De la forum adunate si-napoi la forum date (5)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns zana spune:

Raspunsul e aici .

quote:
Originally posted by x
Nop – io ma chinui sa fac castele de nisip ca acelea de la expozitie : http://www.sandworld.de/content/view/106/191/

quote:
Originally posted by y

x-le, itzi dau shi nejte formitze, ceva?


quote:
Originally posted by z
da-i, dar sa fie 90-60-90.


Multumesc !
Inainte de a primi in sufletul meu larg aceasta oferta de formite-blondulite, am cateva intrebari esentiale: Sunt blonde formele aistea 90-60-90 ? Stiu aceste forme minunate sa faca savarine, fazani fezandati si crema de zahar ars ? Sunt dispuse sa semneze ca nu o sa experimenteze pe mine metoda aceea sarbesca antibaby ?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denizel spune:

quote:
Originally posted by Teodora D.

quote:
Originally posted by BadKarma
Inscrieri la Concursul de Miss. Candidatele stateau la preselectie. Afise mari pe toate zidurile: Se cauta tinere frumoase, 60-90-60, prezenta scenica, etc. La coada statea si o babuta: mica, urita, ridata, numai piele si os. Fetele pe linga ea isi dadeau coate, in fine, zimbete, pina la urma ajunge baba in fata. Aia din comitetul de preselectie se uita la ea si ii pufneste risul:
- Mamaie, asta e Concurs de Miss. La asta praticipa numai fete tinere, frumoase, 60-90-60, mata ce naiba cauti aici, nu vezi ca esti batrina si scofilcita, n-ai vazut afisele?
- Ba da, maica, d'aia am venit, sa va zic pe mine sa nu contati!


mey, la dimensiunile astea, sigur nu era un concurs pt. babe scofalcite?




Somewhere on this globe, every ten seconds, there is a woman giving birth to a child. She must be found and stopped.



Eu stiu?!
Daca aveau 90 in talie, cred si eu ca purtau 60 la sandalute.

" Maamiii, îmi place pielea ta. E ca de câltitză" :)) - din jurnalul unei mămici de băietzel.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fiquelle spune:

quote:
Teodora D.
Million dollar mother




Romania

1453 Mesaje
Trimise - 20/10/2005 : 10:20:02
--------------------------------------------------------------------------------

raspuns la intrebarea "voi ati descoperit punctul G?"

quote:
--------------------------------------------------------------------------------
Originally posted by adusca

no, daca l-ai catat si nu l-ai gast apeleaza la serviciile unui detectiv particular, anunta politia sa-l dea in consemn la frontiera, sa alerteze Interpolu', sa ti'l gaseasca si'n gaura de sarpe pe pezevenchi, nu se poa', au gast'o astia pe Maria Vlas, musai ti'l aduce fedeles

--------------------------------------------------------------------------------





...Adusca, eu ma gandeam ca motor bun de cautare e si GOOgle!

Mada si minunea Sofia Maria, 12.08.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rayuela spune:

din ciclul:
Nasc acasa,nasca acasa,
aualeo si nu sint rasa!


quote:
Originally posted .....

.... cand tu ca mama si mai mult ca femeie...arati atat de neingrijit....(toate neepilate, ...cu 3-4 ghiuluri pe mana...., si mai mult bagandu-si mana..pe unde nu trebuie..., toate cu vreo 90-100 kile la bord, ....greatza fetelor...), sa-ti vada flocii atata lume -.----e scarbos, si cand le vedeai ca mai si rad.....dupa mine cred ca au fost platite.......






Elena si mademoiselle Amelie-Boubou

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns spic de grau spune:

Din ciclul: respiratia si sexul (copilului)

quote:
eu am citit mai demult pe ceva site o chestie interesanta (cred ca la fel de "babeasca" ca si calendarul chinezesc - adica nu se poate demonstra valabilitatea 100 %).
noah ideea era legata de cum sa faci dragoste, mai precis sa fie respiratia predominanta pe o anumita parte. adica ziceau ei ca in mod normal,la un moment dat respiri mai abitir cu o anumita nara, si ca in cursul zilei narile alterneaza. ei, si daca in timpul predominanta e o anumita combinatie dreapta-stanga barbat-femeie, iese baiat, daca nu, fata. dar nu mai tin minte care - cum, ca am luat-o ca o superstitie, cum e si calendarul chinezesc.



Deci - pe stanga sau pe dreapta(?), asta-i intrebarea!

Lumy- mamica lui www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=spic%20de%20grau" target="_blank">David Andréi (11 Martie 2004)


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34758" target="_blank">Povestea nasterii lui David


Yesterday was the past, tomorrow will be the future,but today is a gift, that’s why we call it PRESENT

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

Cum "omori" un liliac in 2 timpi si 3 miscari

quote:
Originally posted by iren

quote:
Originally posted by louisea

poate zic o prostie dar oare ceva spray nu exista?




...sau nejte shosete imputzite, ca sa cada de une-i agatzat?...









...fiecare mâtză pe limba ei piere ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Teodora D. spune:

din ciclul "ce atata stiinta pentru vulg!"

quote:
Originally posted by
Cele mai multe persoane nici nu stiu ce sunt alea vitamine, oligoelemente la ce folosesc glucidele si repeta ceea ce li se baga in cap de diverse media ocupate cu vulgarizarea stiintei.




Somewhere on this globe, every ten seconds, there is a woman giving birth to a child. She must be found and stopped.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adusca spune:

limba noastra e o comoara

quote:
Originally posted by barbye

chiar interesant subiectul, din cunostinta de cauza sfatul meu este sa-i luati ceva folsitor, cred ca va cunoasteti deja educatoarele foarte bine.Nu sa-i luati ceva doar sa va achitati de datorie la fel ca ceilalti parintii, sa fie facut...S-au dupa ce va primi cadoul...sa-l dea femei de servici, infirmierei....ca nu-i va folosi la nimic, s-au nu-i place.Acum sant la oferta tot felul de produse cosmetice, bluzite,manusi, parfumuri, coronite decoruri....S-au sa-i luati vaza pentru florii, asa de regula se intampla, ca saracele sant satule de vaze....De exemplu am vazut si copii care vorbeau intre ei si spuneau; Ca eu i-am adus D-nei cutare lucru, tu ce i-ai adus...? S-au inainte de a incepe serbarea, cand totii parinti asteptau cu sufletul la gura sa se inceapa,sa trezit copilul care nu i-a adus nimic D-nei sa-i spuna mamei in gura mare; Mami noi de ce nu i-am adus D-nei nimic ca merita?Va da-ti seama ca toti parinti s-au uitat spre mamica respectiva,(c-am in jur de 40) care se facuse rosu la fata,in ce poatura a fost pusa si a preferat sa plece sa nu asiste la serbare....Chiar daca acea mamica avea posibilitati foarte mari,....Si cand s-a terminat serbarea a aparut cu un cos superb plin de dulciuri, cozonac, bautura....Si fetita a inceput sa stige bucuroasa....Doamna v-am adus si eu ceva...
Luatile la toate cate ceva indiferent ca este educatoare, femeie de serviciu, directoare....Se intampla in unele gradinite ca dupa ce sa terminat sebarea vin fiecare si isi cer dreptul,adica luand din cadourile doamnelor.....ptr. ca fiecare a avut grija de copii in felul lor.....Dar va intrebati oare cine sta in fiecare zi la grupa, cu copii dvs....ii invata , se joaca cu ei, le sterge nasul.....? Va rog nu fiti suparate dar sant si eu educatoare ca multe altele de pe aici.....si va spun din realitate....acum ramane la latitudinea dvs.......ce credeti ca merita...



nu uita-ti ce v-a invata doamna educatoare, si pe viitor lua-ti aminte


Fetele de pe DC


Viata e ca carosabilu'...unii vine....altii trece....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yasmin spune:

valeuuuuuuuu, unde adusca? da linku sa o porcaiesc pe doamna asta...
tulai!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iren spune:

Deci io, cu doi plozi la activ, presupun ca-s virgina numa pe jumate, nu total

quote:
Originally posted by
Asa ii place individului sa lanseze, sa sponsorizeze fete aproape virgine....



semneaza "aproape virgina" Iren.


Iren dubla mamica Bogdanelu nazdravanu si Julia turbo

noiembrie
degetzeii




In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62378" target="_blank">Ajutatzi-o pe micutza Alina sa vada

Mergi la inceput