Medici pediatri - recomandari

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihaela amalia spune:

Dr Veringa din Bacau e super tipa, iti explica cu calm si nu se grabeste, merita totii banii.Are cabinet particular pt nr ei de telefon dati un PM.
Sanatate la bebici.



www.tickercentral.com/view/4ufc/3" target="_blank">Mihaela si bbwww.tickercentral.com/view/4ufc/4" target="_blank"> Amalia


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=55265" target="_blank">O poveste minunata...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela alina spune:

D-na dr. ANA CULCER - sef sectia de neonatologie Spitalul Municipal, o recomand cu caldura, mergeti la ea cu toata increderea.Cabinet particular langa Ciufoloiciul de la Obor.

mamica lui Mateut 11.09.2003

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns patisor spune:

CULCER ANA(neonatolog)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dordia2000 spune:

Radu ai reusit sa faci rost de nr lui Gelu Neamtu?

Din cate am inteles eu nu mai face inscrieri la bbi si daca reusesti sa te inscrii la el spune-mi si mie!!!! Eu sunt pacienta lui si e super doctor deocamdata!!!

Diana mamica de bb Stefan-Cristian
14.11.2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamica007 spune:

Pe mine m-ar interesa un medic bun in Oradea. Si nu stiu nici unul
Stie cineva?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ship spune:

Vreau sa schimb doctorul puiului meu !
M-am gandit, printre altii, la Dna Dr. Jianu de la Medicover Plevnei.
Va rog foarte mult sa-mi spuneti, daca stiti, cum vi se pare ca profesionist si cam ce tarife practica, daca vine sau nu acasa, este sau nu fitzoasa daca suni la telefon cand ai probleme (mai mici) e.t.c. ...
Ma intereseaza si parerile celor multumiti si a celor nemultumiti de prestatia dansei ca doctor pediatru.
Daca s-a mai scris pe forum despre dansa dati-mi si mie topic-ul, va rog.
Multumesc anticipat !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns radu. spune:

dordia nu am reusit..nici nu am mai cautat..ramanem la pediatrul nostru de la Lil med deocamdata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Despre drita Nina Jianu de la medicover, aici:
http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=29611

Lavinia cu bb Natalia (28.10.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns joker spune:

Vrem si noi un medic bun in zona berceni.In afara celor de la budimex nu stiti altii?
Pentru fetele care sunt din Iasi le recomand pe d-na dr.Mihailescu Luciana, Policlinica nr.1.E un adevarat profesionist, chiar daca e mai in varsta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns joker spune:

Vrem si noi un medic bun in zona berceni.In afara celor de la budimex nu stiti altii?
Pentru fetele care sunt din Iasi le recomand pe d-na dr.Mihailescu Luciana, Policlinica nr.1.E un adevarat profesionist, chiar daca e mai in varsta.

Mergi la inceput