geaca de iarna

geaca de iarna | Autor: gologanii

Link direct la acest mesaj

Zilele astea am tot cautat o geaca de iarna, mai groasa si, eventual ,redusa la pret. Am gasit ceva foarte dragut la Cocor la un magazin care se numea E&G parca. Stiti de vreun astfel de magazin si prin alte parti ale Bucursestiului? As cauta alta marime, iar vanzatoarea nu a vrut sa-mi dea detalii despre alt magazin al lor.
In alta ordine de idei erau cam scumpe si reducerea a obtinut-o dupa ce a dat un telefon, si numai de 500000lei.
Va pup, poate ma puteti ajuta, sau poate imi spuneti unde as mai putea cauta ceva dragut (criteriile ar fi sa aiba gluga, sa fie un pic mai lunguta)
Mersi,

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns teodora35 spune:

in europa gasesti tot felul de geci si mai bune si mai proaste te duci in dragonul rosu iar acolo sigur vei avea de unde sa alegi

nu calca adevarul in picioare ,daca vrei sa ai trecere la oameni
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anacami spune:

mai gasesti la reduceri si in Selgros si Metro; una pe care l-a inceputul iernii am dat vreo 1,4 mil. am vazut-o in Selgros cu 7-800.000 lei.
Mai este un magazinas cu geci, sa zicem "de firma" (gen Rosignol), undeva prin Unirea (la et. 2 cred, pe langa scara rulanta principala); este posibil sa aiba si ei reduceri in perioada asta (ce-i drept si la reduceri costa destul de multicel,oricum cred ca acum se vor gasi la 2/3 - 1/2 din pretul initial).
Mai poti incerca si la House of Art, tot in mag. Unirea

Camelia si Sebastian (26 mai 2004)

Mergi la inceput