Tapet pt. camera bb/baiatel

Tapet pt. camera bb/baiatel | Autor: jadi

Link direct la acest mesaj

Nu am foarte mult timp de umblat prin magazine si ma intereseaza daca stiti cumva de unde pot cumpara un tapet de calitate pentru o camera de baietel... as prefera sa fie ceva cu masinute sau ceva potrivit unei astfel de camere.
Daca aveti informatii pentru tapet si in alte camere, nu ma deranjeaza!

Va multumesc anticipat de raspunsuri!

Jadi & bb Vlad 28 sept 2005

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns teodora35 spune:

jady scuze daca ma bag sa iti dau un sfat din experienta pe care am avut-o cu tapetul. Nu stiu daca se merita sa pui tapet eu am pus in sufragerie iar cind fetita mea avea vreo 2 anisori a binevoit sa scrie cu pixul pe el iti dai seama ca daca schimbam o foaie se vedea diferenta ,sau cind s-a facut de scoala a scuturat stiloul bineinteles picaturile au ajuns tot pe tapet.Dar asta nu este decit o parere ,plus ca dupa o anumita perioada de timp imbinarile incep sa se dezlipeasca si daca nu mai ai nici adeziv ramas e nasol .Noi anul acesta vrem sa renuntam la el si sa zugravim cu vopsea lavabila

nu calca adevarul in picioare ,daca vrei sa ai trecere la oameni
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tanaion spune:

Am vazut tapet pentru camera copii la Brico Store si la Practiker.
Pareau de calitate.
Nu-mi amintesc daca aveau si cu masinute. Mie mi-au placut unele bleu cu stelute si luna (imi amintea de camera baietelului din filmul Kramer contra Kramer), altul dragut era cu ursuletul Winnie.

Tana

Mergi la inceput