Fetele din America (57)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Siminaf spune:

Sinzi, am tot incercat sa pun 2-3 pozici in albumul meu de pe DC, dar da tot timpul eroare!



Simina & Andrei (Deiutzu) & Raluca

Virsta bebe2
Virsta Deiu


Home, wherever you are...

Excursie la Lake Arrowhead
Laguna Beach
Beach Cities

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Siminaf spune:

Elena, sa ne cinstim, sa ne cinstim!!!



Simina & Andrei (Deiutzu) & Raluca

Virsta bebe2
Virsta Deiu


Home, wherever you are...

Excursie la Lake Arrowhead
Laguna Beach
Beach Cities

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Da, Elena am citit...multam mult!!!! De abia astept sa ne cunoastem!!! Tu de cat timp esti in Sua?

Simina, incearca sa mai stergi din pozele pe care le ai...poate sunt prea multe si nu mai au loc unele noi...
Pe webshots poti sa le pui?

Iau in fiecare zi viata de la capat

Sinzi, Radusi David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanuta spune:

Moniq - daca esti din chicago, iti pot da nr. de tel. al companiei cu care trimitem noi pachete.
Nikolle - nu se mai prelungesc pasapoarte (asta de vreo 2 ani). Este adevarat ca dureaza o eternitate pana il primesti. Acum 2 ani era minim 3 luni, acum...e probabil bine sa depui actele din timp.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Nu merge upload-ul la albumele pe DC si nu stiu sa zic cand va functiona.

Oana_B

Sarbatori Fericite !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iren spune:

Io vreau numa sa spun ca-s geloasa pe Sinzi, ca merge la caldura shi io stau acilea-n frig, sa-mi inghetze kuru!!

Iren dubla mamica Bogdanelu nazdravanu si Julia turbo
decembrie
degetzeii


In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62378" target="_blank">Ajutatzi-o pe micutza Alina sa vada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nikolle spune:

Nikolle - nu se mai prelungesc pasapoarte (asta de vreo 2 ani). Este adevarat ca dureaza o eternitate pana il primesti. Acum 2 ani era minim 3 luni, acum...e probabil bine sa depui actele din timp.
[/quote]

multumesc frumos pentru raspuns.
stii cumva daca e nevoie sa ma duc eu pana acolo sau pot sa trimit actele prin posta?
eu le-am trimis si lor un mesaj, dar inca nu mi-au raspuns.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

http://www.happy-christmas.co.uk/betfred/

Luati si va jucati si voi...

PAsaportul: daca le vreti sa le aveti noi noute pe vara incepeti acuma procedurile.
Album DC nu merge asa ca folositi alte albume, la albumele DC momentan numai sa iti stergi pozele poti.
sinzi felicitari si drum bun spre florida.

Sanatate si numai bine la toti si toate




Sarbatori Fericite si La Multi Ani
Nicole mami lui Julian

Cine vrea sa vada poze cu noi sa ma anunte
Opere de arta
Exerciti Animate



Decalotarea nu este necesara la baietei daca urineaza in jet si nu au infecti repetate in zona genitala. Apa si sapunul sunt suficiente pt pastrarea igienei intime la baieti. Luati si cititi despre www.cirp.org/library/treatment/phimosis/index_ro.html" target="_blank">FIMOZA si nu va mai chinuiti inutil bieti copilasi nevinovati.
Este totul normal daca arata www.cirp.org/library/normal/" target="_blank">ASA
Intrebari fregvente despre www.cirp.org/pages/parents/FAQ/index_ro.html" target="_blank">CIRCUMCIZIE. www.cirp.org/library/procedure/plastibell/" target="_blank">Poze cu etapele unei operati de CIRCUMCIZIE... priviti, mirativa, crucitiva si GANDITI-VA BINE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Mie imi expira la anul in decembrie, oare cand ar trebui sa ma agit pentru cel nou? Si in asta vechi am o stampila care mie imi tine loc de green card cum fac sa n-o pierd?
De ce mi-a fost mai urat in viata alergatul dupa acte care mai si dureaza mult.

Oana_B

Sarbatori Fericite !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

Oana, tu cel mai bine ai suna la consulatul de care aparti si sa le ceri parerea pt ca pe tine te incurca acea stampila.

quote:
Originally posted by Oana_B

Mie imi expira la anul in decembrie, oare cand ar trebui sa ma agit pentru cel nou? Si in asta vechi am o stampila care mie imi tine loc de green card cum fac sa n-o pierd?
De ce mi-a fost mai urat in viata alergatul dupa acte care mai si dureaza mult.

Oana_B

Sarbatori Fericite !!!






Sarbatori Fericite si La Multi Ani
Nicole mami lui Julian

Cine vrea sa vada poze cu noi sa ma anunte
Opere de arta
Exerciti Animate



Decalotarea nu este necesara la baietei daca urineaza in jet si nu au infecti repetate in zona genitala. Apa si sapunul sunt suficiente pt pastrarea igienei intime la baieti. Luati si cititi despre www.cirp.org/library/treatment/phimosis/index_ro.html" target="_blank">FIMOZA si nu va mai chinuiti inutil bieti copilasi nevinovati.
Este totul normal daca arata www.cirp.org/library/normal/" target="_blank">ASA
Intrebari fregvente despre www.cirp.org/pages/parents/FAQ/index_ro.html" target="_blank">CIRCUMCIZIE. www.cirp.org/library/procedure/plastibell/" target="_blank">Poze cu etapele unei operati de CIRCUMCIZIE... priviti, mirativa, crucitiva si GANDITI-VA BINE

Mergi la inceput