Ortodoxie din Postul Mare in Postul Mare(14)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns casandra spune:

Dumnezeu Sa o ocroteasca pe Iustina!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

fetele, se pare ca micuta depasit deocamdata momentul greu, sa ne rugam sa nu i se mai faca rau.

Doamne ajut-o pe Iustina.






Sabina si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia



Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irina.c. spune:

quote:
Originally posted by Sabina

fetele, se pare ca micuta depasit deocamdata momentul greu, sa ne rugam sa nu i se mai faca rau. Doamne ajut-o pe Iustina.


Sabina si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia

Cea mai lungďż˝ cale este calea care duce de la urechi la inimďż˝.
Multumim lui Dumnezeu!Sabina,sa ne tii si pe noi la curent cu situatia,te rog.Fetele,vad ca a trecut de 12,deci e Sf.Nicolae,asa ca urez numai bine celor care poarta numele Sfantului si in special pentru draga mea Nicol.Irina si bb Ilinca(26apr04)
Traiesc in Romania si asta imi ocupa tot timpul
ILINCA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gandacelu spune:

quote:
Originally posted by bagoiu

Buna, fetelor dragi! Acu` juma` de ora am venit de la priveghere, a fost super a tinut 5 ore!
Am intrat numai sa va zic din tot sufletul sa va rugati pt fata cea mica a lui Danion - Iustina- E IN COMA! Nu stiu precis ce are, ceva la trahee. Sa faca Sf Nicolae in noaptea asta o minune cu ea!
Maica Domnului acoper-o cu purtarea ta de grija!

Irina & trupa

Ceea ce la oameni nu este cu putinta la Dumnezeu este cu putinta.





vai vai:((
eu intrasem sa va spun ca operatia fetitei cu tumoare pe creier, pentru care cautam un medic la Budapesta, a reusit! datorita Casandrei, care mi-a dat adresa acelui medic... aproape incredibil, nu mai avea nici o sansa si acum e bine, nu a mai ramas nici o urma de tumoare, iar tumoarea a fost benigna

La multi ani Olgutei, draga Adriana!


mami de ileana si ioachim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gandacelu spune:

va rog mult sa ne tineti la curent cu situatia fetitei!

la multi ani, Nicole!


mami de ileana si ioachim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irina.c. spune:

quote:
Originally posted by gandacelu

quote:
Originally posted by bagoiu

Buna, fetelor dragi! Acu` juma` de ora am venit de la priveghere, a fost super a tinut 5 ore!
Am intrat numai sa va zic din tot sufletul sa va rugati pt fata cea mica a lui Danion - Iustina- E IN COMA! Nu stiu precis ce are, ceva la trahee. Sa faca Sf Nicolae in noaptea asta o minune cu ea!
Maica Domnului acoper-o cu purtarea ta de grija!Irina & trupaCeea ce la oameni nu este cu putinta la Dumnezeu este cu putinta.

vai vai:((
eu intrasem sa va spun ca operatia fetitei cu tumoare pe creier, pentru care cautam un medic la Budapesta, a reusit! datorita Casandrei, care mi-a dat adresa acelui medic... aproape incredibil, nu mai avea nici o sansa si acum e bine, nu a mai ramas nici o urma de tumoare, iar tumoarea a fost benignaLa multi ani Olgutei, draga Adriana!

mami de ileana si ioachim


Ce bine,Gandacel!Dumnezeu sa dea sanatate tuturor!Irina si bb Ilinca(26apr04)
Traiesc in Romania si asta imi ocupa tot timpul
ILINCA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns star33 spune:

Va multumesc din suflet pentru urari, fetelor dragi!!

Vai, imi pare tare rau de Iustina. Doamne te rugam, ajut-o pe Iustina!!
Grea incercare pentru Danion!

Va doresc tuturor sa primiti de la Sf. Nicolae cadouri de sanatate, dragoste si numai bine in vietile voastre!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

gandacel, asta e o veste minunata.

Dumnezeu s-o ajute si pe ea si pe Iustina.

La multi ani draga Nicol:)

la multi ani Olgutza!!!



Sabina si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia



Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adriana spune:

Dragelor
ce bine e sa stii ca atat lume se roaga... Iustina stiu ca e mai bine, azi dimineata se ridicase in fundulet si zicea "mama" si "tata". Cu alte cuvinte si-a revenit. Inca nu se stie de ce a intrat in coma, medicii au spus ceva.. foarte vag.. si despre o pneumonie
Dar e ingrozitor. E la reaniamare si mama ei nici nu a vazut-o de ieri dupa-amiaza pentru ca nu are voie acolo


Gandacel, pana la urma tot p.P a fost cel care a salvat situatia aseara.

Ma bucur pentru operatia fetitei, asta da minune.

Eu sunt cam stoarsa, Iustina e de varsta Olgutei
Rugati-va in continuare sa se faca bine.

Multumim de urari

La Multi ani si tie irina c., parca si tu sarbatoresti azi ceva


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

Adriana, ce vesti bune!
da...Irina, la multi ani lui Nick


fetele...tre sa imunizam copilasii, nu se mai poate.

Exista tot felul de siropele f bune, gen Imunobaby, Natura mix etc, scuympe, dar ajuta.Acum sofia tre sa ia si fier si vitamine, pt ca i-a scazut nitel Hemoglobina, dar nu tragic, e 11.

zic asta pt ca eu am o problema cu ispitele astea...simt ca e in puterea noastra sa ne pazim, adica macar sa incercam sa facem tot ce trebuie pt copii, ca sa nu ne culpabilizam aiurea.Timp de o luna cat a durat boala Sofiei m-am simtit ultimu om, ca nu am ingrijit-o bine etc....si asta nu poate decat sa dauneze.





Sabina si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia



Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput