membru nou!!!

membru nou!!! | Autor: boo__boo

Link direct la acest mesaj

Buna seara fetelor
Sunt un nou membru - utilizator al acestui site, chiar de astazi, respectiv 14 sept. 2005 - zi in care am depus dosarul la DPC - aproape complet, mai am de atasat certificatele medicale pentru mine si sotul meu si... cu Dumnezeu inainte!
Sunt convinsa ca abia de acum incolo incepe acea perioada cumplita, mai ales ca si eu, ca si toate celelalte viitoare mamici, abia astept sa vina mai repede ziua aceea in care voi veni cu baietelul meu acasa.
Va pup si sper sa va am alaturi!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns qsar spune:

Bine ai venit printre de noi, boo-boo! Sigur ca ne vei avea alaturi. Felicitari pentru primul pas si asteptare cat mai scurta!

Q


Honi soit qui mal y pense...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Bine ai venit!
Si te invit si pe tine sa ni te alaturi la M-am hotarat...adoptie. Ai sa gasesti un grup mare si destul de unit, cateva fete vorbarete si unele mai ponderate dar toti avem acelasi numitor comun, dragostea fata de copii. Si poti intreba la obiect daca ai vreo nedumerire, nu se stie cum vei primii un sfat, o idee care sa te ajute.

Cristina si Alexandra (30.09.2004)

Child birth is an act of Nature, adoption is an act of God

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florypop spune:

Bine ai venit!
Sa fii sigura ca daca cineva de aici te poate ajuta macar cu un sfat o va face.

Multa bafta.



Flory si Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carminabulina spune:

Ce faci boo boo? stam pe acelasi site si nu ne bagam in seama?dar deh, fiecare pe la topicul de care este interesata. Eu sunt foarte stresata....foarte stresata, accentuez. Nu mai am rabdare, nu mai am chef de nimic, ma sperie orice durere oricat de mica ar fi...

Ce ai mai faut saptamana asta? Ai vreo veste , ceva? sau tot liniste?

13+ Mihnea sau Irina?

Mergi la inceput