M-am hotarat.......adoptie (29)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns paris_h spune:

Riculica...bine ai venit printre noi.
Acele scrisori de recomandare sau "caracterizari" pot fi si de la prieteni. Tu vei vorbi cu respectiva asistenta sociala si-i vei explica.
Eu sunt in curs de atestare deci te pot ajuta cu cate ceva.
Daca vrei iti trimit prin PM una din caracterizarile mele pt a-ti face o idee cam ce sa reiese.Insa sa stii , desi legea e una, interpretarile sunt diferite de la judet la judet.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns riculica spune:

Va multumesc pentru incurajari.
Am vorbit deja cu doua familii prietene care imi vor face scrisorile dar, avand in vedere ca memebrii unei familii sunt mai in varsta si nu sunt obisnuiti cu tot ce inseamna recomandari, caracterizari, ti-as fi recunoscatoare Paris_n daca mi-ai trimite un model. Il adaptam noi. In plus cred ca mi-ar fi necesara orice informatie, indicatie, sfat pe care mi l-ati putea da. Cred si sper ca anul asta sa fiu mamica.
Va pup.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irina_g spune:






DANIEL-IUSTIN, la implnirea unui anisor iti urez sa fii sanatos, sa cresti mare, frumos si sa aduci numai bucurii lui mami si taty..


Vali, sa iti traiasca flacaul si sa va bucurati de el.

Irina si Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

La multi ani Daniel!
Valiburu sa iti traiasca baiatul si sa fie sanatos!

Cristina si Ale (30.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florypop spune:

La Multi Ani Daniel

Flory 17+ si Andrei
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20721;104/st/20060624/dt/8/k/911c/preg.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns urziceanu spune:

Valiburu ,sa-ti traiasca puiul si sa dea Dumnezeu sa fie sanatos si fericit si voi alaturi de el.

corina urziceanu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Briantis spune:

Daniel Iustin ,La multi ani !Sa fii fericit alaturi de parintii tai !


Mama lui Andreiutzu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asi spune:

La multi ani fericiti Daniel Iustin!


Familia mea
Razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andreea_k spune:

Paris-h,ai "scapat" de vizita la domiciliu , asadar esti cu un pas mai aproape de copilasul tau.Iti tinem pumnii in continuare si speram sa nu stai prea mult la asiprante.
Patricand ai putin timp poate ne zici si noua cam care a fost procedura cand ai luat-o pe bebelina ta din alt oras.
Intre timp,tineti-mi si mie pumnii stransi ca maine ma duc sa vad un copilas si poate e Ilinca mea pe care nu mai am rabdare s-o astept .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daphnyie spune:

La Multi Ani Daniel !
Multa sanatate tie, lui mami si lui tati !

Daphnyie

Mergi la inceput