Bazar pt Alex (7)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

quote:
Originally posted by roandre

Tia, dc am vazut ca si aici si pe mail mi-ai scris 120-150 RON nu am mai indraznit sa intreb...dar ti-am scris in mail ca pun pretul de 1 200 000 lei...doar-doar o fi o greseala ca sincer si mie mi se pare f mult.

Tomecica, super ca a iesit bine serbarea si a venit si mosul...sper ca ati rezolvat-o si cu aripile de ingeras...hihihi

Dragele mele, atat eu cat si Loreema am vorbit cu Ana si ne-a spus vadit stanjenita de situatie ca are nevoie de cate ceva pt Alex (asta la insistentele noastre caci altfel ea nu s-ar fi plans). Am considerat ca ar fi bine ca azi sa-i trimita Loreema24 niste banuti (2 mil) in contul ei si sa-i cumpere Alexutzului ce are nevoie (pampers, iaurturi, fructe....cu asta sa vina Mosul la el).
Sper ca este ok si din partea voastra si astept sa spuna Loreema dc a reusit sa faca transferul ca sa actualizam listuta.

Pupici!


Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Chiar daca esti pe drumul bun, vei fi calcat daca stai pur si simplu.




Sigur ca e OK.Eu as fi zis sa transfere in contul Anei ceva mai multi bani acum inainte de Craciun,ca sgur are nevoie.Adica sa-i poata cumpara lui Alex si altceva inafara de pampersi si alte consumabile.

Jasmine si Radu (26.10.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomecica spune:

de ce doar 2 milioane . poate ar fi mai bine sa-i puna toti banii ce sunt in cont , mai ales ca-s ai lui . si sunt atitea de cumparat acum de sarbatori

luminita:mami de 2 scorpiute;ADRIANA-STEFANIA[7 ani] si ALEXIA-MARIA [1 an]

" ASA CUM APA NU POATE RAMANE IN VARFUL MUNTELUI , NICI SUPARAREA NU POATE RAMANE INTR-UN SUFLET MARE"
LAO TZE

fotografii si DESENELE ADRIANEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loreema24 spune:

Eu ii pun cat vreti voi. Dar uitati zic eu ca 500 Ron e f bine asta ca sa mai avem si bani pt teste sau pt vreo urgenta. Ce parere aveti?????

Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62864&whichpage=1" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank">Teste de glicemie pt un baietel de 1 an diabetic
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50485" target="_blank">Povestea Loreemei www.babysfirstsite.com/LoreemaMariaVlad" target="_blank"> Site Loreema
Ramona & Loreema (6 sept 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomecica spune:

500 e mult mai bine . sunt asa de scumpe toate produsele pentru copii incit nu cred ca ar fi stiut ce sa cumpere mai repede doar din 200 ron.
Sanatate multa lui ALEX si sa speram ca nu-i lipseste nimic de sarbatori.

NUMAI BINE TUTUROR SI SPOR LA TREABA

luminita:mami de 2 scorpiute;ADRIANA-STEFANIA[7 ani] si ALEXIA-MARIA [1 an]

" ASA CUM APA NU POATE RAMANE IN VARFUL MUNTELUI , NICI SUPARAREA NU POATE RAMANE INTR-UN SUFLET MARE"
LAO TZE

fotografii si DESENELE ADRIANEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomecica spune:

adaug la bazar

- sezlong CHICO -=stare foarte buna , pentru 0-1 an. -30 ron
e cu 3 pozitii si poate fi folosit ca balansoar.

luminita:mami de 2 scorpiute;ADRIANA-STEFANIA[7 ani] si ALEXIA-MARIA [1 an]

" ASA CUM APA NU POATE RAMANE IN VARFUL MUNTELUI , NICI SUPARAREA NU POATE RAMANE INTR-UN SUFLET MARE"
LAO TZE

fotografii si DESENELE ADRIANEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Dragele mele sunteti minunate!

Loreema ii va transfera Anei pe card 500 RON ca sa-i intre direct banutii si sa aiba de sarbatori.



Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Chiar daca esti pe drumul bun, vei fi calcat daca stai pur si simplu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mercedes spune:

roandre, loreema- mie mi s-ar parea normal sa i se dea toti banii sa si poata cumpara in continuare si testele de care are nevoie.Atata timp cat banutii stransi sunt pentru Alex nu vad de ce nu i ar putea folosi, n are nici un sens sa stea in cont -oricum ma gandesc ca dobanda e mica pentru banii stransi- parerea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_miti spune:

Va multumesc tare mult pentru sustinerea financiara si morala pe care ne-o dati.
Nu este nevoie sa virati tori banii, este bine sa mai ramana ceva bani in contul RAmonei, deoarece nu se stie....poate ne mai terimite cineva teste (cum au fost cele de la Aurelia ) si trebuiesc platite....sa fie acolo pentru vreo urgenta.

Ma descurc eu cum pot, insa acum in perioada asta...am cheltuit si noi ceva mai mult....sitit si voi care sunt nevoile unei familii. Nu va imaginati ca am lasat nevoile copilului pe ultimul plan....insa la Alex, neviole sunt ceva mai mari decat la ceilalti copilasi de varsta lui.
Credeti-ma!!!!

Pentru ca timpul nu-mi mai permite sa intru zilnic sa citesc si sa scriu, dati-mi voie sa va urez "Craciun Fericit" si fie ca aceste sarbatori sa va aduca multa santatate si impliniri, voua, bebeilor si familiilor voastre!!!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59341" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59171&whichpage=1" target="_blank">Alex, un baietel diabetic de 1 an

http://pg.photos.yahoo.com/ph/ana_miti/my_photos?urlhint=actn,del%3as,1%3af,0

ana-maria si Alexandru Andrei(7 oct.2004)http://www.cat.pscomp.ro/yap/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Ok, ma bucur ca sunteti de acord sa-i trimitem Anei mai multi banuti. Am vorbit iar cu ea si mi-a spus ca in ianuarie se vor duce la spital cu Alex si ii vor mai trebui banuti...asa ca am hotarat cu ea sa-i trimitem 1000 RON (10 mil) si sa mai ramana si aici ceva banuti in caz de urgente.
Noi vom mai strange bani de la neachitate si de la ce se va mai vinde de acum inainte.

Loreema24, pls vireaza-i Anei pe card 1000 RON si apoi scoate si un extras de azi ca sa-l punem pe site!!!

Pupici!


Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Chiar daca esti pe drumul bun, vei fi calcat daca stai pur si simplu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andradanatalia spune:

Licitez:

367. - 30 RON

Mergi la inceput