Toate forumurile Timp liber pentru minte, suflet, trup si ochi  Un ochi rade, unul e vanat & sushi din Madagascar

De la forum adunate si-napoi la forum date (5)

Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 15
iren
iren

4326 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiiren Adauga semn de carte la raspuns Trimite iren un Mesaj Privat
Dela psiho adunate: Ascult cum creshte flo aaa paru/in linishtea serii

quote:
Initial creeata de

S-a mai intamplat la cineva?
De vreun an traiesc sentimentul ca simt cum imi creste parul pubian. Intr-o zona anume, destul de bine delimitata, pe o suprafata de 1 - 2 cm patrati.
Medicul zice ca e mai degraba pe fond nervos si, parca, atunci cand ma enervez sau sunt mai agitata simt si mai bine!
E enervant si pt.faptul ca ma duce cu gandul la fel de fel de boli.
Sa nu radeti!

:

Shi-un raspuns, da aci nu-mi dau bine seama care par :

quote:
Originally posted by

Si eu am avut odata, demult, intr-o perioada de stress, senzatia ca am parul din lina - mai ales noaptea prin somn il atingeam si simteam ca e din fir gros, tors, mercerizat!

Am inceput sa-mi fac ginduri, era bizar rau, pina la urma m-am hotarit sa-mi iau alt sampon si a trecut!!! Incearca si tu.

Iren dubla mamica Bogdanelu nazdravanu si Julia turbo
pozne
degetzeii

In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

Editat de - iren on 20/09/2005 23:24:46
Mergi la inceput

membru veteran szivarvany

23966 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite szivarvany un Mesaj Privat
Iren - toate postarile tale !

iren
iren

4326 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiiren Adauga semn de carte la raspuns Trimite iren un Mesaj Privat
Din categoria Nici nu vreau shi nici ca-mi pasa

quote:
Originally posted by

Nu stiu ce caut eu aici?Aici dupa cate am vazut e clubul moralelor/moralistelor sau..., nu conteaza.Sunt o imorala.Eu imi insel sotul si ma simt foarte bine.Nu-mi reprosez nik.
Despre motive nu am chef acuma sa discut,poate alta data.Cu respecul si bunul simt...cred ca mi le-a mancat lupul.

pozne
degetzeii

In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

Editat de - iren on 22/09/2005 00:29:14
Mergi la inceput
sinzi_ana
membru veteran sinzi_ana

11536 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite sinzi_ana un Mesaj Privat

quote:
Originally posted by xxxx

Din categoria Sotia ideala

Sotul meu pot sa spun ca este destul de dragut si de usor de manevrat.
Sper ca si tu sa reusesti sa intri pe aceiasi lungime de unda cu sotul tau. Incerca sa gasesti lucrurile care-i plac.Incearca sa ocolesti gesturile sau obiceiurile care il deranjeaza sau macar sa nu le scoti prea des in evidenta.Sotul meu nu suporta sa cheltui bani. Inainte ii spuneam in fiecare zi cat am cheltuit si tot timpul ne certam.Acum nu-i mai spun decat foarte rar o data pe luna cand facem un bilant si atunci ii le ametesc eu incat sa iasa bine.

La mine tot timpul merge. Barbatii in pat devin scavi.

As vrea sa-l intilnesc pe sotul tau si sa-i dau o mama de bataie, sigur asta l-ar lecui.

Iau in fiecare zi viata de la capat

Sinzi si David
David (best of...), tati si mami

A venit toamna!!!

Editat de - sinzi_ana on 24/09/2005 07:54:21
Mergi la inceput
iren
iren

4326 Mesaje
Sinzi, mi-au luat-o inainte, p-asta o okisem shi io

pozne
degetzeii

Mergi la inceput

columbiana

5146 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite columbiana un Mesaj Privat
quote:
Originally posted by iren

Din categoria Nici nu vreau shi nici ca-mi pasa

quote:
Originally posted by

Nu stiu ce caut eu aici?Aici dupa cate am vazut e clubul moralelor/moralistelor sau..., nu conteaza.Sunt o imorala.Eu imi insel sotul si ma simt foarte bine.Nu-mi reprosez nik.
Despre motive nu am chef acuma sa discut,poate alta data.Cu respecul si bunul simt...cred ca mi le-a mancat lupul.

pozne
degetzeii

aoleu....daca asta e de top....
Mergi la inceput
Aino
Aino

123 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Aino un Mesaj Privat
Cenusareasa pe DC
quote:
Asa este, un pantof si o geanta alta culoare( din punctul meu de vedere mi-ar place rosu), plus o esarfa, sau diverse accesorii in ton cu pantafii si geanta

Eh,mie mi-ar placea sa apara printul si cu celalalt pantof.Nu de alta,dar cred ca e cam greu sa mergi când nu ai amândoi pantafii.

Editat de - Aino on 08/10/2005 19:43:45
Mergi la inceput
annie_xtreme
annie_xtreme

891 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiannie_xtreme Adauga semn de carte la raspuns Trimite annie_xtreme un Mesaj Privat
Ai no, Aino, vezi ca aiciulea nu se face mijto de greselile de typing si nici de alea de gramaticaci numa de ..umorul involuntar (sau nu).

Cine pleaca ultimu' sa stinga lumina
Scandinavii stiu de ce
Mergi la inceput
xenocid
xenocid

3370 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj ICQ luixenocid  Trimite mesaj yahoo luixenocid Adauga semn de carte la raspuns Trimite xenocid un Mesaj Privat
Categoria Pif Paf din pistoale, murira toti. Asta'i zise lu fra'su: Ba nevasta mea ia'o tu, ia'o tu nevasta mea zise el

Postat de l_carmen2003

Traim mai rau ca in vestul salbatic, dar macar acolo aveau toti pistoale si se mai reglementau lucrurile asa.

*segmentation fault*
Mergi la inceput

herra

4298 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite herra un Mesaj Privat
quote:
Originally posted by iren

Dela psiho adunate: Ascult cum creshte flo aaa paru/in linishtea serii

quote:
Initial creeata de

S-a mai intamplat la cineva?
De vreun an traiesc sentimentul ca simt cum imi creste parul pubian. Intr-o zona anume, destul de bine delimitata, pe o suprafata de 1 - 2 cm patrati.
Medicul zice ca e mai degraba pe fond nervos si, parca, atunci cand ma enervez sau sunt mai agitata simt si mai bine!
E enervant si pt.faptul ca ma duce cu gandul la fel de fel de boli.
Sa nu radeti!

:

Shi-un raspuns, da aci nu-mi dau bine seama care par :

quote:
Originally posted by

Si eu am avut odata, demult, intr-o perioada de stress, senzatia ca am parul din lina - mai ales noaptea prin somn il atingeam si simteam ca e din fir gros, tors, mercerizat!

Am inceput sa-mi fac ginduri, era bizar rau, pina la urma m-am hotarit sa-mi iau alt sampon si a trecut!!! Incearca si tu.

Iren, astea sunt BESTIALE!
Mergi la inceput
Pag. din 15 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Subiect inchis
Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate - 20 | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com