Medici pediatri - recomandari

Raspunsuri - Pagina 72

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iri_nuca spune:

eu as recomanda-o pe dr Cristina Becheanu, care este medic pediatru, specializata in gastroenterologie pediatrica. o gasiti la Delta Hospital.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabymar spune:

Este foarte buna, celui mic i-a facut Ph-metrie in si a avut mare grija de el.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns panteraroz spune:

Salut,


Sunt mama de bebe baietel si de fiecare data cand a avut probleme de sanatate l-a vazut acelasi medic pe care il recomand cu caldura. Se numeste Iustina Stan si o gasiti la Spitalul de copii Alfred Rusescu.


pupi pupi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 1972anka spune:

Bun gasit tuturor! Noi am mers o perioada la Dr Livia Sorohan de la Regina Maria dar nu am fost foarte multumiti. Este un medic foarte atent si preocupat doar atunci cind e la cabinet. In afara orelor de program nu raspunde la telefon sau raspunde foarte greu, la mailuiri la fel, raspunde destul de greu. Baietelul meu are reflux - noi am cerut ecografie, noi ne am interesat de tratamentele care exista - cred ca totusi astfel de lucruri trebuiau sa vina de la ea. Acum mergem la Dr Giosanu de la Medlife Grivita si mi se pare OK. Raspunde la toate intrebarile si imi place ca scrie pe hartie ce trebuie sa faci. Noi am facut si un vaccin la el si piticul aproape ca nu a plins - spre deosebire de alte dati si alti medici. Pina acum nu am avut urgente, deci nu stiu sa va spun cit e de accesibil pe telefon in situatii din astea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sirimie spune:

Rodica Nanu - Medicover

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lia73 spune:

fetele am si eu nevoie de un medic f bun
puiu meu nu vrea sa manance
slabeste in loc sa ia in greutate
mananca doar cand e sub tratament cu peritol si multivytal

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns admin spune:

Puteti adauga medici acum si in http://www.desprecopii.com/director

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kml spune:

Am si eu nevoie de un medic de familie si de un pediatru bun in constanta! Tocmai ne-am mutat aici si nu stim pe nimeni, multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns godzila spune:

Am si eu nevoie de un medic de familie si un peditru bun in Deva. Si noi ne-am mutat recent si nu prea cunoastem persoane.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andruta1 spune:

noi am fost multumiti de clinica Medsana. de fiecare data am gasit rabdare si profesionalism acolo.

Mergi la inceput