scrisoare pentru mosul

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alexa Ioana spune:

draga mosule, am mai scris si eu pe la diverse subiecte ce mi doresc eu de Craciun. ar mai fi ceva, daca nu te superi. sa nu o uiti nici pe liana, si sa'i aduci in primul rand sanatate, si multe bucurii, dar si un cadou frumos-frumos sub bradut, pentru ca merita cu prisosinta !

si pentru toate care avem nevoie de rabdare si de nervi de otel in perioada asta, te rugam sa nu ne uiti, si sa ne dai increderea ca anul viitor cand vii ne vei gasi implinite !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Draga stiu ca esti batran si obosit da te'am rugat io sa nu uiti si sper din tot sufletul ca nu ai uitat si ca ai reusit sa treci pe la toate fetele....pentru ca merita sunt minunate..

olteanca


Gabitza

"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Doamne nu pot sa ma abtin si sa nu te pupacesc un picutz...acum am aflat....mi'ai indeplinit una din cele mai mari dorintze..ai ajutat'o pe oltenca mea iubita sa'si aduca puiutzul acasa,,,iti multumesc ..hai ai vazut ca nu'i greu?
un buchet mare de flori pentru tine olteancoooooo..sa fii fericita alaturi de puiutzul tau...io va iubesc mult...
si pe tine te iubesc...hai mai ai putin si o sa reusesti sa le indeplinesti dorintele tuturor fetelor minunate de aici...

olteanca


Gabitza

"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simona dragusin spune:

Acesta e primul subiect pe care l-am citit pe DC !
Intrasem sa ma interesez de actele necesare atestatului dar mi-a atras atentia titlul..
Si ce-am mai plinssss.
Ca de altfel de fiecare data cind il recitesc...

Anul acesta vom avea cel mai frumos Craciun...in trei!!!
Si ii multumesc lui Dumnezeu in fiecare zi.

Va doresc tuturor celor care nu aveti inca bb,un Craciun ca al meu
Corina

SIMONA si PATRICIA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alex2 spune:

Felicitari fetelor!
Sa va dea Bunul Dumnezeu tot ce va doriti. Tot citesc pe DC si tot descopar si mai multe.

Alexandru

Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asi spune:

Eu va doresc sa aveti un Craciun fericit, linistit ,plin de iubire si sa mai uitati din greutatile vietii de zi cu zi.Sanatate multa!

Mosule eu anul asta nu vreau decat sanatate ,noroc si pace.



Razvan(07 martie 2004) si mami

Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.

Mergi la inceput