Toate forumurile Maculatura!  FAQ

Reply with quote

Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 5

lu.more
lu.more

1867 Mesaje

Link direct la acest mesaj  Arata profilul Adauga semn de carte la mesaj Trimite lu.more un Mesaj Privat

Reply with quote

Cum fac sa raspund la un subiect, dar sa aduc un citat din altul?

Mai concret, fiindca vad ca Veve raspunde pe aici:

Cum sa fac sa pun la "De la forum adunate" mesajul lui Veve, in care spune "s-a mai discutat despre sondaje aici", iar cand faci clic pe "aici", iti arata un castron cu supa de masline?!?

Asta, ca sa glumesc putin, dar intrebarea ramane.
Multumesc si-o saptamana buna!
Lulu

.................................................................................
Dragii de noi
.................................................................................
C'est quand on n'y croit plus, que le ciel vous entend et pardonne.
Kyo
      (0 aproba) (0 dezaproba) |

Editat de - lu.more on 16/01/2006 07:57:25
Veve
Veve

5036 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui Veve  Trimite mesaj yahoo luiVeve Adauga semn de carte la raspuns Trimite Veve un Mesaj Privat
Loool!Am incurcat....supele!
Pai intri pe mesajul ala al meu cu "reply with quote",da-i copy pe el si "paste" acolo unde vrei sa ma dai cu vaaaarrrrr

Irina,veve & croko

poze1,2,3,4,5,6
Mergi la inceput
lu.more
lu.more

1867 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite lu.more un Mesaj Privat
Multumesc, am inteles, sa traiti!
Dar tot nu poci pentru care sa te pun sa fii de rasul lumii, ca subiectul acela e inchis si n-are optiunea "reply".
Ai grija pe unde calci, ca te pandesc data viitoare

Cu bine si multumesc inca o data
Lulu

Dragii de noi
C'est quand on n'y croit plus, que le ciel vous entend et pardonne.
Kyo
Mergi la inceput
cataghe
cataghe

2734 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luicataghe Adauga semn de carte la raspuns Trimite cataghe un Mesaj Privat
Lulu, hai sa te invete baba, ca vaz ca Veve tzane sicret. Dai cu copy-paste, dar scrii inainte [ quote ] si la sfarsit [ /quote ]. Dar fara spatiile pe care le-am lasat intre paranteze, alea sunt numai ca sa nu ma citez acuma io pe mine

Veve

5036 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui Veve  Trimite mesaj yahoo luiVeve Adauga semn de carte la raspuns Trimite Veve un Mesaj Privat
Tztztztz!Merci,Catalina!
N-am tinut sicrit,mai;n-am realizat ca-i subiectu-nchis si nu se poate...

Irina,veve & croko

poze1,2,3,4,5,6
Mergi la inceput

membru veteran mariussimiuc

15892 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui mariussimiuc  Trimite mesaj yahoo luimariussimiuc Adauga semn de carte la raspuns Trimite mariussimiuc un Mesaj Privat
Iaca mey ca am mai invatat o chestie noua si desteapta.Moaaammmaaa...ce de-a quote am sa trag de-acu....

Miha si Robert (18 nov 2004)

Omuletul pentru care se merita sa incerc sa fiu un om mai bun

Cand viata iti ofera lamai,fa-ti o limonada!

Mergi la inceput
Mona_B
Mona_B

1708 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Mona_B un Mesaj Privat
Am si eu o nelamurire la subiectul asta: daca vrei sa "quote" doar o portiune din postarea careia-i dai "reply'; adicatelea, cum selectam ce ne intereseaza din mesajul in cauza?
Many thanks!
Mergi la inceput
copiloi
copiloi

3420 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite copiloi un Mesaj Privat
quote:
Originally posted by Mona_B

Am si eu o nelamurire la subiectul asta: daca vrei sa "quote" doar o portiune din postarea careia-i dai "reply'; adicatelea, cum selectam ce ne intereseaza din mesajul in cauza?
Many thanks!

Faci click pe "Reply with quote", si stergi din mesaj (selectezi si dai delete) ceea ce nu vrei sa apara si doar atat! Sa nu te atingi de paranteze!

Alina

Mergi la inceput
Mona_B
Mona_B

1708 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Mona_B un Mesaj Privat
quote:
Originally posted by copiloi

quote:
Originally posted by Mona_B

Many thanks!

Faci click pe "Reply with quote", si stergi din mesaj (selectezi si dai delete) ceea ce nu vrei sa apara si doar atat!

Alina

Danke sehr! Tocmai am exersat pe mesajul tau
Mergi la inceput
emaaimee
emaaimee

4062 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite emaaimee un Mesaj Privat
In loc sa scrieti [ quote ] si la sfarsit [ / quote ], va duceti in dreapta sus tot pe linia aia unde sunt simbolurile pt bold,italic,etc. si penultimul simbol(are sageata rosie pe el si daca te duci cu mouse-ul scrie introdu comentariu) este tot [ quote ][ / quote ].Si ai apasat pe simbol apoi pui frumos cu paste ce vrei in mijoc si gata,mai simplu.

de fetita cu fundita

Uite atat suntem de mari

POVESTEA MINUNII

Editat de - emaaimee on 05/02/2006 22:17:54
Mergi la inceput
andreea_trend
andreea_trend

1333 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite andreea_trend un Mesaj Privat
quote:
Originally posted by emaaimee

In loc sa scrieti [ quote ] si la sfarsit [ / quote ], va duceti in dreapta sus tot pe linia aia unde sunt simbolurile pt bold,italic,etc. si penultimul simbol(are sageata rosie pe el si daca te duci cu mouse-ul scrie introdu comentariu) este tot [ quote ][ / quote ].Si ai apasat pe simbol apoi pui frumos cu paste ce vrei in mijoc si gata,mai simplu.

de fetita cu fundita

Uite atat suntem de mari

POVESTEA MINUNII

quote:
Adica asa? ia sa vedem daca am invatat ceva

Nunta noastra
Poze
Mergi la inceput
Pag. din 5 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina urmatoare

Subiect inchis
Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com