Copii din 1996 (4 )

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns korinna spune:

Buna fetelor...offf..oare cand o sa reinceapa sa functioneze si scolile in Romania???
Cel mare ..home...cel mik..home...!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabibarta spune:

azi am fost dejala gradi, iar la scoala se pare ca de maine... Si la noi mama a ajuns la capatul puterilor, si ieri deja dadea semne ca ii cedeaza nervii...

Gabi+Robert 20.05.1997+Lili 17.05.2002
pozici poze noi Lili

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Fetelor....dezamagire mare! Diana mea a luat 0 puncte pe linie,a iesit ultima.Ea nu constientizeaza treaba asta,poate si unde ma incurajat-o foarte mult si nu am lasat sa se vada dezamagirea mea.Insa eu.....am fost daramata.Am discutat cu antrenorul care mi-a spus ca se tine cont de mai multe criterii si sa nu-mi fac probleme,greseli mai multe decit data trecuta nu au facut,insa,pina vom ajunge sa avem oarece rezultate,va trebui sa asteptam luni,poate chiar ani.
Eu oricum am incurajat-o si nu i-am aratat supararea mea,asa ca asteptam urmatorul concurs,e hotarata sa mearga mai departe,mai ales ca a cunoscut-o pe campioana pe tara (e prietena vecinului meu),a vazut niste filmari cu ea (trebuie sa recunosc ca e bestiala tipa,nu-mi vine sa cred ce poate da din ea la numai 16 ani)si si-a facut un idol din ea.....
In rest...oboseala,scoala cit cuprinde si....frig
Va pup pe toate!

O sa pun si niste poze de la concurs...

BRENDA
"Sint frunze care nu cad si clipe care nu se uita"
http://community.webshots.com/user/brendamitran

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Brenda,pupici pentru Didi si sa o felicit din tot sufletul si cu toata admiratia pentru participarea la concurs.Mult succes in continuare!

Dragelor,am intrat o fuguta sa va salut pe toate si sa va doresc numai bine si o saptamana buna in continuare.



Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns korinna spune:

Buna fetelor...
Ieri a venit la usa invatatoarea si l-a anuntat pe Mihai ca ea a reluat de luni scoala...eu deunde Dumnezeu era sa stiu???
Deci de azi dimineata mergem la scoala...
Deseara o sa verific si la camin..sa vedem ce o zice..Poate reluam si caminul cu cel mik..ca saraca femeie care sta cu el....nu vrea nici bani..nici nimik si oricum e solicitant!!!
O zi buna va doresc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sanca spune:

Brenda, nu fii trista. Dupa cate scrii ai facut totul pentru copilul tau sa-si tina sus moralul si sa nu se descurajeze cu una cu doua. Lasa, ca o sa-si dea ea drumul, totul e sa se tina de antrenamente. E bine ca are un idol, sa stii ce e mare lucru.

Astazi am sedinta cu profesoara lui Elliot. Sincera sa fiu nu merg cu inima usoara... Nu stiu cum sa-l fac sa fie mai organizat, si perseverent.
Saptamana viitoare intra si baietii mei intr-o saptamana de vacanta.

Corinna, cat de mic e cel mic al tau? Ma gandeam ca pe perioada iernii sa-l tii totusi acasa decat la camin, ca se imbolnaveste mai repede (raceli si gripe) daca e intr-un colectiv de copii. Daca ar fi sa insisti sa ia banii. Poate-i este rusine sa i ia, atunci, cumparai tu cate ceva de care stii ca are nevoie, si in felul asta te revansezi.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Ana,La Multi Ani! Inca o data pt.ieri....
Sa ai parte de tot binele din lume,sa-ti traiasca copilasii si sa fiti cu totii sanatosi....
Offfff....nu stiu cind o sa apuc sa pun poze pe net....

BRENDA
"Sint frunze care nu cad si clipe care nu se uita"
http://community.webshots.com/user/brendamitran

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Brenda,saru-mana de telefon si de urare!Mai vorbim,ok?Va pup pe amandoua....

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Buna dragelor!N-am mai intrat demult insa am reusit sa pun in albumul nr 3 ceva poze cu copiii de la Bran si ceva poze de la Simeria.Sper sa reusesc sa mai scanez ceva poze si sa mai pun.
La noi toate bune si frumoase.Copiii zabauci ca intotdeauna dar sanatosi,slava Domnului!Noi cu munca.
Brenda felicitari Dianei si sa nu se lase!
Ana inca o data La multi ani!
Gabi bine ai venit alaturi de noi!

Andra ,mamica lui Robert si a Mariei album no1 album no2 albumul no3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Multumesc,fetelor!
Am reusit sa pun poze de la concurs!
Revin cu vesti!

BRENDA
"Sint frunze care nu cad si clipe care nu se uita"
http://community.webshots.com/user/brendamitran

Mergi la inceput