De la forum adunate si-napoi la forum date (5)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iren spune:

Dela psiho adunate: Ascult cum creshte flo aaa paru/in linishtea serii

quote:
Initial creeata de

S-a mai intamplat la cineva?
De vreun an traiesc sentimentul ca simt cum imi creste parul pubian. Intr-o zona anume, destul de bine delimitata, pe o suprafata de 1 - 2 cm patrati.
Medicul zice ca e mai degraba pe fond nervos si, parca, atunci cand ma enervez sau sunt mai agitata simt si mai bine!
E enervant si pt.faptul ca ma duce cu gandul la fel de fel de boli.
Sa nu radeti!



:

Shi-un raspuns, da aci nu-mi dau bine seama care par :

quote:
Originally posted by

Si eu am avut odata, demult, intr-o perioada de stress, senzatia ca am parul din lina - mai ales noaptea prin somn il atingeam si simteam ca e din fir gros, tors, mercerizat!

Am inceput sa-mi fac ginduri, era bizar rau, pina la urma m-am hotarit sa-mi iau alt sampon si a trecut!!! Incearca si tu.



Iren dubla mamica Bogdanelu nazdravanu si Julia turbo
pozne
degetzeii


In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Iren - toate postarile tale !

_
Leoaicele Daria & Giulia (2004 08 16)
Supercopiii iulie/august 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iren spune:

Din categoria Nici nu vreau shi nici ca-mi pasa

quote:
Originally posted by

Nu stiu ce caut eu aici?Aici dupa cate am vazut e clubul moralelor/moralistelor sau..., nu conteaza.Sunt o imorala.Eu imi insel sotul si ma simt foarte bine.Nu-mi reprosez nik.
Despre motive nu am chef acuma sa discut,poate alta data.Cu respecul si bunul simt...cred ca mi le-a mancat lupul.



Iren dubla mamica Bogdanelu nazdravanu si Julia turbo
pozne
degetzeii


In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:


quote:
Originally posted by xxxx

Din categoria Sotia ideala


Sotul meu pot sa spun ca este destul de dragut si de usor de manevrat.
Sper ca si tu sa reusesti sa intri pe aceiasi lungime de unda cu sotul tau. Incerca sa gasesti lucrurile care-i plac.Incearca sa ocolesti gesturile sau obiceiurile care il deranjeaza sau macar sa nu le scoti prea des in evidenta.Sotul meu nu suporta sa cheltui bani. Inainte ii spuneam in fiecare zi cat am cheltuit si tot timpul ne certam.Acum nu-i mai spun decat foarte rar o data pe luna cand facem un bilant si atunci ii le ametesc eu incat sa iasa bine.

La mine tot timpul merge. Barbatii in pat devin scavi.

As vrea sa-l intilnesc pe sotul tau si sa-i dau o mama de bataie, sigur asta l-ar lecui.








Iau in fiecare zi viata de la capat

Sinzi si David
David (best of...), tati si mami

A venit toamna!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iren spune:

Sinzi, mi-au luat-o inainte, p-asta o okisem shi io

Iren dubla mamica Bogdanelu nazdravanu si Julia turbo
pozne
degetzeii


In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns columbiana spune:

quote:
Originally posted by iren

Din categoria Nici nu vreau shi nici ca-mi pasa

quote:
Originally posted by

Nu stiu ce caut eu aici?Aici dupa cate am vazut e clubul moralelor/moralistelor sau..., nu conteaza.Sunt o imorala.Eu imi insel sotul si ma simt foarte bine.Nu-mi reprosez nik.
Despre motive nu am chef acuma sa discut,poate alta data.Cu respecul si bunul simt...cred ca mi le-a mancat lupul.



Iren dubla mamica Bogdanelu nazdravanu si Julia turbo
pozne
degetzeii


In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.





aoleu....daca asta e de top....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aino spune:

Cenusareasa pe DC

quote:
Asa este, un pantof si o geanta alta culoare( din punctul meu de vedere mi-ar place rosu), plus o esarfa, sau diverse accesorii in ton cu pantafii si geanta


Eh,mie mi-ar placea sa apara printul si cu celalalt pantof.Nu de alta,dar cred ca e cam greu sa mergi când nu ai amândoi pantafii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns annie_xtreme spune:

Ai no, Aino, vezi ca aiciulea nu se face mijto de greselile de typing si nici de alea de gramaticaci numa de ..umorul involuntar (sau nu).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xenocid spune:

Categoria Pif Paf din pistoale, murira toti. Asta'i zise lu fra'su: Ba nevasta mea ia'o tu, ia'o tu nevasta mea zise el

Postat de l_carmen2003

Traim mai rau ca in vestul salbatic, dar macar acolo aveau toti pistoale si se mai reglementau lucrurile asa.


*segmentation fault*

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns herra spune:

quote:
Originally posted by iren

Dela psiho adunate: Ascult cum creshte flo aaa paru/in linishtea serii

quote:
Initial creeata de

S-a mai intamplat la cineva?
De vreun an traiesc sentimentul ca simt cum imi creste parul pubian. Intr-o zona anume, destul de bine delimitata, pe o suprafata de 1 - 2 cm patrati.
Medicul zice ca e mai degraba pe fond nervos si, parca, atunci cand ma enervez sau sunt mai agitata simt si mai bine!
E enervant si pt.faptul ca ma duce cu gandul la fel de fel de boli.
Sa nu radeti!



:

Shi-un raspuns, da aci nu-mi dau bine seama care par :

quote:
Originally posted by

Si eu am avut odata, demult, intr-o perioada de stress, senzatia ca am parul din lina - mai ales noaptea prin somn il atingeam si simteam ca e din fir gros, tors, mercerizat!

Am inceput sa-mi fac ginduri, era bizar rau, pina la urma m-am hotarit sa-mi iau alt sampon si a trecut!!! Incearca si tu.






Iren, astea sunt BESTIALE!

Mergi la inceput