Copii diin 1996 (5)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

Pe diana tre' s-o-mpart cu tatal ei . anul trecut a fost de Craciun la el si de rev la noi, anul asta e invers .

Mihaela si fetele mele
Ajutati-o pe Alina sa-si implinesca visul!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabibarta spune:

oooops... ea e din prima casatorie, ca trebuie s-o imparti?

Gabi+Robert 20.05.1997Lili 17.05.2002
pozici poze noi Lili

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

quote:
Originally posted by gabibarta

oooops... ea e din prima casatorie, ca trebuie s-o imparti?

Gabi+Robert 20.05.1997Lili 17.05.2002
pozici poze noi Lili




Da gabi, e din prima casnicie .

Mihaela si fetele mele
Ajutati-o pe Alina sa-si implinesca visul!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Buna seara,

In primul rand multa sanatate la bolnaviori,va doresc si insanatosire cat mai grabnica...
Vad ca va pregatiti pentru sarbatori si sunteti tare harnicute.Bravo voua!
Eu inca nu am reusit sa fac curatenie gen scos covoare afara pe bara si smotruit si frecat...Am intretinut curatenia si atat.Probabil ca saptamana care vine voi face si pe dedesuptul paturilor si dulapurilor...
In 23 decembrie cred ca voi avea liber si atunci...as vrea sa ma apuc si eu de facut ceva cozonaci si alte bucatareli...
Joi si vineri am fost in delegatie la Tg.Jiu...Superbe peisaje.Stateam undeva,in Dealul Targului se numeste locul,in afara Tg.Jiului si asteptam sa vina cineva sa facem masuratori la un repetor...Vreau sa va spun ,dragelor,ca aveam o vedere penoramica superba cu m-tii Cerbu',Retezatul,m-tii Cernei,Parangul....toti insiruiti unul dupa altul,cu crestele ninse ,ridicandu-se semet dintre nori....Superb!
Luana e bine...Alex la fel.Slava Domnului,nu am avut probleme de raceala!
Cam asta ar fi!
Va doresc tuturor sa aveti o saptamana cat mai buna si sa va mearga din plin!

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabibarta spune:

sunt cam nervoasa in ultima vreme, s-a stricat camera video, copiii au serbarea astazi amandoi, insa am terminat de cumparat cadourile, am impodobit duminica bradul. Am facut ceva ordine in casa inainte, dar nu prea se mai vede nimik din ea Ieri am facut teme, am facut repetitie cu micuta, am pregatit sorcova pt. ea, ceva cutiuta in forma de cadou pt el pt serbare, pregateam haine, rochite, ciorapi, etc, de-ale casei nu am avut timp, acum la noi e asemanator unui atac nuclear
Si la servici mare agitatie, ca ne organizam revelionul acolo, numai la munca nu ne sta capul...

Gabi+Robert 20.05.1997Lili 17.05.2002
pozici poze noi Lili

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Ziua buna,fetelor
Eu am ramas pe ultima suta de metri,ne-au promis ceva bani (mai multi) de la serviciu si iaca ne incurca si ne amana,iar eu,in baza lor,am tot asteptat si nu am cumparat nimic.Azi mi-am luat liber si plec la aprovizionari,maine o sa merg sa vad ce cadou ii iau Dianei si celorlalti si de vineri toate cele:sarmale,piftie,bla,bla......
Partea proasta e ca tre sa ma imprumut de bani si nu stiu unde voi gasi atitia,chiar si pt citeva zile.....ne-au bagat astia in crize cu banii astia....
Stam acasa de sarbatori,anul trecut a fost frumos la munte dar foarte obositor,asa ca stam in sanul familiei....
Azi avem si carnaval la scoala si Dianavrea sa se costumeze in papusa Barbie,iar pe la prinz tre sa merg cu ea la Ciufolici sa o coafeze (te pui cu te incurci?)
Va pup si mai vorbim....

BRENDA
"Sint frunze care nu cad si clipe care nu se uita"
http://community.webshots.com/user/brendamitran

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Brenda spor la treburi si bafta sa reusesti ceea ce ti-ai propus cu banutii!


Uite ca treburile intra pe ultima suta de metri si se tot aglomereaza.Maine e cheful de Craciun de la servici,organizat la restaurant si tot maine e serbarea de Craciun de la servici.Sunt tare curioasa de reactia Luanei de maine,cand o sa il vada pe Mosu'.Din pacate Alex nu poate veni la serbare,caci invata de la ora 12.
In rest ...munca la greu.Vineri am liber si intru in priza,curat,mancare,bradut si toate cele.Am profitat ca mergand la cumparaturi pentru cadourile serbarii de maine,mi-am facut si eu cumparaturile.
Stam acasa,ca de obicei ,si noi.Nu avem unde merge cu copiii.
Asa ca,dragelor,va doresc un Craciun fericit,sa va aduca Mosul tot ce va doriti,atat voua ,dar si celor dragi voua,sa fiti sanatoase si iubite,iar copilasii sa va fie sanatosi si cuminti!
Pupaturi tuturor si Sarbatori cu bucurie!

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

Sarbatori fericite pline de cadouri si numai bucurii!!!

multi tuturor!

Mihaela si fetele mele
Ajutati-o pe Alina sa-si implinesca visul!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Craciun fericit! Pace si bucurie in suflete....

La multi ani!

BRENDA
"Sint frunze care nu cad si clipe care nu se uita"
http://community.webshots.com/user/brendamitran

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabibarta spune:

Craciun fericit tuturor!
Noi am avut craciun alb, am iesit ieri la derdelus, am si racit bine de tot dar ne-am simtit bine! poze

Gabi+Robert 20.05.1997Lili 17.05.2002
pozici poze noi Lili

Mergi la inceput