Parinti de copii cu SD 2

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

Noi am tot fost la petreceri!... Ia uitati AICI cum s-a distrat Mihai

Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
"Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic" Cicero

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula2003 spune:

Felicitari, sunt superbe pozele, si ce multe mingi....
Noi facem in fam. ca altfel as invita mai multi copii, si nici spatiu nu am , poate la anul...undeva unde se fac petreceri si pt. pitici, mai am si burtica si nu mai pot sa merg deloc, sa mai alerg si pt. asta. Ma rog la Dumnezeu sa nasc mai repede ca sa merg si eu si sa nu mai simt fiecare durere ca pe o povara.





Paulacu Paul 34+ siAlexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeiash spune:

felis: super pozele, ati participat la ziua unui bebe? cred ca a afost o atmosfera incinsa , dupa fericirea din ochii vostri.

ce cuvintele mai zice mihaita?

sanatate maxima!

s-auzim numai de bine! si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeiash spune:

paula: mii de felicitari, inca o data.

astept si eu cu nerabdare sa nasti sa-mi zici de alexa. cred ca e indragostita de bebe, inca de pe acum, iar ce e in sufletul tau cand se joaca cei 2 copilasi .... cred ca esti in al 9-lea cer! ma bucur pentru tine ca mai ai si satisfactii. sa-ti dea Dumnezeu numai din acestea , frumoase, de-acum incolo, caci tare multe mai ai de facut pentru copilasi, in general!

trimite-mi si mie un PM cu nr de telefon mobil , sa-ti trimit un mesaj , dupa ce nasti.

s-auzim numai de bine! si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula2003 spune:

Multumesc de incurajari, urari si astept sa vina si la tine un bb pt. print. De ce nu????












Paulacu Paul 34+ siAlexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana cretu spune:

Paula, vreau si eu emisiunile, te rog frumos, daca le-ai facut.

Disperata, cum se mai simte baietelul tau?

Felis, am vazut pozele. E un scump Mihaita, zici ca e fetita la cat par are.

Va pup pe toti, bebei si mamici!

Oana si Seb
(10.01.2005)

"Dragostea adevarata este o limba pe care surzii o pot auzi si orbii o pot vedea."

http://fr.pg.photos.yahoo.com/ph/oana_george14/my_photos
http://fr.pg.photos.yahoo.com/ph/georges142004/my_photos
http://community.webshots.com/user/sebastieng10
POZE
POZE NOI POZE NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula2003 spune:

Trag si ultima parte, va fi maine si pe urma le trec pe DVD si gasesc eu o solutie sa le postez pt. a le vedea si celor ce le fac placere. Aveti putina rabdare.

Acum sunt cam obosita si nu mai pot, ma simt ingraozitor de 3 zile si de azi nu mai merg cu Alex la recuperare, mama nu poate prin autobuz, troleu...si intrerupem putin????pana gasim o cale de mijloc, e foarte dificil, pe ultima suta de metri sa intrerup dar nu am ce face. Am sa fac cat pot eu cu ea acasa, dar nu e ca si la centru.
Acum de 2 zile tuseste, e sub tratament..sper sa-i treaca pana sapt. viitoare ca am vaccinul de facut si nu trebuie sa fie racita.






Paulacu Paul 34+ siAlexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeiash spune:

oana cretu: baietelul meu e bine, multumesc de intrebare. e , in general , in copil sanatos, insa cred ca raceste in curtea scolii, ccauta balti si se baga in ele, scapa de sub supravegherea celor de acolo, de se-ntreaba si ei : unde s-a mai bagat asta? vine acasa cu picioarele degerate.

paula: putere, putrere, putere. Dumnezeu te vaajuta si pe tine si pe copiii tai sa treceti de perioada asta, dar dupa va fi extraordinar. ania astept sa ne spui cum e sa fi mamica din nou.



s-auzim numai de bine! si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeiash spune:

a propos: sunt prea batrana sa mai fac inca unul

s-auzim numai de bine! si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula2003 spune:

Niciodata nu-i tarziu. Lasa batranetea si ai sa vezi ce tanara te face sa fii, nu conteaza anii daca gandesti ca un tanar. Ce tot te plangi ca esti ...sa nu te mai aud, esti tanara si frumoasa.
Astept sa pui si tu poze pe net cu fam. voastra.
Asa fac toti copii cand sunt mici, si eu treceam prin toate baltile de la scoala pana acasa si asa stateam pana veneau ai mei acasa....iti dai seama. Consecintele...dezastrose si pe viata.






Paulacu Paul 34+ siAlexandra

Mergi la inceput