Bazar pt ALEX (6)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns loreema24 spune:

Fetelor eu in 15 minute plec la posta sa pun coletele, am vreo 6-7 de pus. Cand ma intorc va anut ca sunt puse , imi cer scuze dar am ceva probleme cu pitica mea si nu am putut pleca cu ea si nici nu am cu cine o lasa acasa.

Nu am adresele lui Danielac si Nature asa ca astept adresele voastre ca sa pun si alea la posta zilele urmatoare.

Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62864&whichpage=1" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank">Teste de glicemie pt un baietel de 1 an diabetic
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50485" target="_blank">Povestea Loreemei www.babysfirstsite.com/LoreemaMariaVlad" target="_blank"> Site Loreema
Ramona & Loreema (6 sept 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu75 spune:

As vrea sa mai adaugi la oferta mea ca desenele animate sunt Disney(Bambi, Alba ca Zapada, Pisicile aristocrate, Barbie, etc.)
Multumesc!

Luminita si Gabi fericitii parinti ai lui Andrei Tudor (16 august 2005)

www.buburuza.com/magazindc/Scripts/prodView.asp?idproduct=3791" target="_blank">poza buburuza1
www.buburuza.com/magazindc/Scripts/prodView.asp?idproduct=3794" target="_blank">poza buburuza 2
Tati, mami si Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

Cred ca e prea mare pretul la pozitia 263.
Hai sa punem 15RON.

Jasmine si Radu (26.10.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurelia1278 spune:

Hip, Hip! Am BABU!

Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=63726" target="_blank"> Bazar pentru Alex, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank"> un baietel diabetic de 1 an

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Ops, fetelor, am o mare rugaminte:

1.Roandre- sorry, renunt la BABU, nu ii mai trebuie persoanei pentru care voiam sa iau! sorry inca odata!

2. Loreema, de ce iti trebuie adresa mea? eu am licitat si astept tricou de la tomecica!



Fetita mea Diana-Maria, nascuta pe 24.10.2001

http://www.babiesonline.com/babies/f/fatamea

Paginuta personala DC:
http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=danielac

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Deci m-am intalnit cu Tomecica, i-am dat un BABU pt ea pe care mi l-a si achitat, Cd-ul de la Loreema si un BABU pt danielac ca sa-l trimita prin posta.
Am luat de la ea pantalonii pt Mercedes sa-i pun eu la posta impreuna cu un BABU.
M-am intalnit si cu Aurelia1278, i-am dat si ei un BABU.

Plec la posta sa pun un pachet pt Mercedes si unul pt Ana_a si sa-l ridic pe cel de la Ana_miti.

Am modificat in listuta!

Acum vad raspunsul de la danielac....BABU tau este la Tomecica...dc ai renuntat il bag iar in lista la licitat.
Adresa Loreema o vrea pt lumanarea parfumata dc nu ma insel. Pls, urmareste lista de pe prima pagina. Da un ctrl+F si scrie numele "danielac" si iti arata unde e scris numele tau ca sa vezi ce ai de primit, achitat, etc.




Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Chiar daca esti pe drumul bun, vei fi calcat daca stai pur si simplu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Gata, m-am intors de la posta.
Am pus pachetul pt Mercedes cu 1 BABU si cu pantalonii de la Tomecica.
Am pus un pachet si pt Ana_a cu 1 BABU.
Am ridicat coletul de la Ana_miti in care am produsele cu nr 264, 268, 280, 277, 270, 266 si 265.
Deci doar aceste produse sunt la mine si tre sa stabilim intalniri sa vi le dau.



Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Chiar daca esti pe drumul bun, vei fi calcat daca stai pur si simplu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uki spune:


Buna!

no, sa ma treci si pe mine "achitate " cu cerealele alea de la Aurelia...

asaaa, si sa-mi spui cum cand si unde sa ne vedem pt Babu si costum de blugi de la(oops, iar nu mai stiu)...

vand(pt. Alex) ghetute roz nr 20, super faine!!! (fac si io reclama...)... deh'!

Sarbatorifericite!
Gabriela si Mariuca(31 dec 2003)


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=63726" target="_blank"> Haideti sa ajutam!, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank"> un baietel de 1 an-diabetic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Uki, cerealele le trec la achitate cand banii ajung fie in cont, fie la Loreema, fie la mine. Pana atunci am scris doar in dreptul lor ca banii sunt la Aurelia1278.

Despre intalnit...iti dau pe PM nr meu de tel sau ID de pe YM si stabilim cand si unde ne intalnim.



Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Chiar daca esti pe drumul bun, vei fi calcat daca stai pur si simplu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irrinaa spune:

Licitez pentru:
262.Ghetutze roz - 30 ron;
303. 2 CD-uri - 5 ron/CD


Irina & Viviana (30.09.2004)

Mergi la inceput