Impresii despre insula Thassos

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

nu stiu in iulie, mie la 10 zile in per 22.06-01.07 mi-a cerut 50/noapte

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

aissa esti tare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

serios? e un pret ok, sau cum? (sincer nu am stat sa gandesc prea mult).
deci la noi oferta e 50 eur camera dubla cu mic dejun. ce nu imi dau seama e cum o sa facem cu patul suplimentar pt ca initial mi-a zis ca imi aduce un "baby cott", dar dupa ce am cautat sa vad ce e si am mai vorbit cu el pe net a zis ca nu e ok pt fi-mea (~4 ani) asa c ane va da un pat pliant pe care sa-l deschidem, daca nu ne ajunge patul dublu, doar noaptea... Sper sa fie ok camera si paturile...deci nu o sa avem camera tripla...daca exista asa ceva.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana2004 spune:

Aissa, multumesc de raspuns,noi sintem dezamagiti ca am scris la 8-9 hoteluri si am primit raspuns numai de la 3 si acelea scumpe sau departe de plaja.
Pretul vostru e bun zic eu,sa vad daca dupa sarbatori primesc raspuns,poate acum sint oamenii ocupati.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

aissa nu, pretul mi se pare in regula, esti tare ca nu vrei sa mergi la Sibiu ca sa nu te descurajezi.

Dar nu l-ai intrebat si pretul la camera tripla?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Lavi eu nu i-am cerut nici dubla, nici apartament, nimic. Eu i-am scris sa imi spuna cat ma costa in perioada... pentru 2 adulti+copil si el mi-a dat oferta asta. Nu m-am gandit ca are si camere triple.
AM crezut ca are fie camere cu pat dublu, fie apartament cu 2 camere cum am inteles ca ati rezervat voi.
Oricum ne descurcam si in pat dublu cred, dar daca la fata locului mi se va parea f inghesuit si va avea vreo camera tripla disponibila o sa aranjam si pe loc ceva.

Diana sincer eu am scris de pe 2 adrese de mail si doar pe una am primit raspuns. Incearca sa mai scrii de pe o alta adresa sau sa nu folosesti vreo adresa "corporatista", de la serviciu, au mai multe sanse sa intre in spam. De asemenea, lasa si la casuta ta de mail dezactivata optiunea de a sterge automat spamul. Eu am incercat vreo doua luni sa iau legatura pe mail cu o co-forumista de-a noastra prin a carei agentii am plecat anul trecut in vacanta. Eu ii scriam intr-una, nu primeam nimic ca intr-un final sa imi scrie ea aici, pe forum si asa ne-am lamurit ca mesajele ei veneau de pe adresa de la firma si intrau in bulk la mine si erau sterse automat. Nu cred ca le-a primit Apostolos, sau nu ai primit tu mesajele lui, din cine stie ce motiv. Mie mi-a scris imediat, la cateva ore, iar intr-o sambata i-am scris pe la 6 dimineata mesajul sa imi faca rezervarea si pe la 8, maxim 9 raspunsese. Mai incearca.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Crinutz spune:

Fetelor, nu cred ca are la Elsa camere triple, dar stiu ca amenajeaza pt cei cu copii camera dubla in asa fel incat sa poate dormi copilul. Pune un pat destul de mare zic eu pt un copil. Oricum se preocupa de asta, fiti fara grija.

Diana, ti-am trimis un PM.

"Ceea ce suntem este darul lui Dumnezeu pentru noi, ceea ce devenim este darul nostru pentru Dumnezeu"

http://community.webshots.com/user/Crinutz - Grecia 2006/2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana2004 spune:

Crinutz,multumesc ! Despre Pefkari stii ceva ? am vazut niste poze si mi-a placut plaja la nebunie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Crinutz spune:

diana, am trecut doar prin pefkari, am zabovit cateva minute pe plaja dar nu prea ne-a incantat plaja la momentul ala, asa ca prea multe nu stiu. Dar sigur e frumos si acolo. Oricum oriunde vei merge sa stai nu vei sta pe aceeasi plaja in fiecare zi, e pacat sa nu mergi pe mai multe ca sunt f frumoase. Sa ne spui unde mergi si cand, poate ne intalnim mai multe, cine stie!

"Ceea ce suntem este darul lui Dumnezeu pentru noi, ceea ce devenim este darul nostru pentru Dumnezeu"

http://community.webshots.com/user/Crinutz - Grecia 2006/2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

buna ziua
am citit ce am citit si tot nu m-am hotarat
ajutati-ma si pe mine cu cateva informatii va rog:
1.cum e vremea in a doua jumatate din iunie? se face plaja, baie?
2.unde gasesc si eu un hotel/vila de 3-4 stele cu all inclusive sau macar cu demipensiune?
3.unde sunt cele mai bune locuri ptr mers cu cupilul din dotare? plaje bune cu nisip
cam atat
sarumana mult de tot si scuze ca am intervenit asa brusc in discutiile voastre


bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze

Ajutati-o pe Sonia,

Mergi la inceput