Medici pediatri - recomandari

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gio spune:

Vreau sa scriu in primul rand despre Dr Stanciu la care mergem de peste doi ani si despre care Inaioana a scris f bine. Chiar daca e aglomerat si nu raspunde din prima la tel noi l-am gasit mereu. Chiar si de Revelion ne-a spus ce sa-i facem pt ca noi eram la munte si copilul avea febra. Fetita il place f mult si vrea sa mearga la dr. daca sta sa astepte prea mult tipa ca vrea inauntru. Iar daca nu e la cabinet il gasim in spital, dimineata. Si orice problema am avut ne-a rezolvat-o...plus ca mi-a explicat o gramada de lucruri si il pot intreba orice ca e f documentat.Chiar am fost la o conferinta unde o mamica cu un copil cu SD primise un tratament de la el care e f rar recomandat in Ro si era f multumita.
Stiu chiar ca mai vine pe la pacienti acasa, cel putin era pe forum o tipa cu gemeni la care venea. Acum nu stiu daca ea era exceptie sau nu. Eu tot am vrut sa-l rog sa vina, dar deja copilul crescuse si am zis ca la cat de bun e dr, facem un efort si mergem noi dupa el/

Iarasi Gina Palicari, daca mai profeseaza, la Policlinica Batistei e ff buna pe partea de nutritie in special.

Despre alti dr nu stiu pt ca am incercat o gramada inainte sa ajungem la el pt ca fetita a avut niste probleme, dar nu pot da decat muuuuuuuuuuulte buline negre......



If a have a bag of rocks to carry as I go
I just want to hold my head up high....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nussa spune:

Bravo Marina! Ai propus un subiect foarte util pentru toate mamicile.
Eu sunt din Cluj, si merg cu bb-ul meu la D-na Dr. Campean Dana, pe care o recomand tuturor mamicilor din Cluj; este foarte amabila, poti intreba oricand, orice(noi mai punem uneori si intrebari puerile, nu-i asa?), raspunde la telefon la orice ora, are cabinet privat in Manastur, vine si acasa. O consultatie poate dura si o ora daca vrei, are rabdare.Si nici nu te costa mult, doar 15 lei (noi).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mugulili spune:

Vad ca nu a scris nimeni din Buzau.De Rm.Sarat ce sa mai spun....As vrea sa o recomand din tot sufletul pe D-na Dr.Manole Cornelia.Un OM si un profesionist extraordinar.Foarte bun diagnostician, rabdatoare si foarte documentata.Nu are manie pentru antibiotice.O gasiti in fiecare zi in Pol.23 August pana la ora 13, sambata la cab. part. pe Mioritei(f aproape de policlinica)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RaluD spune:

Dr Valentin Ghimes, de la Policlinica 10, Bucuresti.
Ne-a facut bine de fiecare data cand am avut probleme (Doamne ajuta sa ajungem totusi cat mai rar la el... ).

Raluca, Emi cea scumpica si bebelusa Ina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura_dimitris spune:

Pentru Ploiesti - doamna doctor ANDRONACHE DOINA - medic primar pediatru. Un excelent profesionist, dar si om!! A fost medicul de familie al baietelului meu 2 ani cat am stat in Ploiesti.
De asemenea, doamna doctor ADAM de la Policlinica Cina. Nota 10 amandurora !!!
De 1 an jumatate de cand m-am mutat in Bucuresti caut medicii pediatrii asemanatori celor doua doctorite din Ploiesti:)


Laura mama lui Dimitrakis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Diana9703 spune:

O recomand cu caldura pentru PLOIESTI pe doctorita DOINA VASILESCU, cabinet str Gloriei, telefon 0244 / 53 46 96 - copiii mei cu ea au crescut.

Pentru BUCURESTI: Medicover Victoriei: DENIS STANESCU si MIHAELA OROS.

mamica Anei si a Mariei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inaioana spune:

Fetelor, are cineva nr de mobil al dr. Stanciu Adrian? Ca nu-l mai gasesc si la cabinet nu raspunde!

Cred ca si acest subiect pus la arhiva trebuie sa fie unit cu asta, cititzi si aici recomandari. Practic este aclasi lucru dar dintr-un motiv "abscons" n-a fost "fierbinte" si a ajuns la arhiva!
Aici: http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=30163#449730


Ioana 24 saptamani si Katja(30 martie 2004)

poze cu mami, tati si katja

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cornelia_laura spune:

O recomand din tot sufletul pe Dr. MIRELA CIUREA, neonatolog la Sp.Cantacuzino. E um om deosebit si un medic de incredere. L-a preluat pe Eduard de la nastere si il vede si acum. Eu nasc si acum tot acolo tocmai pentru ca ea sa poata avea grija de bebe din primul moment. Vine acasa la orice ora, raspunde la telefon si la 2 noaptea, niciodata nu o deranjezi. Ea m-a ajutat sa depasesc perioada de depresie postnatala, mi-a dat incredere in mine.O bila alba de la noi pentru aceasta doctorita.

Cornelia, de Eduard(21 06 2004) si 14+
POZE EDUARD & MAMI & TATI
www.babiesonline.com/babies/e/eduard" target="_blank">Pagina de web a lui Eduard

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emyoko spune:

quote:
Originally posted by radu.

stie cineva nr de mobil al doctorului Neamtu Gelu? Multumesc anticipat !



0723.392.476 - asta este nr de telefon al dr Neamtu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Klaus29 spune:

in Craiova va recomand doctor TALAL
de obicei este coada, dar merita ... am trecut prin mai multi doctori pana am ajuns la el si il recomand cu caldura la toata lumea.


pupici

Claudia si bebe Andrei (13martie2004)
http://community.webshots.com/user/klaus29100

Mergi la inceput