondajelor Buburuza continua cu Intrebarea numarul 4:

Care sunt primele produse pe care ai dori sa le cumperi din magazinul virtual www.buburuza.com ?

Daca vreti sa intrati in legatura cu noi, ne gasiti la buburuzateam@buburuza.com

Va multumim tuturor pentru raspunsuri!
Echipa Buburuza

Intrebare sondaj:

Ghici cine suna la usa?

/b>

Daca vreti sa intrati in legatura cu noi, ne gasiti la buburuzateam@buburuza.com

Va multumim tuturor pentru raspunsuri!
Echipa Buburuza

Alege respuns:

Hrana pentru bebelusi (lapte praf, cereale, borcanele...)
Imbracaminte si incaltaminte pentru bebelusi si copii
Articole pentru igiena si ingrijire (scutece de unica folosinta, servetele, cosmetice, accesorii...)
Mobilier pentru BB, electrocasnice, accesorii transport / ingrijire / supraveghere
Jucarii, jocuri, carticele...
Articole pentru gravidute
Aproape toate cele de mai sus
Altele (te rugam, da-ne detalii)

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lorelei34 spune:

Nu-mi vine sa cred ce rezultate a avut sondajul dvs. Tot pentru copii majoritatea.... eu consider ca in primul rand ar trebui sa se gaseasca produse pentru gravide. Fiindca pina la copii treci prin stadiul acesta si se gasesc f. greu produse pentru gravide, in schimb de magazine pentru copii e plin. Fiecare dintre noi gaseste o modalitate sa se descurce, dar in general acestea prezinta inconveniente. Ori esti obligat sa umbli prin n magazine, ca doar, doar gasesti vreun produs care ar merge si la o gravida. Ori sa apelezi la croitor, lucru care iar este greu. In primul rand poti sa nu gasesti materialul sau culoarea pe care ti-o doresti, cum patesc eu acum cu velurul. In al doilea rand trebuie sa gasesti un model pe care sa-l duci croitorului, care nu are tipare pentru asa ceva. Iar in al treilea rand trebuie sa faci mai multe drumuri pentru probe. DEci.... cam complicat pentru o gravida, nu credeti?
Asa ca cel mai simplu este sa gasesti lucruri la un magazin specializat. Eu recunosc ca pina acum n-am gasit decit o pereche de pantaloni si o bluzita care sa arate cit de cit bine si mi-am comandat la reclama un costum de baie.
Nu ma pot numi o victima a modei, dar totusi am anumite pretentii, ma imbrac vesel si nu vad de ce ar trebui sa arat ca un sac doar pentru ca sunt gravida.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_maria222 spune:

Tricouri si insigne DC!

Ce straniu lucru: vremea! Deodata pe perete
Te vezi aievea numai in stersele portrete
Te recunosti in ele, dar nu si-n fatza ta,
Caci trupul tau te uita, dar tu nu-l poti uita!


http://community.webshots.com/user/ana_maria222[/b] poze noi....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Buburuza-shop spune:

quote:
Originally posted by ana_maria222

Tricouri si insigne DC!


Raspunsul la aceasta chestiune il gasesti www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=72502" target="_blank">aici

Cu drag,
Buburuza

Mergi la inceput